Професионални серии за коса - тема 159

  • 63 049
  • 781
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 2 106
Аз си получих К18 и съм много доволна, не прави чудеса, но пък ми оправи фриза и сухите крайща. Ползвала са го два пъти, но само по дължините, не смея в корените, защото искам там обем.

# 496
  • София
  • Мнения: 2 934
Защо изправям косата си.... Stuck Out Tongue Winking Eye

Скрит текст:


И със светкавица


Лека коса , с фин косъм и бързо омазняваща се. Ако пробвам изглаждаща серия задължително ми омазнява косата. Не намирам решение освен пресата. Надявам се поне термозащитата да ми е хубава и да върши обещаното.

# 497
  • Мнения: 1 122
Имам тази https://www.ozone.bg/product/elektricheska-chetka-za-kosa-rowent … 0f0-rozova-byala/
От няколко години. Може и без да се върти, с две четки е. Косата ми става много лъскава и оформена с минимални усилия, със сешоар не мога да го постигна толкова добре..( въпреки, че и той е хубав и четката ми също)
Няма да съжаляваш за такъв тип четка. 😉

# 498
  • Мнения: 5 364
Елена, и аз постоянно се изправям. КОсата ми е ни права, ни къдрава и съм като облак.
Затова и инвестирах в скъпа преса, надявам се да е и хубава,

# 499
  • Мнения: 383
Имам тази https://www.ozone.bg/product/elektricheska-chetka-za-kosa-rowent … 0f0-rozova-byala/
От няколко години. Може и без да се върти, с две четки е. Косата ми става много лъскава и оформена с минимални усилия, със сешоар не мога да го постигна толкова добре..( въпреки, че и той е хубав и четката ми също)
Няма да съжаляваш за такъв тип четка. 😉

И аз я мислех много и като хледам тя ще е... Има един малко по евтин модел пак в озон, имаш ли идея каква е разликата:
допълвам се, виждам, че пише покритие с арган и кератин, но не мога да си обясня какво е предимството. Ще я взема, защото явно щом е малко по скъпа има нещо, но поне да знам какво Simple Smile

https://www.ozone.bg/product/elektricheska-chetka-za-kosa-rowent … -cf9530f0-lilava/

Последна редакция: сб, 25 мар 2023, 20:42 от good fight

# 500
  • Мнения: 1 122
Моята я взех от Фешън  дейс намалена на 118 лв. Беше отдавна де 😃 . Покритието ти е важно ако искаш да е лъскава Simple Smile . Първото ми включване и ползване беше голям куриоз- на  мокра и съвсем леко подсушена коса, слагам си термозащита, разресваш и пускам четката, ама направо да се върти. Натискам аз копчето, ама нали се върти в двете посоки за да ти е удобно на ръката- е, аз завъртях в грешната посока- представете си само, адски оплетена коса.., хаха, идваше ми да я хвърля още тогава. Обаче решавам аз да и дам втори шанс, последен. Отново подсушена коса, нооо пускам четката без въртене, а само издърпвам. Като поизсъхна завъртях краищата, еми получи се прекрасно 🤩😁 .
Не съжалявам за нито една стотинка за нея.

# 501
  • Мнения: 383
Ааа т.е. завъртането най накрая само за краищата, така ли?

И в началото изсушавам ли със сешоар леко, или е достатъчно ако е постояла в тюрбан.

 поръчах я, мерси Simple Smile

# 502
  • Мнения: 31
Някоя изпробвала ли е мъжката маска на Calinachi? Тъй като съм с чувствителен и сух скалп и по описание би ми паснала по-добре   Но отзивите до тук са само за дамската.

# 503
  • Мнения: 1 122
Аз лично се харесвам само в краищата да е навътре леко завита. Подстригана е в момента на черта косата, затова.
Аз я завивам в кърпа след баня( имам и тюрбан, ама не е моето нещо..) и постоявам с нея докато се понамажа тук- там с кремче и лосионче и тогава суша.
Пиши после като я получиш как е Simple Smile

# 504
  • Мнения: 1 305
Аз лично се харесвам само в краищата да е навътре леко завита. Подстригана е в момента на черта косата, затова.
Аз я завивам в кърпа след баня( имам и тюрбан, ама не е моето нещо..) и постоявам с нея докато се понамажа тук- там с кремче и лосионче и тогава суша.
Пиши после като я получиш как е Simple Smile
74.msg46195702#msg46195702 date=1679768516]
Имам тази https://www.ozone.bg/product/elektricheska-chetka-za-kosa-rowent … 0f0-rozova-byala/
От няколко години. Може и без да се върти, с две четки е. Косата ми става много лъскава и оформена с минимални усилия, със сешоар не мога да го постигна толкова добре..( въпреки, че и той е хубав и четката ми също)
Няма да съжаляваш за такъв тип четка. 😉

И аз я мислех много и като хледам тя ще е... Има един малко по евтин модел пак в озон, имаш ли идея каква е разликата:
допълвам се, виждам, че пише покритие с арган и кератин, но не мога да си обясня какво е предимството. Ще я взема, защото явно щом е малко по скъпа има нещо, но поне да знам какво Simple Smile

https://www.ozone.bg/product/elektricheska-chetka-za-kosa-rowent … -cf9530f0-lilava/
[/quote]
 
Сега, като четох коментарите ви и аз си я поръчах. Все отнякъде трябва да започна с грижа за визията си.
Благодаря ви, дами.
Ще споделям впечатления.

# 505
  • Мнения: 22 861
Аз суша със сешоар до 70% и
после с четка минавам.Моята е много става, не се върти, но върши страхотна работа.Със сешоар не мога да боравя.

# 506
  • Мнения: 383
Serendipity, точно вчера,  за пореден път дадох 40 лева за сешоар и ме издърпаха и изпекоха супер много, след като казах моята коса не трябва да се изпича и издърпва много, защото след 1 час е сплескана и все едно имам 5 косъма... И нещо в мен се пречупи:)))) и си казах край, ще намеря начин да си се правя у нас. Иначе хем пари, хем повече време по салоните хем накрая не си доволен. И затова попитах и нямах търпение и аз да започна.

Като се замисля, така започнах и да се биядисвам сама по често... Вече много рядко ходя за боя, трябва много да ме мързи.

Лия ще следя и за ревлонската четка отзиви.

# 507
  • виртуално
  • Мнения: 2 861
Само да кажа, че тук Rowenta - CF9540F0 е по 95лв
https://www.technopolis.bg/bg/Mashi/Seshoar-Masha-ROWENTA-PREMIU … CF9540F0/p/818369
https://www.emag.bg/elektricheska-chetka-za-kosa-rowenta-brush-a … 0f0/pd/DBXVS7BBM/

Последна редакция: нд, 26 мар 2023, 14:13 от Рапунцел.

# 508
  • Мнения: 1 997
Аз днес тествах K18....Честно да си призная въобще не съм впечатлена. Да косата става супер жилава и плътна,но някакво чудо не се случи/не,че очаквах такова на здрава коса де/.
Е чудо за моята коса ще е да изгледа като по фотошопираните реклами Wink
Да косата няма никакъв фриз, но пък е леко твърда, което не ми допада.
Искрица пробвай с някакъв хидратиращ преуош.
това е последната ми надежда да спра гадното оплитане на тила.
Няма този ефект за съжаление при мен. Явно докато шията ми е увита с шалове, яки и якета така ще да е Sad
Абе щом не ме е яд, като се сещам колко пари съм дала, доволна съм

# 509
  • Glasgow
  • Мнения: 4 395
Здравейте, не знам в правилната тема ли задавам въпрос, но не намерих тема за общи въпроси за коса.
Та на въпроса, има ли някой, който се е боядисвал заради побеляване в корените и в един момент да е оставил натуралната си коса? Омръзна ми, честно, расте бързо и след седмица вече се появява бялото, по дължината цветът си стои. Смених прическата с такава с бретон, за да удържи поне малко да не се вижда побеляването на челото, но да речем спестявам максимум още седмица. Два пъти боядисване в месеца ми е много. Гледам из инстаграм жени, които си оставят сивото, но вече доста израснало и като е оформена косата стои доста добре. Някой решил ли се е на такава стъпка🤔

    Общи условия

    Активация на акаунт