На пазар в Одрин, Лозенград и Чорлу - 44

  • 100 769
  • 739
  •   2
Отговори
# 165
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Агнешкото месо в Турция е около 200 TL.

# 166
  • ...живея на последния етаж...
  • Мнения: 707
И за да не сме голословни:



# 167
  • Бургас
  • Мнения: 561
Здравейте! Синът ми, който е на 17г ще ходи на екскурзия в Истанбул. Въпросът ми е мога ли да ми дам моя карта Револют да пазари с нея. Трябва ли да е свързана по някакъв начин с телефона ми?
Аз сега ще я поръчвам и се надявам, че ще дойде до 15.04.

Незнам, дали е свързана с приложението и може ли да се използва отдалечено, от него, но аз не бих му дала моя карта по съвсем други съобръжения: името на картата е женско, той е момче и могат да му направят проблем, че използва чужда карта!
По- добре му отворете сметка и му извадете карта на негово име! Може да му вдигнете лимитите само за екскурзията, после пак да ги намалите!

# 168
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 277
Едно е да ви хванат на границата с 1кг сирене и 1кг кашкавал.
Съвсем друго е обаче да намерят в колата ви килограми сурово месо....Аз не бих рискувала..

За шампоаните-доволна съм от шампоаните на Bioblas с чесън и с арганово масло,купувам само от магазин,виждала съм ги и на улицата да се продават.Както и от Bioxin -купувам ги от аптеката.
В нашия град прекупвачите ги продават с 3лв.по-скъпо,ама не знам от къде са ги взели.Предпочитам сама да ги купя от Турция и не заради трите лева.

# 169
  • Мнения: 6 695
В Лили продават биоблас. 7 и нещо лв.
И в квартален магазин съм виждала по 5,6 лева.

# 170
  • Бургас
  • Мнения: 6 012
20-30 лева е агнешкото в "Метро".
Толкова е и в Турция.
В месарниците телешкото беше на цена 30-40 лв. за килограм.
И аз "прегреших" с половин кило сирене от един фермерски магазин, но сурово месо не бих мъкнала. То нагло направо.
Макар че кучетата на границата с МТ имат завидно телосложение Simple Smile

# 171
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 734
И за да не сме голословни:





Сакън. Може да минем и без котлети Stuck Out Tongue Winking Eye

# 172
  • Мнения: 394
Продават ли в Одрин масло от бял трън и ако има, от къде може да се  купи?

# 173
  • Мнения: 351
Продават ли в Одрин масло от бял трън и ако има, от къде може да се  купи?
В едно от видеата на Денислав показваше Синия пазар в събота. На една от сергиите имаше различни бутилки с масла. Мисля, че имаше и от бял трън.

# 174
  • Мнения: 75
Искам да помоля някой да публикува дежурните аптеки в Одрин за 26.03.Благодаря, предварително!

# 175
  • Димитровград
  • Мнения: 806
Ако не е късно за утре:
Скрит текст:

Последна редакция: сб, 25 мар 2023, 20:49 от papaone

# 176
  • Мнения: 452
Продават ли в Одрин масло от бял трън и ако има, от къде може да се  купи?

В аптеките и магазините за масла, сапуни и други дрогериини стоки има.

# 177
  • Мнения: 783
Някой купувал ли е или поне да знае къде мога да намеря парник

# 178
  • Варна
  • Мнения: 499
Здравейте, ще ходим в Одрин на 6.4, после в Текирдаг на 7, а на 8.4 в Къркларели. Но 9 ще се прибираме. Моля, препоръчайте ми къде да отидем за пазар. Търсим за апартамента ни фаянсови плочки, теракота, бои, а също и храни, дрехи, вкл. кожени якета за семейството, прахове и препарати.  От аптека ме интересуват лекарства и добавки за подхранване на стави при коксартроза и гонартроза. Ако можете да ми опишете кои други лекарства за какво са и как се пишат/произнасят ще Ви бъда много благодарна. Ходили сме в Одрин еднодневно преди 5-6 години 2-3 пъти по-скоро за разходка. Посещавали сме Кипа  и Мол-а отсреща, джамията, музея на здравето, закрит пазар под джамията и магазините в центъра. Другите два града не сме. Хубав ден!

# 179
  • Мнения: 599
В Лозенград какви магазини има за парфюми?

Общи условия

Активация на акаунт