Сатенката си е махнала силикона!!!??!!!

  • 3 716
  • 62
  •   1
Отговори
  • Мнения: 727
незнам накой забеляза ли PeaceГаля беше при Слави и се спъна Mr. Green
но така изглежда по нормално иначе беше като бурсук Confused

# 1
  • Мнения: 7 430
...а аз се очудих какво е станало с нея, че пак ми изглеждаше променена Wink

# 2
  • Мнения: 7 186
Аз я мярнах за малко, но и на мен ми направи впечатление.
Определено е по- добре от преди. Peace
Иначе знам, че силикон от устните се маха много трудно.

# 3
  • София
  • Мнения: 6 522
на мен ми се стори, че освен силикона си е пипнала и носа- преди й беше един чип и широк, а сега е прав и по-тесен ? Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 2 229
Не знам за силикона, но в лице е ужасно ГРОЗНА. Sick

# 5
  • Мнения: 1 813
Не знам за силикона, но в лице е ужасно ГРОЗНА. Sick
Stop айде чак пък ужасна сега моля Ви се ....
Нищо и няма на момичето.Бих искала да видя как изглежда без силикон,но съм убедена,че пак е добре.
Нослето,силикона,който има парички да пипка ще го прави,който няма ще гледа.
Дайте сега ужасна била,противна била ...

# 6
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
И аз забелязах.За първи път и видях горните зъби   Mr. Green

# 7
  • Мнения: 2 229
Не знам за силикона, но в лице е ужасно ГРОЗНА. Sick
Stop айде чак пък ужасна сега моля Ви се ....
Нищо и няма на момичето.Бих искала да видя как изглежда без силикон,но съм убедена,че пак е добре.
Нослето,силикона,който има парички да пипка ще го прави,който няма ще гледа.
Дайте сега ужасна била,противна била ...

Еми не знам - лично мнение - винаги ми е била противна. В лице. Някаква мазна ми изглежда, и ми се стори че веждите си ги беше изрисувала. Sick

# 8
  • Мнения: 467
Май да. Поне фейса е опънала и май наистина носа е пипнала. Абе трябваше и. Последно като гледах снимки беше потресаващо подпухнала. Сега една такава изфинена.Джуките пак големи, но другото е по-добре.

# 9
  • Мнения: 1 813
Ще чакам да го пуснат в интернет явно  Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 877
Изглежда значително по-добре, от преди..., а пък от преди 10 години съвсем. Момичето е абициозно, защо така с лошо сега....

# 11
  • Мнения: 6 167
незнам накой забеляза ли PeaceГаля беше при Слави и се спъна Mr. Green
но така изглежда по нормално иначе беше като бурсук Confused

Аууу, каква новина! Супер!

# 12
  • Мнения: 217
Няма ли снимки?Много ми е интересно да я видя с новата визия newsm78

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Сега като казваш Thinking Чудех се какво и е промененото, щото изглеждаше по-добре

# 14
  • Мнения: 1 267
доколкото знам, силикон се маха трудно от усните. и тя преди време го сподели. най-вероятно се е "разградил" сам. определено може да се похвали само с танците

# 15
  • Мнения: 495
няма ли снимка  newsm78

# 16
  • Мнения: 5 713
Охххх успокоих се  Wink. Снощи реших, че на мен погледът нещо се е разместил.  Laughing

# 17
  • Мнения: 3 405
Искаме снимки преди и сега Wink

# 18
  • Мнения: 2 070
ама кви неща ви вълнуват само....

# 19
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
ами разни хора, разни неща ги вълнуват Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 4 371
Ми клюкарник е това, бе. Какъв ви е проблема?
По темата - искам и аз снимки Blush

# 21
  • Мнения: 727
нямам снимка но мога да кажа че все едно нямаше горна устна в сравнение с преди Mr. Green,иначе си е същата не я загледах добре.........спокойно в следващото шоу щее пак там ще я видите

# 22
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Признавам, че не забелязах никаква промяна. Аз пък я харесвам със и без силикон Laughing

# 23
  • Мнения: 1 813
нямам снимка но мога да кажа че все едно нямаше горна устна в сравнение с преди Mr. Green,иначе си е същата не я загледах добре.........спокойно в следващото шоу щее пак там ще я видите
Което ще бъде .... кога ?

