Билла,Метро,Фантастико,Хит,Т-маркет и др. - ТЕМА 15

  • 59 884
  • 754
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 192
Още не е започнала новата акция в Билла( от утре е) и вече 4 от артикулите са отбелязани като такива, които няма да бъдат налични - лимони, късоплодни краставици, лимони и круши маргарита. 😀😀😀 Много странно, може би, ако идват от едно място/производител, има проблем или забавяне.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 166
Кое е маслото от 2,99 лв, ако някой има снимка?
Днес взех една опаковка, дори не съм го помирисала.
Скрит текст:

# 17
  • Мнения: 6 695
Много хубаво намаление хванах от щанда с разпродажби днес в Била. Медикс за миене на под от 5 лв на 1.50 лв.

# 18
  • Мнения: 811
Поздравления за Тмаркет! Единствената верига, която наистина не спекулира с цените в момента. Установих, че 80% от покупките на семейството ми през последния месец са били в Тмаркет. Останалите 20% от пазара ни се осъществява в кварталните магазини.
В Кауфланд не съм стъпвала от около година, а в Лидл няколко месеца и като им разглеждам брошурите, нямам и намерение да стъпя. Но очевидно в България има "богати" хора бол, които нямат нищо против да даряват парите си на спекуланти.
Та за Тмаркет ми беше думата- масло 200 гр- 2,99 лв ( с поне класа над онзи маргарин Дойче маркеннещо си и дериватите му); олио 2,99 лв (цената ще пада още, между другото); захар- 2,29 лв; брашно-0,89 лв; хляб 700 гр- 0,95 лв; кисели млека от истински марки- от 1,14 до 1,32 лв; кашкавали, сирена и българско месо на цени с около 20-30% по-ниски от конкурентите им; спагети, макарони и варива- отново добри цени за реномирани марки и производители.
Та пазара ми ще продължи да е основно там, стига да продължават да се разграничават от политиката на рекет над производителя и изкуствено повишаване на цените.

# 19
  • Мнения: 1 698
Определено имат попадения. Имат малко проблем със зареждането, но като цяло съм доволна.

# 20
  • Мнения: 27 486
В близкия до нас магазин имат голям проблем със зареждането, твърде често отивам уж заради антикризисните им цени, а продуктите липсват. Последния път даже на мястото на промо киселото мляко беше заредено кисело мляко от същата марка, но с по-висок процент масленост и с по-висока цена. Аз забелязах, но наистина разликата беше минимална във външния вид, а аз имам навик да гледам процента масленост и на кофичката и не разчитам само на етикетите...
Иначе ми допада идеята за антикризисните цени...

# 21
  • Мнения: 9 481
Още не е започнала новата акция в Билла( от утре е) и вече 4 от артикулите са отбелязани като такива, които няма да бъдат налични - лимони, късоплодни краставици, лимони и круши маргарита. 😀😀😀 Много странно, може би, ако идват от едно място/производител, има проблем или забавяне.

Турция Wink

# 22
  • Мнения: 192
Имате ли наблюдения за варненския Т-маркет дали е добре зареден. Не ми е много близко, но ако цените са ниски, може би си заслужава.

# 23
  • Мнения: 4 170
Рекламата с шеф Ангелов от всякъде е смях. Аз не бих му посетила ресторанта, защото вече си правя асоциации с буламачите на Била и ми минава апетита.

Днес в Била има намаление -25% на прясно и кисело мляко. Поразгледах сроковете на годност, всичко е изтичащо до 3-4 дни. Ама то при тези цени как няма да изтича.

# 24
  • Мнения: 14 623
Да,но чакат до последно и чак тогава свалят цените.

# 25
  • Мнения: 35 110
Сега са обявили уикенд намаление

# 26
  • софия
  • Мнения: 25 447
Аз съм доволна от Била. Минах и напазарувах добре. Маслините Каламата са много хубави за нашия вкус. Взех шоколади, ягоди (един от малкото ПиЗ, който не е турски), лютеница Велика.

Последна редакция: сб, 25 фев 2023, 04:40 от zvаnchе

# 27
  • Мнения: 24 327
5 и нещо беше малката лютеница Велика, а голямата 8 лв, нали? Взех сосове за спагети Барила, но и на други марки имаше намалени.

# 28
  • Мнения: 192
Похвалвам ягодите от Билла. 8/10. Вкусни са, въпреки че не им е сезонът, цената също не е толкова лоша - 2,49/250гр.

# 29
  • Мнения: 35 110
Как хубавко напазарувах в Билла. Ти спести...22 лв. Сметката ми беше 50 лв. Късиплодните краставици бяха трагедия. Мляко купих, яйца.

Общи условия

Активация на акаунт