Проблем с приятеля ми

  • 3 113
  • 56
  •   1
Отговори
  • Мнения: 88
Здравейте.
С приятеля ми сме заедно повече от една година.
Той понякога остава в апартамента на родителите си и е сам.Иска и аз да дойда,но не мен не ми се отива,просто предпочитам да стоя вкъщи , а и не знам какво да кажа на вуйчо ми вкъщи . Понякога съм се измъквала и сме оставали заедно с приятеля ми , но тази нощ няма да мога.И не се чувствам много добре на всичкото отгоре и той просто не иска да ме слуша.Твърди че ако аз бих поискала от него това,той щеше да дойде при мен.Но не мога да прекарвам всяка вечер с него и да си отида да пренощувам когато ми хрумне.Твърди че не го обичам колкото него.И че се държа като бебе.
Почти винаги ми го повтаря.
Аз нямам родители и нямам с кого да се посъветвам.Вече не знам кое да намеря за правилно.

Последна редакция: вт, 28 мар 2023, 22:25 от Не се сърди, човече

# 1
  • Мнения: 3 841
Ти къде живееш? Той как така понякога остава при родителите си, иначе къде живее?
На колко сте години?

# 2
  • Мнения: 88
Ти къде живееш? Той как така понякога остава при родителите си, иначе къде живее?
На колко сте години?
Много рядко отива там.Например тази вечер ,
защото има проблеми с тях.На 20 сме и двамата.Аз живея при вуйчо ми и баба ми.

# 3
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
И като има проблем ти да им светиш ли си нужна? Я му кажи, че той се държи като бебе, което има нужда някой да води за ръчичка. Да вземе да си открие топките и да реши проблема сам. Дали и колко ще ходиш с преспиване е твой избор.

# 4
  • Мнения: 3 841
А иначе къде живее?
 Не може да ти се сърди, че не си на кеф и не ти се ходи!
Той нарочно така ти говори, за да те манипулира. Ти пък му кажи, че той ако те обичаше нямаше да ти говори така и щеше да прояви разбиране!
Хич не си го слагай!

# 5
  • Мнения: 88
И като има проблем ти да им светиш ли си нужна? Я му кажи, че той се държи като бебе, което има нужда някой да води за ръчичка. Да вземе да си открие топките и да реши проблема сам. Дали и колко ще ходиш с преспиване е твой избор.
в момента просто няма да мога да отида при него и не знам сърди ми се заради това
иначе друг път сме оставали заедно там и просто днес не ми се ходи
иначе живее при родителите си,аз не мисля че правя нещо грешно
просто каза ми че ще се видим утре
казвала съм му че е манипулативен и той също го знае

# 6
  • Мнения: X
А той къде живее? Ходиш ли при него по принцип?

# 7
  • Мнения: 88
А той къде живее? Ходиш ли при него по принцип?
само един път съм нощувала у тях
живее в къщата на родителите си
по принцип се разбираме добре и е много грижовен
това е единственият проблем
аз загубих и двамата си родителите преди няколко месеца и винаги беше до мен
едит - моля помогнете твърди че ще се сам*убие и че не иска да продължава

Последна редакция: вт, 28 мар 2023, 19:52 от itsmeitsme333

# 8
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Ми пък от друга страна може да иска неговото семейство да ти подейства успокояващо? Изгубила си родителите си, може неговите да ти предложат утеха и рамо. Много зависи от контекста, от тона дори.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 1 224
Еее, ама ти да не си момиче на повикване?! Всеки понякога има нужда да остане сам, да остане у дома си. Явно си е такъв приятелят ти. Кажи му, че ще се видите утре и да не се държи детински. Измисляте си проблеми двамата май.

# 10
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 15 972
Този приятел не те уважава, остави го. А и на 20г трябва да си по-самостоятелна, не е нужно да питаш роднини какво да правиш.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 781
Спокойно, няма да се самоубие. Ама ти създава напрежение тогава, когато трябва да си спокойна... Ами знам, че ти се струва щото лесно даваме такива съвети - ама не ти трябва такъв. Колкото по-бързо, толкоз по-добре е да го разкараш.

# 12
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Офффф ся па ще се самоубива... Я му тегли една сочна мешана каруцарска и го зарязвай. Баси п**ката е тоя, баси драма куин-а... Ти на тва същество ли ще се облегнеш утре?!