# 24
  • Мнения: 727
мисля че ще е петък когато танцуват съответните танци
тя Галя ще им помага и когато представят танците съответно ще е в шоуто Wink

# 25
  • Мнения: 1 813
Ще чакаме тогава в петък да побутне някой темата и да напомни  Peace

# 26
  • Мнения: 601
определено е преиграла със силикончето,но пък иначе танцува много добре Peace

# 27
  • Мнения: 1 813
Бутам темичката за да подсетя и другите,които искат да гледат Галя днес в "Шоуто на Слави"  Peace

# 28
  • Мнения: 126
Признавам я само за танците ,иначе в никакъв случай не мога да я определя като хубава,а напротив.

# 29
  • Мнения: 677
Искаме снимки преди и сега Wink
Побут Whistling

# 30
  • Мнения: 2 759
       Дано някой се сети да я щракне тази вечер  Peace...
       Лично аз много си я харесвам, танцува невероятно, има характерно излъчване и силикона и никога не ме е възмущавал...

       П.П. 'Сатенката' звучи грубо и леко селски  Crossing Arms...

# 31
  • Мнения: 1 100
Майка ми я е виждала на живо. Каза, че излгеждала като кукла / майка ми рядко харесва други жени освен себе си/. На мен не ми се вижда гнусна и тн... както я описвате. Симпатична ми е даже.  Grinning

# 32
  • Мнения: 2 229
Другите 2 мацки много повече ме кефят. Laughing

# 33
  • Мнения: 727
    
       П.П. 'Сатенката' звучи грубо и леко селски  Crossing Arms...
не съм имала цел да обидя Галя написах го за да е кратко но и ясно за кой става въпрос Naughty  Peace

# 34
  • София
  • Мнения: 5 604
       Дано някой се сети да я щракне тази вечер  Peace...
       Лично аз много си я харесвам, танцува невероятно, има характерно излъчване и силикона и никога не ме е възмущавал...

       П.П. 'Сатенката' звучи грубо и леко селски  Crossing Arms...
Peace Целувки MechoPuh . Няма ли да наминеш към нашата темичка?

# 35
  • Мнения: 2 897
Другите 2 мацки много повече ме кефят. Laughing

Особено Петя-фен съм й Party
Колкото до Галя-нищо различно не забелязах,може би е отслабнала малко Thinking

# 36
  • Мнения: 7 723
Не намирам никаква разлика в устните й от преди  и сега Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 1 813
И аз не забелязах никаква промяна в силикона  Rolling Eyes
Но тя е отслабнала. Много я харесвам  Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 2 309
Се същата си е Sick

# 39
  • Мнения: 1 100
Не видях разлика.  Rolling Eyes

# 40
  • Мнения: 1 813
Офффффф чак пък  Sick
аре сега деееееееееееее моля Вииииии
уффф как се нервя значи на такива постове  #2gunfire
ши мъ извиняваш ама Александра или другата кокошка дето беше,по-скоро те са  Sick

# 41
  • Sf
  • Мнения: 808
Галя наживо прилича на мургава испанка и устните й са просто космически неестествени. Горните й зъби оставят отпечатъци в тях и все едно гледаш сочни негърски устни...

Но е и много непринудена, секси и в същото време се държи детски и учудено Simple Smile На мен също ми харесва Simple Smile

# 42
  • Мнения: 2 229
Офффффф чак пък  Sick
аре сега деееееееееееее моля Вииииии
уффф как се нервя значи на такива постове  #2gunfire
ши мъ извиняваш ама Александра или другата кокошка дето беше,по-скоро те са  Sick

И аз се дразня на постове колко била хубавка, щото от сателит се вижда, че прилича на ЕТ Joy ама всеки има право на мнение. Wink

# 43
  • Мнения: 2 759
не съм имала цел да обидя Галя написах го за да е кратко но и ясно за кой става въпрос
      Аnilevi, и аз така си помислих, но съм малко пристрастна и не можах да не си кажа ('не можах' го изписвам отделно, специално за да зарадвам мамите от 'БисИри и правописни истории' Whistling) . Надявам се, че не се сърдиш,    bouquet!
       tzvety26, идвам след малко  Hug!

# 44
  • Мнения: 2 309
Офффффф чак пък  Sick
аре сега деееееееееееее моля Вииииии
уффф как се нервя значи на такива постове  #2gunfire
ши мъ извиняваш ама Александра или другата кокошка дето беше,по-скоро те са  Sick
Аре ся,на дали мен ме харесва всеки или пък теб Crazy
Гадна ми е тва е...добре,че съм с бронежилетката Mr. Green че с тез пищациии  ooooh!
Нервила се била от такива постове ooooh! Joy

# 45
  • Мнения: 1 813
Офффффф чак пък  Sick
аре сега деееееееееееее моля Вииииии
уффф как се нервя значи на такива постове  #2gunfire
ши мъ извиняваш ама Александра или другата кокошка дето беше,по-скоро те са  Sick
Аре ся,на дали мен ме харесва всеки или пък теб Crazy
Гадна ми е тва е...добре,че съм с бронежилетката Mr. Green че с тез пищациии  ooooh!
Нервила се била от такива постове ooooh! Joy

Ми аз не мисля,че е чаааак до повдигане гадна ама щом си казала  Whistling

# 46
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Гледах, кьорих се снощи, никаква промяна не забелязах. Аз ли не виждам, но според мен силикона не е мръднал и сантиметър newsm78

# 47
  • Мнения: 7 186
На мен ми се струва, че си е махнала силикона от горната устна, но в долната има. Може и да е искала да махне всичко, но да не е станало. Инжектирания силикон в устните много трудно се премахва, доколкото съм чувала. Чудя се с къв акъл си го слагат. Виж липофилинг и хиалуронова киселина приемам, поне е обратимо и стои по- естествено, докато силикона хем трудно се премахва, хем си личи.

