Абонаментни кутии в България - Тема 28

  • 78 924
  • 773
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 2 224
Ще ходя днес до ДМ значи😂,аз засега спирам с кутиите,че се залях с мистове с олио,а при мен не са особено ползвани,ще ви чета за нещо по-така....

# 451
# 452
  • Мнения: 2 024
В Кибрит ме заинтригува вторият продукт- грим и хидратация в едно.

# 453
  • USA
  • Мнения: 7 292
Звучи като бб крем/фдт със серум.
Интересна кутия.Май ще я поръчам на Мадрето.

# 454
  • Мнения: 3 536
Аз ползвам основно техни флорални води. От кутия май съм имала само една с лайка от Кибрит. Ок си беше.
Към момента имам абонамент само на Кибрит, та ако пак пуснат нещо на Ина, ще ми е добре дошло, защото така или иначе ползвам техни флорални води. Маските им не съм ги пробвала, бих тествала. В крайна сметка затова са ми на мен ти кутии.

# 455
  • София
  • Мнения: 2 626
Със смесени чувства съм вече за Ина, а много ги харесвах и ги препоръчвах непрекъснато на приятели. От една година насам имат някакво замърсяване на водите, което не знам дали се дължи на производствен процес или на съхранение. Писах им преди време и ми отговориха, че това било доказателство, че водите им са истински и трябвало да се съхраняват в хладилник след отваряне. Аз по принцип така ги съхранявам, но проблемът е още преди отваряне. Плуват разни парченца и особено про водите от смрадлика не е ок, имайки предвид, че ги слагаш в устата си.

# 456
# 457
  • Мнения: 908
Сега май малко ме е яд, че си взех Umberto Giannini на гудбокс, след като видях, че Кибрит ще пускат кутия с Brave New Hair. Честно казано не ми харесаха продуктите на Umberto Giannini, защото уж се рекламираха като че косата ще изглежда от салон и очаквах да приглаждат косата и да изглежда хидратирана и подредена. Моята е чуплива и съответно след като използвах шампоана и балсама, тя бухна като кошница, и изглежда суха. Пробвах и от серума за заглаждане, който пък ми остави лепкав филм върху косата. Не знам аз ли нещо бъркам при използването им... Иначе много ми се иска да пробвам хидратиращия крем за коса на Brave New Hair, някой пробвал ли го е?

# 458
  • Мнения: 2 190
за мен BNH бяха нещо средно, нямаха уау ефект, не бяха лоши.
Харесах ги, заради аромата на бисквитки, иначе не бих ги купила на редовна цена.

# 459
  • Мнения: 2 239
Brave New Hair са ми любимци за коса! Нямам търпение да видя какво има в кутията! Надявам се на новия крем, пълноразмерна маска или продуктите от Candy set-a

# 460
  • Мнения: 675
Нямам впечатления от продуктите им за коса, но имат един душ гел с невероятен аромат на божури. За съжаление твърде нетраен, но ако се сетят да пуснат парфюм или мист за коса или тяло, ще съм първата, която ще го купи.

# 461
  • Мнения: 2 299
Харесах спрея от кутията на Белбокс (последната) и бих искала да си купя още един, ако някой не ползва получения.

# 462
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Харесах спрея от кутията на Белбокс (последната) и бих искала да си купя още един, ако някой не ползва получения.
Спреят за лице с розова вода за тен ли? Пръснала съм го веднъж на ръката си и няма да го ползвам. Пишете ми.

# 463
  • Мнения: 5
Bellebox имат някаква колаборация със списание Grazia, дават малка bellebox с последното издание. Любопитно какви и колко миниатюри са сложили вътре 😀

# 464
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Видях снимка съв фейса - 6 мостри има вътре

Общи условия

Активация на акаунт