Хора,помагайте,че е много ЛОШООООООООООООО!!!

  • 1 933
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Не се притеснявай и се успокой. Не позволявай това да те изкарва от равновесие. Моите деца и двамата са ми правили тоя номер.Просто като видиш че на там отиват нещата се приберете - няма смисъл да ти реве по улиците. Открих че това се случва ако ги изкарам скоро след хранене и ако имат да оригват още. Значи вдигаш да се оригне, ако не се оригне и все пак трябва да излезеш- кенгурото е добър вариянт хем ще се гушкате - хем ще се разхождате. Познавам добре състоянието което описваш - не се чувствай виновна. Скоро пак ми се случи- баткото върви до количката и се дере"ИСКАААААМ БОНБОНИИИИ" ,а беба реве в количката та се къса. На всичко отгоре и разни непознати дават акъл или цъкат с език... Няма да полудееш спокойно! Такива едни моменти ни отрезвяват и ниправят по- добри към децата ни и следващия път няма да се поддадем на импулса...Ами това е дано ти помогне.

# 16
  • Мнения: 1 629
Цитат на: Adriana
Ще полудея и го казвам напълно сериозно Imp Страшна работа е ей, не знам какво да правя, а и днес си изпъснах нервите и се разкрещях на бебето. Сега ми е гузно, но много ми дойде, ходя из нас и рева,че съм викала, но просто не знам какво да правя...
 


Не се обвинявай чак толкоз, нищо че сме майки, и ние сме хора! И аз от време на време си изтървам нервите и повишавам тон, а често направо си рева с бебето. Ама Климчо е много ревлив, честно казано newsm45  Тъй че не се коси, нали през останалото време се гушкате и обичате.

# 17
И моето диване прави така понякога. Преди да излезем се оправям първо аз,след това го обличам възможно най-бързо, а ако много плаче го обличам седнал, така по-малко се сърди.

# 18
  • Мнения: 3 394
Цитат на: mam4e
А не става ли да я сложиш в кенгуру и чак като види че вече сте навън тогава да я преместиш в количката? Или пък само с кенгурто да правите по-малки разходки?


С кенгурото е още по-зле, успях само веднъж да я сложа и след около 20 м ми прилоша от тежеста й, щях да припадна на улицата заедно с нея. Оттогава изпитвам див ужас от това нещо Imp

# 19
  • Мнения: 3 394
Днес бях при хелките дажа да им разказвам за моите страхотии и ме посъветваха да й купя от меките играчки, които са още от новородени и стават за лапане, за да си я гушка докато излезем Wink На всичкото отгоре днес й беше третата ваксинация и аз като ревнах докато й я биеха Embarassed Преди това цялата треперех /защо ли, сигурно заради рева на излизане днес/,че чак дойде една жена да придържа бебето, а аз не гледах, защото плачех #Puppy dog Ама и аз съм една, явно ми идва много,че няма никой да ми помогне или да ми каже поне ,че се справям. Ей на и с мъжа се скарахме преди малко...Кофти ден! Но за последните две години май често ми се случват...

# 20
  • Мнения: 3 394
Пак съм аз-извинявайте,че ви занимавам с моите глупости, но искам да си поплача на нечие рамо #Puppy dog Толкова ми е криво-ходих за играчка,но нямаше от тези за от 0 месеца ,а само за след годинка Confused На всичкото отгоре, от толкова нерви и рев днес щях да се нахендра с моето Сеатче в един тузарски Баварец Imp Само и това оставаше и щеше да ме довърши. Много внимавам като карам от и от разправията с мъжа се сринах...Пълна гадост е днес

# 21
  • Мнения: 1 517
Адриана, значи не сме само ние така!!! Напоследък разходките ми са ад. От студа ли е, от какво ли? 33uu Едва сме излязли и минали 10-тина метра и почва рев! И доникъде не можем да стигнем. Помагат само 2 неща: да я взема на ръце и едновременно да тикам количката 1stroller (ама не ме питайте как става това с 9-килограмово бебе); или да й дам нещо да си гризе - я банан, я бисквита. Ама като я изяде - пак почва рев! Пък и не може постоянно да яде нещо, я...

# 22
  • София
  • Мнения: 1 845
Хей, спокойно.Явно си имала кофти ден, дано утрешният ти донесе повече късмет.
Ами за плачещото бебе разходка имаше 2 теми.Оказа се, че има много майки с подобни проблеми-деца, които като усетят количката и рев. Май единственото спасение беше да се извеждат заспиващи -да, яма е ясно, че не може да става така всеки път. В това отношение не мога да ти бъда особено полезна. Но, на всяка манджа меродия, и аз да кажа нещо.Възможно е бебето да иска да гледа вече, а не да лежи- к`во ли си казва- "Ей, скука е това английско небе всеки ден, дай да се тръшна да рева, че и мама да си поплаче, отдавна не го е правила". Друго - вчера свсем случайно я сложих за лпалко в количката в коша по корем-веднага млъкна, голям купон беше. Явно е нещо ново, значи интересно. толкова кротко си сездеше и блееше, като овчица, че дори татко й не разбра къде е.
А за играчка мога с чиста свест да предложа едно лъвче на Чико.Тази играчка е мека, става да гризане, има и за гризане на ушите едни такива пластвасови, освен това се е усмихнала чудесно и гледа с големи -големи очи, дрънка, цветът й е ярък и се забелязва от малкото човече. Любима е не само на нас, а на още 3 други бебета. Али редовно си говори с нея, понякога я съзерцава часове.
Виж я -
http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=73_102&products_id=773

Айде успех, и утре да се усмихвате повече!
Дано съм била поне малко полезна.

Общи условия

Активация на акаунт