# 13
  • Мнения: 1 083
Много долно да обясняваш на човек, който е загубил двама родители наскоро, че ще се самоубиваш заради него...

# 14
  • Мнения: 1 793
Какви са тези глупости от хора на по 20 год.Звучите като 12 годишни.
Да не си на повикване?Кажи му спокойно,че днес не ти се ходи и това е.
Мъж който заплашва ,че ще се самоубива,не е стока и е манипулатор.
Добре го огледай преди връзката да стане по-сериозна.

# 15
  • Мнения: 1 846
щял да се самоУТРепва щот не искал да продължава...с какво не разбрах.
Ако защото не искаш да спиш в тях ще се самоубива, на смешен дребен спор или ако имате дете какво правим.
 А ако остане без работа, ако ...ако.....все ще се заплашваме , че ще се убиваме ли.
Този се държи като дете.Никакво уважение към твойте желания.От сега те манипулира.
Загубила си родителите си, имаш нужда от подкрепа не някой който те изнудва.
И защо иска да ходиш в тях заради единя секс ли, нищо няма да му стане ако пропусне някоя вечер.
На колко години е този елемент?

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 1 224
Това със самоубийството си го добавила след като коментирах.
Не знам какво да те посъветвам. Да не би да не си чула правилно? Откачено ми звучи.

# 17
  • Мнения: 1 033
Сигурна ли си, че не сте на по 15г? Достатйчно голяма си да ходиш където искаш, ако ти се ходи разбира си. Момчето не е за теб, това че е бил с теб по време на загубата на родителите ти, не те прави длъжна! Искал е- бил е. За самоубийството е пълен блъф, човек, който смята да го прави не казва на никой, изглежда щастлив, няма как дори да заподозреш, какво ще направи. Много ти е рано за такъв психически тормоз, опичай си акъла.

# 18
  • Мнения: 31 599
Много сте малки.
Приятелят ти е по-хитър. Опитва се да те манипулира, контролира.
А ти не си пораснала, че да си отстояваш мнението.
Като не ти се ходи, като ти е лошо, просто казваш, че не можеш. При такива думи, че си била бебе, отговаряш да не ти държи такъв тон и щом не можеш е длъжен да се съобрази. Казваш, ако трябва, че не си момиче на повикване.Тряскаш телефона и това е.
Така му даваш да се разбере, че не може да те манипулира.
Че така за много неща ще те контролира.
Боже, чета че щял да се самоубива.
Момиче, кажи му да си реже вените и да не те занимава повече. Кажи му, че не желаеш повече отровен човек като него до себе си. И приключи веднага.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 781
Момичето сега е много ранимо, нормално да се впечатлява и да се държи за човека, който е бил с нея в такова изпитание. Нооо, първо трябва да помисли за себе си и за психичното си здраве, а тоя момък не помага.
Що се отнася до вуйчото и бабата - нищо може да не й кажат, ама е нормално да се съобрази с тях, те сега се напасват да живеят заедно. Абе има върху какво да мисли и да е малко несигурна.

# 20
  • Мнения: 14 806
Как точно ти каза, че ще се самоубива? Защото има огромна разлика между
не мога да живея без теб, ще се самоубия, ако не дойдеш
и
да взема да се самоубия, че да забележиш, че аз още съм тук
Попрехвърлих ти другите мнения. Съболезнования за родителите ти, но животът е за живите. Възможно е приятелят ти да е недорасляк, но е възможно и да се чувства игнориран, което може да изглежда безсърдечно, но е негово право. А и ако трябва да съм честна, ти не ми изглеждаш да изгаряш от любов по него. Може и да се окаже добра идея да се разделите.
Бих посъветвала и към по-внимателно боравене с думата 'манипулатор' и да не се слага всеки път, когато не ни изнася какво чуваме - това по принцип, а дали важи за конкретния случай авторката да си прецени.

