Обувки Biomecanic

  • 347
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 172
Здравейте! Сина ми е на 10 м, но крачето му е голямо и доста пухкаво и намирамето н обувки се оказа трудна задача. Спрях се на Биомеханикс. По очвртанието на стелката номер 22 му е точно, но отпред след пръстите има доста място, така ли трябва да бъде? Жената в магазина каза, че така трябва да е, но не ми обясни защо и сега се чудя дали еок така или да търся други. Има ли доволни от тази марка обувки? Някакви други марки, които са подходящи за пухкави крачета?
Благодаря предварително.

# 1
  • София
  • Мнения: 11 744
Номер 22 не е ли голямо за 10 месечно? Аз на времето бях доволна от на КиК буклите, удобни са за обуване защото имат цип.

# 2
  • Мнения: 15 356
На стелката има очертано до къде да стигат пръстите, да остава място. По очертанието се ориентирайте

# 3
  • Мнения: 172
На стелката има очертано до къде да стигат пръстите, да остава място. По очертанието се ориентирайте
По очертанието на стелката е точно. Първо дете ми е и нямам никаквс представа как трябва да бъде, стори ми се много мястото отпред.
А иначе за номера-детето е голямо, 11 кг, 81-2 см и крачето е доста пухкаво. В 20 дори не му влиза в обувката

# 4
  • София
  • Мнения: 8 636
Ако крачето на детето е пухкаво, по-скоро вижте D.D. step barefoot серията(на кутията и на подметката пише barefoot, другите модели са с повдигане на петата, разни анатомични стелки). Биомеханикс са тесни отпред и доста твърди.
Пред най-дългия пръст е нужно да има резерва от 12мм, за да може спокойно да се плъзга при ходене и да не се набива.

# 5
  • Мнения: 4 748
Детето ходи ли? Ако не ходи, обувките са му основно за украса и стига да не притискат крачетата, значи са ок. Ако ходи, погледнете как изглежда крачето след като е ходил известно време. Ако има зачервено  или натъртено, вероятно не са ок.

Синът ми носи редовно един и същ модел на тази марка вече четири години. Много са му удобни, но качеството им много падна, до степен, че последния път им написах доста лош коментар в Амазон. Иначе навремето детето проходи с един модел на Ессо, който ползвахме докъм петгодишна възраст, докато имаше неговия номер.

Общи условия

Активация на акаунт