Приятеля ми ме мрази

  • 3 926
  • 80
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Здравейте реших да пиша тук тъй като съм изпаднала в дупка а съм сама без семейство (роднини) и искам да попитам за съвет,имам приятел от 3 години живеем заедно но откакто започна връзката ни винаги е имало проблеми. Вече 3та година живеем заедно но напоследък той се държи ужасно с мен. Посяга ми ,казва да се махам че не ме търпял че съм му била гнусна противна ,к****а и тн. Последният път се напи и почна от нищото да ме обижда и да казва да си стягам багажа и да се махам била съм боклук за него не ме търпял била съм гадна противна нахална дори каза че съм навлек нямал себеуважение защото когато ме обижда аз стоя при него и се защитавам и продължавам да говоря ,заплаши че ще ме убие той не е такова момче попринцип но нещо му става напоследък , каза че не го познавам и че ще ми пререже гърлото и няма да ме намерят.. просто е много трудно няистина моля за съвет благодаря ви

# 1
  • Мнения: 3 841
Ти работиш ли? Изнасяй се на квартира.
Нещо случило ли се е между вас или той изведнъж започна да пие, да ти посяга и обижда?

# 2
  • Мнения: 1 533
Т.е. обичаш човек, който те нарича гнусна, противна, ку*ва и ти посяга? А себе си защо не обичаш?

# 3
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Малко хард ще се включа, но случката по-долу е от нашия квартал. Приключвай с този тормоз. Като те чета, приятелят ти не е много стабилен характер.
https://www.24chasa.bg/bulgaria/article/13626089

# 4
  • Мнения: 4 662
И минаха цели 3 години, и не намери време да съставиш план?
Сняг вали , ама не е достатъчно да искаме да се редим на пързалката.
Тук на друг отговор освен бягай няма да попаднеш.
Акъл и късмет от мен🍀

Последна редакция: нд, 29 яну 2023, 15:53 от ccvet

# 5
  • Мнения: X
Ами да работа проблема е че сме в чужбина и за да замина трябва да напусна работа и да тръгна то нямам събрани пари. Отдавна ме кара да си тръгна ,нито ме целува ,нето е страстен абсолютно нищо просто не знам.. заради него трябва да остана без работа и да започна от нулата.

# 6
  • Мнения: 4 662
Ами почваш това ти е варианта!!!

# 7
  • Мнения: 3 841
За какви целувки , за каква страст говориш! Той ти посяга и псува! Започни да мислиш какви действия са предприемеш, за да се отървеш от този

# 8
  • Мнения: X
Просто е много трудно 3 години да ги захвърля.. каза ми че ме бил чакал от 3 години да си тръгна че не можел да ме търпи дори майка му каза че аз съм никоя за него уж че било на шега.. той изобщо след това не ме защити а напротив каза че майка му е много поважна за него и че за него аз съм един боклук!.. Тъжна и наранена съм.. с хроничен цистит откакто съм с него писна ми от обиди и от нарицания но той може би е прав че стоя тук насила и не си тръгвам Време е да направя крачката имам страх от изоставяне просто съм такава.. но времето дойде..

# 9
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 816
Къде е написала, че го обича?!
Стои с него, защото няма къде да отиде, няма и пари.

Нямаш роднини изобщо или нямаш роднини там, в чужбината? Ако в България все пак имаш родители и роднини, но дори и да нямаш, събирай незабавно багажчето, купувай си билет със следващата заплата и се прибирай. Имаш ли някакъв дом в България, имаш ли къде да живееш, някой да те приюти?

# 10
  • SF
  • Мнения: 21 096
Как се хвърлят години? Ако не искаш да си ги хвърляш, продължавай с ПРИЯТЕЛЯ ти. Много хубав приятел си си намерила. Истински! Пази си го. В днешно време приятели трудно се намират.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 781
Аман от едни и същи теми. Що ги пускате? Прочети какви съвети са дадени на предните патки. Как да захвърлела три години - ми с кеф, ега ти и годините. Ама то темата си е пързалка, за билет до дома пари се събират за 2 месеца

# 12
  • Мнения: X
Истината е че наистина го обичам… той не ми дава пари това не е причина да стоя в бг нямам роднини но имам приятели при които мога да остана докато си намеря квартира и работа. Въпросът е че аз го обичам той вежда това и ме тъпче и ми казва да си ходя. Готвя ,чистя дори му правя масажи и той е неблагодарен и ме тъпче и казва че съм навлек и че нямам себеуважение! Толкона много съм била до него и съм му помагала а той накрая от известно време да се държи така брутално.. нямам думи .. просто тозичовек ме съсипа.. не знам какво му направих за да ме мрази така!

# 13
  • SF
  • Мнения: 21 096
И приятелят ти не е наред. Няма човек, когото да не мога да изгоня от живота си.

# 14
  • Мнения: 31 572
Здравейте реших да пиша тук тъй като съм изпаднала в дупка а съм сама без семейство (роднини) и искам да попитам за съвет,имам приятел от 3 години живеем заедно но откакто започна връзката ни винаги е имало проблеми. Вече 3та година живеем заедно но напоследък той се държи ужасно с мен. Посяга ми ,казва да се махам че не ме търпял че съм му била гнусна противна ,к****а и тн. Последният път се напи и почна от нищото да ме обижда и да казва да си стягам багажа и да се махам била съм боклук за него не ме търпял била съм гадна противна нахална дори каза че съм навлек нямал себеуважение защото когато ме обижда аз стоя при него и се защитавам и продължавам да говоря ,заплаши че ще ме убие той не е такова момче попринцип но нещо му става напоследък , каза че не го познавам и че ще ми пререже гърлото и няма да ме намерят.. просто е много трудно няистина моля за съвет благодаря ви

Ми човека ти казва в прав текст да изчезваш, ти се влачиш.
Кое не ти е ясно? Преводач ли ти трябва или просто обичаш унижението.
Еба*си и тъпата тема с тъпите въпроси.
Айде пожелавам ти акъл и късмет и аз.

Общи условия

Активация на акаунт