# 21
  • Мнения: 88
Как точно ти каза, че ще се самоубива? Защото има огромна разлика между
не мога да живея без теб, ще се самоубия, ако не дойдеш
и
да взема да се самоубия, че да забележиш, че аз още съм тук
Попрехвърлих ти другите мнения. Съболезнования за родителите ти, но животът е за живите. Възможно е приятелят ти да е недорасляк, но е възможно и да се чувства игнориран, което може да изглежда безсърдечно, но е негово право. А и ако трябва да съм честна, ти не ми изглеждаш да изгаряш от любов по него. Може и да се окаже добра идея да се разделите.
Бих посъветвала и към по-внимателно боравене с думата 'манипулатор' и да не се слага всеки път, когато не ни изнася какво чуваме - това по принцип, а дали важи за конкретния случай авторката да си прецени.
това ми е първата връзка и честно казано ми е малко страх от него наистина не знам какво да направя
аз в момента съм при него не знам какво да правя дойдох за да поговорим и не знам какво да направя
той твърди че не го обичам истински

# 22
  • Мнения: 31 599
За мен някой да приказва такива неща за самоубийство е долен манипулатор и пълен измекяр.
И това на момиче, което наскоро е загубило родителите си.
Изключително грозно.

# 23
  • Мнения: 3 841
Съгласна съм с Елора!
Момиче, бягай от този! И за какво отиде? За да те обвинявава, че не го обичаш ли? Комплексар!
Кажи, да , правилно усещаш!
Бааааааййй!

# 24
  • Мнения: 14 806
Хубаво, ама тя май намира време за всичко, само не и за него. Защо не се разделят, ами му обяснява, че е манипулативен?

# 25
  • Мнения: 88
срещаме се всеки ден всъщност
не е лесно решение за мен и мисля че колкото и да звучи глупаво искам да помисля още малко
всичко ми идва в повече след загубата на родителите ми
той не иска много от мен , но не знам може и да звучи глупаво но наистина ми се иска да успеем заедно,той също ползва антидепресанти

Последна редакция: вт, 28 мар 2023, 21:11 от itsmeitsme333

# 26
  • Мнения: 18 296
Само веднъж ли сте правили секс? Верно си е трагично положението.

# 27
  • Мнения: 88
Само веднъж ли сте правили секс? Верно си е трагично положението.
не
тук не става въпрос за секс

# 28
  • Мнения: 31 599
Хубаво, ама тя май намира време за всичко, само не и за него. Защо не се разделят, ами му обяснява, че е манипулативен?
Къде пише, че не му обръща внимание? Къде пише, че се виждат два пъти в месеца?
Тя длъжна ли е само при него да бъде?

# 29
  • Мнения: 18 296
Каза, че веднъж си нощувала там. Затова така помислих.
И за какво става дума, като не за секс? Младите в днешно време защо искат да нощуват заедно? Променил се е светът нещо...

# 30
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
На 20 зоба антидепресанти и ще се самоубива 🤦🤦🤦 Бе за вас трева, водка и Планета Пайнер няма ли?

# 31
  • Варна
  • Мнения: 1 781
Ще прозвучи грозно, но е истина - двама на хапове не е добра идея за начало на връзка. По пътя в живота ще се случи (може да се случи), но в началото е много лоша идея.

# 32
  • Мнения: 14 806
Връзката не е само виждане, пък дори и всеки ден да е. На приятеля ти нещо му липсва. Откога е така? Преди да се споминат родителите ти пак ли се държахте така и двамата?

Хубаво, ама тя май намира време за всичко, само не и за него. Защо не се разделят, ами му обяснява, че е манипулативен?
Къде пише, че не му обръща внимание? Къде пише, че се виждат два пъти в месеца?
Тя длъжна ли е само при него да бъде?
Писала е доста в темата Майка ти почина. Сигурно 80% от постовете ù са там. Четох по диагонал и не видях да споменава често гаджето си. Всъщност не видях изобщо да го споменава. Така че, очеизвадно не е писала, че не му обръща внимание, което е логично поведение - няма да тръгне да обяснява как се дъни. Това за двата пъти в месеца пък е съвсем агресивна манипулация от твоя страна.
И не, не е длъжна да седи все при него. Аз да съм писала, че е длъжна? Не съм. Поредната манипулация от твоя страна.
Моята поанта е, че и той не е длъжен, ако не му е ок с нея. Само че ако той инициира раздяла, сещаш се как ще изглежда - ауууууу, лошият, ужасният, тя е загубила родителите си, как не го е срам да я остави - това отношение показват към него почти всички в темата. Аз лично го съжалявам. Това, че не са умрели родителите му, не означава, че и той няма проблеми, но при тези обстоятелства явно не му се полага разбиране.

