Екопелени в борбата с климатичните промени

  • 2 615
  • 70
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 594
Да, търся и бих изпробвала по-екологични алтернативи.
Не съм запозната с марката Sleepy Ecologic, но от прочетеното много ми хареса посланието й, както и продуктите.

# 46
  • Мнения: 2 114
Търсите ли/бихте ли пробвали по-екологични алтернативи на продуктите от ежедневна необходимост, в името на по-чиста околна среда? - Винаги проверявам за по- екологични алтернативи на продуктите, които купувам.
 Какво е мнението ви за Sleepy Ecologic? - Не съм ги изпробвала все още.

# 47
  • Враца
  • Мнения: 2 657
1. Да, интересувам се, търся, ще ми се да пазим планетата на която живеем.
2. Не познавам марката, за пръв път я чувам.

# 48
  • Мнения: 522
Винаги, когато имам избор - избирам по-екологични продукти и избягвам да използвам такива в производството и продажбата на които се използват много замърсители на околната среда.
Всичко, което прочетох за Sleepy Ecologic много ми хареса, радвам се, че има производители, които мислят за опазването на околната среда, създавайки продуктите си.

# 49
  • Мнения: 1 185
Търсите ли/бихте ли пробвали по-екологични алтернативи на продуктите от ежедневна необходимост, в името на по-чиста околна среда? Да, търся и за някои от тях съм намерила решение.
Какво е мнението ви за Sleepy Ecologic? Не познавам марката, но от това което прочетох ми допада.

# 50
  • Мнения: 236
1) Да, бих пробвала.
2) Не познавам марката.

# 51
  • Мнения: 1 008
Разбира се, че бих изпробвала по-екологични продукти за ежедневна употреба, една от най-важните цели е да се мисли глобално за замърсяването на планетата.
Не съм запозната със Sleepy Ecologic , но определено ме заинтригува и ще следя сайта им .

# 52
  • Мнения: 751
Да, търся алтернативи, но понякога ми е трудно. Купувала съм мокри кърпички на марката.

# 53
  • Мнения: 195
1. Търсите ли/бихте ли пробвали по-екологични алтернативи на продуктите от ежедневна необходимост, в името на по-чиста околна среда? -  Да, търся и се интересувам. Ние трябва да започнем промяната, за да е добре и природата. Това проучване за бебешките памперси го следя отдавна и даже със съпруга ми започнахме да слагаме 15 месечната си дъщеря по-често на гърнето, за да я научим по-рано да го ползва и да намалим вредните отпадъци.
2. Какво е мнението ви за Sleepy Ecologic? - не бях чувала за тях, но благодарение на рекламата тук, се поинтересувах повече и много ми допада. Дъщеря ми е с проблемна кожа и памперсите са най-важното нещо за мен когато става въпрос за нея. Още днес ще си поръчам един пакет, за да ги изпробваме.

# 54
  • Мнения: 117
Бих пробвала. Не познавам марката.

# 55
  • Мнения: 2 660
Търсите ли/бихте ли пробвали по-екологични алтернативи на продуктите от ежедневна необходимост, в името на по-чиста околна среда?
Да, търся и бих пробвала тези продукти.
Какво е мнението ви за Sleepy Ecologic?
Не познавам марката за съжаление Sleepy Ecologic , но бих пробвала

# 56
  • Мнения: 141
Бих пробвала по-екологичните алтернативи. За първи път чувам тази марка.

# 57
  • Мнения: 311
Да, търся и бих изпробвала по-екологични алтернативи.
Не съм чувала и виждала марката, но от прочетеното  ми допада идеята и продуктите й.

# 58
  • Мнения: 6
Търсите ли/бихте ли пробвали по-екологични алтернативи на продуктите от ежедневна необходимост, в името на по-чиста околна среда? Да, търся и ще продължа да търся екологични продукти.
Какво е мнението ви за Sleepy Ecologic? Не познавам марката, но искам да опитам нейните продукти.

# 59
  • Мнения: 11
Търсите ли/бихте ли пробвали по-екологични алтернативи на продуктите от ежедневна необходимост, в името на по-чиста околна среда? Да, търся и бих изпробвал по-екологични продукти.
Какво е мнението ви за Sleepy Ecologic? Не съм запознат с марката, но от прочетеното много ми допадат продуктите й.

Общи условия

Активация на акаунт