Помогнете ми за един деликатен проблем

  • 6 557
  • 27
  •   1
Отговори
Съжалявам, че не влизам с ника си, но наистина се притеснявам, защото тук четат доста мои познати... Проблемът е, че много често изпускам газове... Безшумни са, но с адски неприятна миризма и това ужасно ме притеснява. Съжалявам, че изпсвам такива подробности, но се налага, за да получа адекватна помощ от някого. Мисля, че не е в следствие на храна, защото няма система и периодичност. Ям рядко бобови, а за друг тип храна не знам да действа така. Въпреки че боба пък никога не ми е предизвиквал проблеми. И така... Ако трябва някаква друга подробност, ще напиша.

# 1
  • Мнения: 9 063
Това винаги ли е било така?
Ако е от скоро, помисли все пак какво си яла в последно време, ако наистина няма връзка с приеманата храна, можеш да се консултираш с личния си лекар, няма от какво да те е срам, това йм е работата на хората Hug

# 2
  • Мнения: 1 802
Пробвала ли си да приемаш Espumisan капки или капсули Hug мисля, че ще решат проблема ти!

# 3
  • Мнения: 410
Може просто да си настинала.

# 4
  • Мнения: 2 237
Няма от какво да те е срам,всички го правим (едни по-рядкоудруги по-често...) Ако се притесняваш иди на лекар да те види.Може да е язва,гастрит или нещо такова.А може и нищо.Ти си провери.
Успех и да пишеш как си .

# 5
  • Петрич
  • Мнения: 321
Еспумизан! Hug

# 6
  • Мнения: 3 647
пробвай може да помогне

# 7
  • Мнения: 1 116
Цитат
Еспумизан
Яко ще пърдиш с тоя Еспумизан ама ще помогне.

# 8
От няколко месеца е така... Аз имам друго предположение, което може и да е налудничаво - дали не е от аналния секс, който започнах да практикувам по-често? Сега почти винаги, когато мъжа ми се насочи към тази област и се случва... Имам Еспумизан вкъщи, не ми е хрумвало да го пробвам, честно казано, но все пак благодаря за напомнянето, може пък да помогне...

# 9
  • Мнения: 9 063
Спрете го за известно време, може да усетиш разлика.

# 10
  • Мнения: 834
Мммм, даааа Thinking от него ще да е.
Ако си гледала филма *Доберман*, един от кретените викаше на майка си: *Мамо, пърдя толкова много, защото съм педал- не от друго.* Не е точен цитата, но е в този смисъл.
Наистина пробвай разликата като го спрете за известно време.
Кво пък толкова му харесвате на аналния newsm78

# 11
  • Мнения: X
 Мисля че Еспумизана е лоша идея. Той се препоръчва при подут стомах ( тоест когато задържаш газове), а тя не ги задържа, а напротив ( неможе да ги задържи). Така че Еспумизана, ще предизвика още по-лоша реакция според мен. Почти съм сигурна.

# 12
  • Мнения: 463
активен въглен? но само съм чувала, не съм пробвала

# 13
  • Мнения: X
Активния въглен, не предизвиква ли повръщане?

# 14
  • Мнения: 463
доколкото знам, активният въглен се използва, когато имаш газове.

Общи условия

Активация на акаунт