ГИМНАСТИКА ЗА БРЕМЕННИ ВЪВ ФЦ "ИНА"

  • 4 028
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 708
Цитат на: Samsara
Ами в такъв случай ако има желаещи да си направим група, която да се събира някоя вечер през седмицата и един път приз уикенда - свиркайте.
Например вечер към 18 - 18:30 какво ще кажете?

Може ли някой да напише телефона на инструктроктата, за да говорим и с нея кога би и било удобно, да не си правим сметки без кръчмар.


Идеята ви за Събота и Неделя е добра и става (аз вече наизуст знам сбободния график), но за вечер през седмицата - не. Тогава има други групи и разни други гимнастики. Но събота от 8.00 до 11.45 и Неделя от 8.00 до 14.15 часовете са свободни Simple Smile Изберете си вие час и се обадете на инструкторката (Гуш вече даде тел) за да се разберете Simple Smile Трябва само да знаете че трябва да сте минимум 3 момичета. Пък кой знае, туко виж и аз съм се включила и тогава Simple Smile

# 16
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Цитат на: Tia
След 3 месец и ако нямаш някакви портивопоказания други.

Е, тогава ще изчакам още две-три седмици и може би и аз ще се включа!  Stuck Out Tongue

# 17
  • Мнения: 1 680
който иска - да казва кога предпочита. На мен добре ми звучи събота 10:45 или в неделя от 10.

# 18
  • Мнения: 83

Az sam saglasna za sabota ili nedelia, zashtoto prez sedmicata mi e nevazmojno, davaite da se organizirame

# 19
  • София
  • Мнения: 1 110
Цитат на: Samsara
който иска - да казва кога предпочита. На мен добре ми звучи събота 10:45 или в неделя от 10.

Присъединявам се към организацията за съботно-неделна гимнастика, стига инструкторката да е свободна, само че за нас момичета е още раничко, нали след третия месец... Thinking
Иначе принципно може още отсега да се уговориме за след 2-3 седмици да се започне. Аз съм твърдо за! #Onfire

# 20
  • Мнения: 1 808
на мен също ми е малко рано, и аз съм за след 2-3 седмици и за събота и неделя.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 110
Ако случайно няма възможност за там за събота и неделя, сега се сещам, че трябва да се поразровя из форума, някъде четох за гимнастика за бременни на стадион "Васил Левски". Ще проверя, ако там нищо не стане.  newsm39

# 22
  • Мнения: 83
Aide momicheta, kazvaite da se svarzvam li s instruktorkata da se organizirame, ima li dostatachno jelaeshti za sabota ili nedelia?

# 23
  • Мнения: 83
Говорих с инструкторката. Каза, че няма никакав проблем събота или неделя от 11 до 12. Утре трябва да и звънна, но трябва да сме минимум 4-5. Така че пишете кой може. За по-ранните майчици, няма проблем да се включите малко по-късно.

# 24
  • Мнения: 1 541
Аз също мога събота и неделя. Бройте ме като желаещ.

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Благородно ви завиждам, момичета! Flutter
Аз така и не се организирах да гимнастирам  Sad
Пожелавам на всички мами - гимнастички много тонус, енергия и лека бременност!

# 26
  • Мнения: 83
Засега сме две с Нането, пишете кой още иска. А там всъщност къде ще паркираме? Малко гадно точно в центъра на София.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 896
Цитат на: Ivetap
Говорих с инструкторката. Каза, че няма никакав проблем събота или неделя от 11 до 12. Утре трябва да и звънна, но трябва да сме минимум 4-5. Така че пишете кой може. За по-ранните майчици, няма проблем да се включите малко по-късно.


аз може да дойда другата събота от 11 (въпреки че ходя вторник и петък) наистина много добре ми действа...

# 28
  • София
  • Мнения: 1 110
Браво Иве, супер си!  #Onfire
Радвам се, че инструкторката се е съгласила. Аз ще се включа след 10 февруари, след консултацията и мисля че тогава ще съм началото на 4-ти месец.
Колкото до паркирането - голям проблем, вчера и аз това си мислех.... Но все пак събота и неделя е уж по-ненатоварено движението по центъра, така че се надявам и места да има.   car003

# 29
  • Мнения: 83
Ами тогава ако искате, да и кажа направо първият час да ни бъде на 12 или 13 февруари. Тъкмо и по-ранните майчета ще успеят да дойдат. Само пак ми кажете кой е ЗА, защото трябва да ви преброя (минимум 4-5). Чакам отговорите ви. Хиляди целувки.

Общи условия

Активация на акаунт