Do koga bebetata wi se budeha za nostno hranene

  • 2 592
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Spain
  • Мнения: 3 750
все още се буди .
 вярно 4е по рано бе6е по 4есто  спомням си 4е бе6е първо  в 12 , към 3 към 6 и после ставаше в 9 4аса
към 6 месец бе6е към 1-2 и после към 5-6 4аса ,
сега се буди в 4 и в 8 8.30 е ве4е станала Sad

# 16
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
нито един път не съм хранила нощем.
нощем - спим. Sign Exclamation

# 17
  • Мнения: 3 153
Спря към средата на втория месец:)

# 18
  • Мнения: 1 263
Още в родилния дом - 5-6 ден... До края на 2 месец се събуждаше сутрин в 6ч. А сега....понякога се налага в 10ч. аз да я събуждам  Embarassed

# 19
  • София
  • Мнения: 1 845
Ами някъде около 2 месец спря да се буди /то сега често изобщо не спи през нощта #Onfire /. Сама  спря. Потова време започна и да хапва почти на 4 часа. Оттогава ми се появиха и проблемите с намаляването на кърмата-сега трябва де се изчеждам в 3 през нощта, щото муцунката и в 6 сутрин реши да не се буди. Честно казано искам пак да гризе през нощта.

# 20
  • Мнения: 1 770
Ние все още се кърмим през нощта - синът ми е на 8 месеца. Мечтая за мига, когато ще спя цяла нощ непробудно!

Дъщеря ми спря да се буди през втория месец. Беше на изкуствено хранене. Бебе-мечта: заспиваше в 9 и се събуждаше в 9.....

# 21
  • Мнения: 1 793
и Алекс все още се буди през нощта и предполагам, че е заради зъбите. цока поне по 2 пъти на нощ. а така си мечтая за нощта, когато ще се наспя, а той ще спи до сутринта.

# 22
  • Мнения: 1 032
Синът ми се буди през ноща за киселото си мляко до почти 3год.възраст.  Neutral Face

# 23
  • Мнения: 3 663
А аз що борба проведох ( и още водя) за това нощно ставане... вече всички ме знаете Simple Smile
и от известно време насам Таня не иска да се храни през нощта, но това не и пречи да се буди  Cry събужда се всяка нощ по различно време, една веселка и ухилена и трябва около час да я позанимавам и после заспива и до 6 сутринта си откарва (храни се последно в 22ч.). определено не е гладна, даже вече и водичка не иска, но не и се спи и това си е.. вече се чудя дали ще доживея една спокойна нощ .....  #Puppy dog
На адаптирано е за протокола.

# 24
  • Мнения: 277
Ние все още се будим нощно време и само млякото си признаваме. Grinning

# 25
  • Мнения: 3 927
айде и аз да кажа:
бебка започна да спи по цяла нощ към края на 2-я си месец.....първо спеше до към 6 - 6:30, постепенно удължи съня и сега спи до 8:00, при това сутрин става в същата поза, в която съм я оставила вечерта Simple Smile , не мърда...

# 26
  • Мнения: 458
Toni sprq no6noto si hranene na 40-q den

# 27
  • Сливен
  • Мнения: 382
Деничка е на 6 месеца. До преди месец почти бе отказала нощното хранене. Заспиваше към 21:30-22:00 и после към 6:00 ще цокне и в 9 ставаме. Но какво му стана на това дете, от първия ден на новата година, ТОЧНО от първи януари вечерта започна да се събужда поне по 4 пъти на нощ. Първо мислех, че не ми стига кърмата, после, че е от многото емоции около нова година, но кърма си имам, а до сега емоциите трябваше да са отзвучали. Не знам какво да правя и за сега посто бутам цицата с надежда, че ще заспи бързичко.
Не съм убедена, че е правилно и дори си мисля, че така по-скоро я приучавам да се буди нощем, но не ми се занимава с мноогочасови дундуркания, още повече че тя по принцип само на гърда заспива.

# 28
  • sofia
  • Мнения: 482
Бебка, до последно докато се кърмехе се будеше нощем (5 м.). Мисля, че е хубаво бебенцето да се буди нощем за кърмене, нали тогава най-много се стимулира производството на кърма?
Между другото никога и за миг не съм си и помисляла да спирам нощното кърмене , макар че тогава не го знаех факта за важността на среднощните кърмения, не го спирах защото предпочитах да я накърмя за няколко минути и след това всички да спим блаженно, отколкото да я налея с вода и след половин час всички да сме на крак, кой знае колко дни щеше това да продължи, ако изобщо имаше резултат.

# 29
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Цитат на: emi_bademi
Бебка, до последно докато се кърмехе се будеше нощем (5 м.). Мисля, че е хубаво бебенцето да се буди нощем за кърмене, нали тогава най-много се стимулира производството на кърма?
Между другото никога и за миг не съм си и помисляла да спирам нощното кърмене , макар че тогава не го знаех факта за важността на среднощните кърмения, не го спирах защото предпочитах да я накърмя за няколко минути и след това всички да спим блаженно, отколкото да я налея с вода и след половин час всички да сме на крак, кой знае колко дни щеше това да продължи, ако изобщо имаше резултат.


Извинявай, но до този 5- и месец ти кога си спала?

Общи условия

Активация на акаунт