# 33
  • Мнения: 88
Ще прозвучи грозно, но е истина - двама на хапове не е добра идея за начало на връзка. По пътя в живота ще се случи (може да се случи), но в началото е много лоша идея.
аз не съм на антидепресанти,виждаме се всеки ден

Последна редакция: вт, 28 мар 2023, 22:13 от itsmeitsme333

# 34
  • Мнения: 31 599
Връзката не е само виждане, пък дори и всеки ден да е. На приятеля ти нещо му липсва. Откога е така? Преди да се споминат родителите ти пак ли се държахте така и двамата?

Хубаво, ама тя май намира време за всичко, само не и за него. Защо не се разделят, ами му обяснява, че е манипулативен?
Къде пише, че не му обръща внимание? Къде пише, че се виждат два пъти в месеца?
Тя длъжна ли е само при него да бъде?
Писала е доста в темата Майка ти почина. Сигурно 80% от постовете ù са там. Четох по диагонал и не видях да споменава често гаджето си. Всъщност не видях изобщо да го споменава. Така че, очеизвадно не е писала, че не му обръща внимание, което е логично поведение - няма да тръгне да обяснява как се дъни. Това за двата пъти в месеца пък е съвсем агресивна манипулация от твоя страна.
И не, не е длъжна да седи все при него. Аз да съм писала, че е длъжна? Не съм. Поредната манипулация от твоя страна.
Моята поанта е, че и той не е длъжен, ако не му е ок с нея. Само че ако той инициира раздяла, сещаш се как ще изглежда - ауууууу, лошият, ужасният, тя е загубила родителите си, как не го е срам да я остави - това отношение показват към него почти всички в темата. Аз лично го съжалявам. Това, че не са умрели родителите му, не означава, че и той няма проблеми, но при тези обстоятелства явно не му се полага разбиране.
Каква манипулация, кви пет лева бре Нарциса те гонят. Агресивната си ти. Зададох нормални въпроси, а ми рипаш като ощипана все едно съм ти изяла закуската. Какво ти става?
Аз не съм длъжна да чета всички теми на авторката. Коментирам тази.
Ти си тази, която прави някакви нелогични изводи. Пък уж си чела всичките и драми. Аз нямам това време.
Темата е била за майка и, а не дали се вижда с гаджето и дали го задоволява всеки ден.
И като гледам авторката в момента пише, че си виждат всеки ден, така че твоята манипулация и нелепи предположения издишат яко дим.
Ти си тази, която твърди, че не се били виждали често. И то не на база пост, а на база ей така, от нищото, че да ти е по-забавно.
Той викаш не бил длъжен. Само тя ли е длъжна?
Ми хубу де, явно за теб е нормално някой мъж да изнудва и манипулира със заплахи за самоубийство. За мен това е долнопробен човек. Да си пие хаповете, вените да реже, не ми дреме особено за такива измекяри.
На изнудвач и манупилатор никакво разбиране не се полага, а шут в задника.
Ама щом те влекат такива типове, твоя си работа.
Ма поискай телефона му от авторката и отивай да го успокояваш.

# 35
  • Мнения: 14 806
След неуспешния опит да ми вмениш някакви твърдения, които дори не съм намекнала, сега цял ферман. Да, добре, аз съм агресивна. Ти си изказвай твърдото, непоклатимо, неагресивно, незлобно мнение, без да четеш, напоследък ти е станало страшно хоби.

# 36
  • Мнения: 31 599
Аз ли ти вменявам твърдения? Аз драга ти коментирам постовете, които ясно се четат от мен и от останалите. Не била намекнала. Грозно и долно лъжеш. Имах те за друг човек.
Че ти ги пишеш тия твърдения. И авторката си написа и доказа, че си измисляш.
Как неуспешен опит за вменяване Joy
Ма много си е успешен.
Хубаво, ама тя май намира време за всичко, само не и за него. Защо не се разделят, ами му обяснява, че е манипулативен?
Зададох ти три въпроса  най-нормално и културно . В които нямаше нито злоба, а ти ми скочи изключително грозно.
Не знаех, че си толкова зле. Избивай си комплексите с някой друг.
Лека ти вечер и дано се оправиш.

# 37
  • Мнения: 2 135
Образованието в България е отишло на кино. Честно.
А медицината е разцъфтяла.

# 38
  • Мнения: 12 726
това ми е първата връзка и честно казано ми е малко страх от него наистина не знам какво да направя
аз в момента съм при него не знам какво да правя дойдох за да поговорим и не знам какво да направя
той твърди че не го обичам истински
Не мисля, че ще успеете заедно.
Прекалено болезнена връзка имате.
Връзка не се гради със заплахи за самоубийство. Нито с каквито и да е други заплахи.
Не знам кой кого обича истински, мисля, че в тази връзка не става дума за любов.
Ако той те обичаше истински, щеше ли по този начин да те привиква при него?
Не е нормално, не е обич, не е загриженост.
Това е една истерия, която не знам от къде тръгва, но колкото по-бързо приключи, толкова по-добре.

