Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета, Пролетна (Тема 29)

  • 176 907
  • 1 420
  •   1
Отговори
# 1 065
  • Мнения: 22 842
И аз съм на същото мнение.Нещо елегантно, което да събере два телефона, лични документи и червило.

# 1 066
  • Мнения: 2 502
Момичета, в тази тема ли ставаше въпрос, че Зара са открили аутлет в Мега мол?

# 1 067
  • Мнения: 1 296
Добро утро момичета, да подбутна леко темата днес🤗
Да ви попитам,колко от вас биха се съгласили поне за ден да излязат извън зоната си на комфорт , и да облекат или гримират по различен от начина , по които винаги го правят? Тоест, склонни ли сте да експериментирате и дали околните са харесали новата ви визия, ако се е случвало вече?

Последна редакция: ср, 31 май 2023, 16:11 от Lioness77

# 1 068
  • Мнения: 2 347
Склонна съм , да, но нямам уменията да го направя Sad

# 1 069
  • Мнения: 6 445
Аз не съм склонна, признавам. Не обичам да съм забелязвана отдалече, нито се себеизразявам с грим и дрехи. Гледам да съм облечена адекватно, спретнато и удобно, грим лек към никакъв, толкоз. Улегнах сякаш, суетата ми е чужда вече.

# 1 070
  • София
  • Мнения: 38 476
Аз винаги съм си мечтала да дойде един стилист и да ме накара поне да си нося дрехите, които висят на закачалки, по различен начин. Имам много дрехи, но нося 7-8 комплекта, които са ми в зоната на комфорта.
За грим важи същото. Имам тонове грим, а ходя с ББ крем, хайлайтър, само спирала и гланц за устни.

# 1 071
  • Мнения: 1 296
Аз не съм склонна, признавам. Не обичам да съм забелязвана отдалече, нито се себеизразявам с грим и дрехи. Гледам да съм облечена адекватно, спретнато и удобно, грим лек към никакъв, толкоз. Улегнах сякаш, суетата ми е чужда вече.
Въпросът ми е насочен към вас като зрели жени,дали сте склонни да предизвикате себе си , а не да го направите ,за да търсите мнението,погледите или вниманието на хората.
Защото когато правя нещо , го правя,за да се чувствам щастлива аз, а не да привличам нечии погледи.
Всъщност въпросът може да не обхваща само грим и дрехи, а спорт, или всякакви други неща които не са типични в ежедневието ви.

# 1 072
  • Мнения: 2 264
Аз обичам драматичните промени по някакъв повод основно - концерт или друго събитие с характерна стилистика.
Обичайният ми начин на обличане е комфортно - спортно - елегантен, ако има изобщо такъв Simple Smile.
Но ми е приятно от време на време да бъда драстично различна.

Последна редакция: ср, 31 май 2023, 14:30 от pep_si

# 1 073
  • Мнения: 6 445
Лъвице, отговорих честно на поставения въпрос, визирайки себе си и коментирайки себе си. Какво правиш и целиш ти не съм коментирала.

# 1 074
  • Мнения: 14 415
Не съм склонна да експериментирам,но никога не знае човек.Пък и друго мнение винаги би било добре дошло.

# 1 075
  • тук-там
  • Мнения: 5 689
Аз ако се усетя, че съм в статуквото или съм предубедена към нещо, моментално се самопредизвиквам. Едва ли мога да избягам напълно от себе си, но опитвам да се разчупвам, ако съм префокусирала или вярвам крайно в нещо. Ако аз не се предизвикам, съдбата го прави.

Последна редакция: ср, 31 май 2023, 14:49 от mtz

# 1 076
  • Мнения: 12
Хубаво е човек да е широкоскроен и да експериментира, така може да открие още много неща, които му отиват.
Аз съм си най-големият критик, дори всички да ме харесат, ако аз не се харесам няма начин да облека/сложа нещо.
Пробвах златисто/жълти моно сенки наскоро. Аз се одобрих свежо изглежда, но имаше и хора, които не ме харесаха. Дали ще го повторя, ами разбира се даже с други цветове.
По отношение на бижутата съм минималист и реших да експериментирам с големи. Тъкмо вчера ми дойдоха поръчаните от Зара 4 чифта големи обеци. Ако не се харесам поне да не ме е яд. Да не говоря, че и още един чифт харесах. 😁 Ще видя първо дали ще се одобря с новодошлите преди да купувам други.

# 1 077
  • София
  • Мнения: 6 796
Аз с удоволствие бих се дала в ръцете на стилист, който да ми предложи нови, необичайни за мен, но адекватни за фигурата ми и излъчването ми визии. Обаче де го тоя, дето да му се играе с мен, про боно?

# 1 078
  • Мнения: 2 347
Klemy, точно това ми трябва и на мен Simple Smile

# 1 079
  • Мнения: 22 842
Склонна съм, но рядко бягам от стила си.На мен самата ми е комфортно да съм “подредена” според моя мироглед..Сега се опитвам да нося шарени дрехи, защото откак се помня обожавам монохромно да се обличам, със собствен стил, предимно черно.Но си купих цикламено палто тази зима и е голяма победа Simple Smile)):
Палтото е ярко цикламено.Юху!
За сметка на вида ми, като човек съм изключително цветна и хората ме определят като “хахава” в добри смисъл.😂
А , купих си и тези обувки:



Скоро се разхождах цял ден с капела в мола( купих си широкопола шапка).Хората, предимно жените,ме гледаха така 😳. Беше предизвикателство за мен .😀

Последна редакция: ср, 31 май 2023, 22:37 от ДХ3

Общи условия

Активация на акаунт