# 48
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Сигурни ли сте, че може да се "маха" силикон, на мен ми се струва невъзможно. То въобще силикон ли и, сестра ми си слага ама нейното е колаген.

# 49
  • Мнения: 208
На живо сатенката е още по-грозна, а и доста простовата. Лично мнение, не го приемайте като обида към вас.
И аз мисля,че силикон от устните не се маха, а  нейното май си е силикон. Много грозно седи, ама щом има желаещи да си го слагат.

# 50
  • Мнения: 1 002
 гледах го   ,
същата  е устата на Сатенката , нищо не е махнато ,
тя бе казала , че иска да го махне , но не  е възможно
ня живо - няма какво да се лъжем - силикона доста я е загрозил ,
иначе ми се струва по-висока отколкото по ТВ .

# 51
  • Мнения: 7 186
Сигурни ли сте, че може да се "маха" силикон, на мен ми се струва невъзможно. То въобще силикон ли и, сестра ми си слага ама нейното е колаген.

Може, но не е лесна работа, ето една тема по въпроса:

http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=4543

# 52
  • Мнения: 727
Мечо Пух не се сърдя разбира се,само се уточних........аз имам такъв навик да слагам странни имена на известните личности....кръщавам си ги(Дженифър Лопес е ДЖЕНА,Иван Звездев е ЗВЕЗДЬО,БРИТНА и т.н Mr. Green Mr. Green)и затова написах така Peaceважното е че тръгна дискусията
На мен ми се струва, че си е махнала силикона от горната устна, но в долната има. Може и да е искала да махне всичко, но да не е станало. Инжектирания силикон в устните много трудно се премахва, доколкото съм чувала. Чудя се с къв акъл си го слагат. Виж липофилинг и хиалуронова киселина приемам, поне е обратимо и стои по- естествено, докато силикона хем трудно се премахва, хем си личи.
Аз не бях сигурна и затова написах че мисля че си го е "махнала" и то точно в горната устна,снощи не гледах но смятам че ако го махне ще е по-симпатична Naughty

# 53
  • Мнения: 677
И що пък да си го маха?!
На мен и така ми харесва..

# 54
  • Мнения: 2 897
Тони,палавник такъв Mr. Green

# 55
  • Варна
  • Мнения: 2 942
няма кво да се лъжем...грозно си е девойчето и тва е  Wink

# 56
  • Мнения: 1 813
 Rolling Eyes  Тц тц да бе грозна е,кой я пусна по ТВ нея,кой я допусна до този бранш на седя и си блъскам главата цяла нощ  Whistling

# 57
  • Мнения: 2 550
няма кво да се лъжем...грозно си е девойчето и тва е  Wink

Ъх, добре, че си ти да ни просветлиш. Алилуя  Whistling

# 58
  • Мнения: 2 229
Ауу на тая снимка ми прилича на Лили Иванова в днешни дни, само че тя има оправдание че е  над 60. Mr. Green

# 59
  • Мнения: 728
Аз съм я виждала на живо-и наистина е грозновата милата! Crazy
Но всеки си има вкус,за някой-грозна,за други-хубава! Peace
Сега за силикона-незнам,не съм я виждала,но трудно се маха!

# 60
  • Мнения: 2 897
Rolling Eyes  Тц тц да бе грозна е,кой я пусна по ТВ нея,кой я допусна до този бранш на седя и си блъскам главата цяла нощ  Whistling

Стига,ще си повредиш хубавата главица Wink Heart Eyes

# 61
  • Мнения: 1 813
Rolling Eyes  Тц тц да бе грозна е,кой я пусна по ТВ нея,кой я допусна до този бранш на седя и си блъскам главата цяла нощ  Whistling

Стига,ще си повредиш хубавата главица Wink Heart Eyes
Малко офф :  ти пак си с хубави снимки   bouquet

# 62
  • София
  • Мнения: 1 176
със или без силикон грам не ми харесва девойката-не само външно, а самото й поведение, освен това и като хореографка не ми допада особено-лично мнение!!! Който си я харесва-да й се радва Laughing

Общи условия

Активация на акаунт