# 39
  • София
  • Мнения: 35 063
Момиче, помисли хубаво дали го искаш, защо ти е и какво ще го правиш занапред.
Изнудва те подлярски, защото си с някакво чувство за вина. Не трябва.
Поговори с баба си, обясни й как се чувстваш и слушай какво ще ти обясни. Слушай.

# 40
  • Мнения: 88
това ми е първата връзка и честно казано ми е малко страх от него наистина не знам какво да направя
аз в момента съм при него не знам какво да правя дойдох за да поговорим и не знам какво да направя
той твърди че не го обичам истински
Не мисля, че ще успеете заедно.
Прекалено болезнена връзка имате.
Връзка не се гради със заплахи за самоубийство. Нито с каквито и да е други заплахи.
Не знам кой кого обича истински, мисля, че в тази връзка не става дума за любов.
Ако той те обичаше истински, щеше ли по този начин да те привиква при него?
Не е нормално, не е обич, не е загриженост.
Това е една истерия, която не знам от къде тръгва, но колкото по-бързо приключи, толкова по-добре.
вече наистина не знам какво да мисля,просто искам всичко да се оправи и да бъдем добре и заедно да продължим,знам че звучи глупаво и детински

# 41
  • София
  • Мнения: 35 063
Ами, глупаво е и детинско, да.
Сега е момента да чатнеш, че тези отношения не са окей и че ще трябва сама, САМА, да се справяш в тоя живот и да разбереш, кога да казваш стоп и да се отстояваш.

# 42
  • Мнения: 88
Ами, глупаво е и детинско, да.
Сега е момента да чатнеш, че тези отношения не са окей и че ще трябва сама, САМА, да се справяш в тоя живот и да разбереш, кога да казваш стоп и да се отстояваш.
преди не бяхме така, откакто родителите ми починаха започна да се държи по този начин

# 43
  • София
  • Мнения: 35 063
Още по-зле.
Я се облегни на вуйчо ти и баба ти, пък да го видим.

# 44
  • Мнения: 88
Още по-зле.
Я се облегни на вуйчо ти и баба ти, пък да го видим.
баба ми си има доста години , а с вуйчо ми почти не си споделям много , ще се посъветвам с някой просто изобщо не ми е лесно
мама ако беше тук тя щеше  да ми даде съвет,да каже това от което имам нужда да чуя
просто чувствам се много самотна и всичко се случи съвсем скоро и ми е трудно

# 45
  • Мнения: 12 726
Щом е на антидепресанти, явно и той има своите проблеми. Само че се опитва да си ги решава по странен начин, като те изнудва емоционално.
Ти нали разбираш, че това не е нормално? Още повече, след като ти си преживяла толкова тежка загуба.
Искаш да се върне миналото, когато той не се е държал така. Не виждам как може да стане.

# 46
  • София
  • Мнения: 35 063
Ох, мило момиче, така ме жегна за теб....

Мама щеше да ти каже, да не правиш нещо, което го чувстваш леко насилено, заставящо, задължително. Че ти имаш право ясно да ти се чува гласа и зачита волята. Също така, да го обереш малко, да му кажеш, че така си решила ТИ и нямаш потребност да се обясняваш.
Също така, че живота е пред теб и ще имаш още любови, даже и големи и тази не си струва, ама грам! Hug

# 47
  • Мнения: 261
А той къде живее? Ходиш ли при него по принцип?
само един път съм нощувала у тях
живее в къщата на родителите си
по принцип се разбираме добре и е много грижовен
това е единственият проблем
аз загубих и двамата си родителите преди няколко месеца и винаги беше до мен
едит - моля помогнете твърди че ще се сам*убие и че не иска да продължава

Сорри ама ако ще се самоубива да го прави сега а не после като има и деца . НО не му ярвай - това е женски маниер да стане на неговата

# 48
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Момиче, прочети следващото много, много, ама МНОГО внимателно и хубаво го запомни: направи всичко възможно тоя мухъл да не те забремени докато ще се самоубива, че после не той, а ти ще искаш да си метнеш въжето! Да, да, ясно ми е - млади сте, не искате и не мислите за това сега. Ама ти запомни, че в живота е като на общите снимки - всеки първо гледа него си.

# 49
  • Мнения: 3 891
Съжалявам! Като майка бих те посъветвала да бягаш далеч от такива. На 20 се предполага човек да бъде зрял, а това ми звучи като сага на тийнейджъри. Няма да се самоубие, не се притеснявай, както казаха - това са женски номера.

# 50
  • Мнения: 48
В която и да е аптека младият господин ще може да открие географска казта за търсене на топки. Научете го да ползва компас и ще ги намери

# 51
  • Мнения: 6 171
Хич не ти трябва такъв приятел. С времето ще става по-зле. Бягай далеч от него.

# 52
  • Мнения: 1 257
Мило момиче, съжалявам за загубата на родителите ти. Това е труден период за теб, и ще ти е нужно известно време докато се стабилизираш. За съжаление точно когато човек е обезверен и уязвим, става лесна плячка за всякакви емоционални пиявици. Склонна си да се ловиш "за сламка" и да си мислиш, че можете да се спасите, да сте си опора, и да се извадите от дупката взаимно. Но не е така. Двама уязвими и нестабилни човека могат само да затънат още повече. Моят съвет е, да скъсаш рязко и без обяснения с този индивид. Окончателно - късаш, изтриваш, блокираш, без никакви последващи контакти. След това се погрижи за себе си. Излекувай душата си. Поскърби на воля, а след това си направи план за живота, изправи се и продължи напред. Родителите ти са си отишли, но ти носиш всичко това, което те са заложили в теб - като грижа, възпитание, любов. Имаш вуйчо и баба, имаш сигурно други роднини и приятели. Така че ревизирай и заздрави тези връзки, за да не се чувстваш сама  и изоставена - явно не си. След това си набележи стъпките в професионалната област, постави си някакви цели (малки или големи - ти си знаеш), постави си някакви срокове, и действай. Когато станеш спокойна, самоуверена и реализирана, ще привличаш и същите хора.
Разбира се че е важно човек да има партньор (приятел, гадже, любовник). Но на тази възраст връзката трябва да носи само хубави емоции - да те кара да летиш, да се усмихваш, да мечтаеш, да те зарежда със сила и воля да постигаш неща. Човекът до теб трябва да те гледа с желание и обожание, да се забавлявате и да нямате търпение да се видите, защото ще изкарате прекрасно. Всяка "връзка", която те натоварва, напряга, кара те да се чувстваш несигурна в себе си или в другия, кара те да плачеш и те изпълва с тъга - това не е връзка, това е тежест, която само ще те спъва.
Извинявам се че се получи толкова дълго, но съм чувствителна по темата, и много паля като прочета как млади момичета губят времето си и влагат чувства и усилия в подобни подобия на "връзки".

# 53
  • София
  • Мнения: 16 175
Много добър пост на АнаИва. На 100% споделям написаното.

И ще дам пример с моя живот. На 20 г. излизах с един младеж, с който се познавахме от гимназията, 2 г. по-голям, учехме в един и същи университет, различни специалности.  Много си допадахме, можехме да ги говорим с часове или да миткаме по улиците. В един момент като че ли нещата тръгнаха към връзка и точно тогава той се спря. И каза, че много ме съжалявал, защото нямам родители, но съжалението не е добра основа за сериозна връзка. После го разбрах - съжалението ни поставя ни в неравностойно положение един спрямо друг. //За незнаещите четящи обяснявам: майка ми почина, когато бях на 15 г., а баща ми веднага се пропи, така че реално нямах и него; той почина, когато бях на 27.//

# 54
  • Мнения: 1 083
И аз съм съгласна с предните два поста.
Авторке, загубата на родителите ти те прави видимо уязвима за такива "спасители", които да те засмучат в техните психопатии и да те заградят само за тях, отделяйки те от всички, точно защото мислят, че нямаш защита.
Заздрави отношения с роднини и приятели. Бъди по-мнителна към мъжете, особено, когато усещаш, че нещо не е наред.
Ще се справиш! ❤️

# 55
  • Мнения: 88
До модератор - моля темата да бъде заключена.

# 56
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Истината е като леката жена - всички я искат, но никой не я обича.

Общи условия

Активация на акаунт