За дългите телефонни разговори и големите сметки....

  • 6 240
  • 64
  •   1
Отговори
# 60
Цитат на: raly
и аз говоря от Белгия с евтини тел карти. Последните, които ползвам са за 5 евро 220мин до София с чудесно качество.
много различни карти има. Цените и качеството непрекъснато се менят.
ТРябва някой от Италия да те посъветва.  
иначе говорехме и през нета и мога да те уверя, че редовно и с хора, които знаят какво е компютър не ставаше - изходящите канали от България са много малки и се получаваха заглъхвания, прекъсвания. от време на време ок от време на време ... пълна  мъка

Zdravei,

Bi li mi kazala ot kyde si kupuva6 tiq karti za po 5evro Praynig i stavat li za drugi gradove v Bg? Mersi predvaritelno!!! Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile

# 61
  • Мнения: 4 399
Цитат на: Nadin
И ние решихме проблема със Скаип, като с него се обаждаме както РС  към РС, така и на домашни и мобилни телефони в БГ и пак ни излиза по- евтино, само ме е  яд, че таксата за телефона е почти 30 евро за например 4 евро разговор проведени на месец Shocked ама какво да се прави то не може всички хубавини Simple Smile)


И при нас положението е същото. Купуваме си кредит от Skype и с него се обаждаме и до телефони. Вече се чудим дали да не си иzключим стационарния телефон и да останем само на мобилни и Skype.  Още повече че мобилните ни са служебни и zа тях не плашаме. Единствената причина поради която все още не сме го направили е че стационарният телефон е една добра въzможност zа хората да ни се обаждат по евтино. Но zа нас е само беzсмислен раzход. Но откакто иzполzваме Skype сметката ни намаля драстично. МОже би преz Skype харчим около 10 до 15?/месец (ох къде ми е тирето на тая скапана клавиатура???) и zа стационарния телефон плащаме около 20?, zначи се събират около 30 до 35?/месец. Преди да минеме на тая система сметките ни бяха около 150?/месец. След това успяхме да ги намалим с раzни телефонни карти, но и с тях плащахме zначително повече отколкото в момента. За информация, 1 мин преz Skype до София мисля че струва 3,2 цента и раzбира се няма zначение откъде се обаждате.

# 62
  • Мнения: 3 394
Ле-ле хора, току що ми дойде сметката за GSM-ма: СТОТАРКА В ПАУНДИ И 45 ПЕНСА Shocked

# 63
  • Мнения: 1 630
Цитат на: ger4eto

Zdravei,

Bi li mi kazala ot kyde si kupuva6 tiq karti za po 5evro Praynig i stavat li za drugi gradove v Bg? Mersi predvaritelno!!! Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile


казват се UNITY. аз ги взимам от night shopa до нас обикновено, но съм взимала и от будка за вестници.
не знам до провинцията какви цени дава.
Мен ми ги беше препоръчала приятелка, която обикновено звъни до Пловдив аз се обаждам само до София.

Не стават за GSM. веднъж звънях и мисля, че ми даде 20 мин само за 5те евро.

# 64
  • Мнения: 221
Sus Skype mojete da se obajdate i na normalen telefon, nishto che choveka na kogoto zvunite niama PC. Kupuvat se minutki po neta, otvaria se Skype Account i taka izpolzvash Internet. Super evtino e i se chuva kato normalen telefon. Az taka se obadjam v BG i niamam problemi Simple Smile
Sega dori se prodavat i takiva telefoni, no vse oshte obmisliame pokupkata na takuv Simple Smile
Ako si kupim shte kaja dali e stava !

Общи условия

Активация на акаунт