Тайната на дългата и гъста коса-7

  • 48 982
  • 493
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 78
на хормонална основа... Cry Cry Cry ужас!тъкмо смятах да си взема,че от половин година се каня...имаш ли повече инфо nadiav  ?

# 46
  • Мнения: 1 798
Аз пак да помрънкам...И на централна гара в аптеката няма, жената каза, че нямало по складовете...Кажете откъде да си купя??

Какво търсиш по аптеките? За тривитаминола ли говориш или за някоя маска?
За тривитаминола... CryНадежда, центр.гара-няма....

# 47
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Аз пак да помрънкам...И на централна гара в аптеката няма, жената каза, че нямало по складовете...Кажете откъде да си купя??

Какво търсиш по аптеките? За тривитаминола ли говориш или за някоя маска?
За тривитаминола... CryНадежда, центр.гара-няма....

Абе мила търси във ветеринарна аптека, не в обикновенна. От там се купува.

Т newsm78окущо прочетох във един руски сайт, че Мегадерм въздейства на хормонална основа и може да предизвика появата на псориазис така,че малко ме страшнее да го ползвам.Някой знае ли нещо по въпроса?

Аз го ползвам Мегадерма и нищо ми няма. А съм слагала в маската с Тривитаминол поне 6-7 пъти, ако не и повече. Нещо ме съмнява.

# 48
  • Мнения: 1 798
 LaughingТинке, аз го ползвам от година вече, видя ми се излишно да пиша ветеринарна аптека , защото на всички е ясно от къде се купува.Просто в клиниката в Надежда-няма/в складовете нямало/, около центр.гара из вет.аптеки-също няма.Овча купел ми е много далече.

# 49
  • На небето
  • Мнения: 5 530
LaughingТинке, аз го ползвам от година вече, видя ми се излишно да пиша ветеринарна аптека , защото на всички е ясно от къде се купува.Просто в клиниката в Надежда-няма/в складовете нямало/, около центр.гара из вет.аптеки-също няма.Овча купел ми е много далече.

Ами кажи че знаеш, скоро нови момиче се включиха и питаха от къде се купува, и аз вече не се учудвам.

# 50
  • Мнения: 113
на всички!

Китайската маска е това . Ползвам я вече 6 години и съм много доволна. newsm10
Juleto моля те кажи как може да се сдобия с вълшебната маска  Rolling Eyes Търсих я тук в няколко магазина за козметика, но не са и чували  Sad
Предварително мерси за инфото   bouquet
Весели празници на всички Simple Smile

# 51
  • Мнения: 2 085
Някой от София дали би се навил да ми купи Тривитаминол и да ми го прати по пощата? Praynig

# 52
  • Мнения: 811
hohohooo,кажи къде живееш  Simple Smile

# 53
  • Мнения: X
Винаги съм си мечтала да имам дълга коса, но никога не можах да постигна тази си мечта. Сигурна съм, че за това са виновни фризьорите. Имам една приятелка с много дълга и гъста коса, та тя ми казваше: Ако искаш да имаш дълга коса, не ходи на фризьор. Mr. Green Joy Смятам, че има много истина в думите й. Аз за съжаление, не мога да не ходя на фризьор, защото си нося косата етажирана, иначе не ми отива. И като отида на фризьор, се започват едни пазарлъци, и накрая винаги фризьора побеждава. Вече съм се отчаяла, от тези хора. Стигнах до извода, че всички фризьори, мразят дългата коса.  Mr. Green
Не можеш да си представиш как те разбирам .Т съвсем серизоно мразят другата коса. Аз не се пазаря, настоявам, но като ми отреже една педя коса от едната страна, остава да отреже и от другата. Последните 4 пъти(през 5 месеца!) ходене на фрзиор все плача по цели седмици за косицата ми... Cry Отвратителни са!
   Вчера хванах ножицата (карала съм курсове по фризиорство и козметика преди години) и си направих сама пластове- каквито си ги искам. Не ми стигна времето да се доизкусуря, но тия дни ще се довърша, поне знам колко искам да си отрежа и не  се сърдя после на себе си:)

# 54
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Никога не съм попадала на фрризьорка, която да ми отреже повече от необходимото Naughty! За нейно добро, се надявам и да не попадам на такава........
И аз мисля, че тайната е в това да се ходи при една и съща фризьорка, дори и първите 1-2 пъти да не стане това, което искате, малко по-малко тя ще свикне с вас, с косата ви и желанията ви и после всичко ще е ок Peace.

# 55
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Никога не съм попадала на фрризьорка, която да ми отреже повече от необходимото Naughty! За нейно добро, се надявам и да не попадам на такава........
И аз мисля, че тайната е в това да се ходи при една и съща фризьорка, дори и първите 1-2 пъти да не стане това, което искате, малко по-малко тя ще свикне с вас, с косата ви и желанията ви и после всичко ще е ок Peace.


Напълно съм съгласна. И аз преди години попаднах на една некадърница която ми отряза косата чак до врата, и ми накълца бритон, а с бритон не съм била от 7г. Голям рев беше докато ми порасне прилично косата чаках 1 година. От тогава не експериментирам с различни фризьорки. Сега си ходя само при една, не взима много евтино, и ми е много далече, но колкото кажа толкова реже ни по малко ни повече. Много съм доволна, много е добра и коректна. Въпреки, че косата ми имаше нужда от повече подстригване и не бях пояснила колко точно искам,  тя ме попита „2 пръста стигат ли” и ми показа какво точно има в предвид, аз казах да и точно толкова отряза.

# 56
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Parvo se izvinqvam, 4e pi6a taka, no v ofisa na saprugat mi nqma BG.Za KREDOR mi dava : Service Unavailable
Ta : az kolko sam revala zaradi friziori...Predi nqkolko sedmici pak.Pokazah snimka na frizorkata i i obqsnih kak iskam da mi stane kosata, kak siakm da probvam s takav breton i t.n. i nakraq mi naprawi breton...s koito sam meko kazana ujasna Cry.Dobre, 4e raste barzo i poopravih polojenieto Crazy.

# 57
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Сега вече мога да пиша нормално и още един път се извинявам, че писах така (горния постинг)

# 58
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Parvo se izvinqvam, 4e pi6a taka, no v ofisa na saprugat mi nqma BG.Za KREDOR mi dava : Service Unavailable
Ta : az kolko sam revala zaradi friziori...Predi nqkolko sedmici pak.Pokazah snimka na frizorkata i i obqsnih kak iskam da mi stane kosata, kak siakm da probvam s takav breton i t.n. i nakraq mi naprawi breton...s koito sam meko kazana ujasna Cry.Dobre, 4e raste barzo i poopravih polojenieto Crazy.

И аз така, показвам и снимка и тя дори си я сложи пред себе си за да я гледа, белкем я докара. Ама накрая нямах нищо общо с това което и показах. Голяма мъка беше докато порасне пак. Не че не ми отиваше, ама се чувствах като мъж с късата коса.  Cry А моята коса расте много бавно. Докато придобие нормален вид мина повече от 1 година.

# 59
  • Мнения: 811
Ми хайде да си направи бял и черен списък на фризьорите,да знаем къде да ходим,че да не ходят напразно усилията ни  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт