С какво ви дразнят комшиите?

  • 30 317
  • 422
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 8 214
Обаждате се на 112 и казвате за крясъци и викове. Няма как да знаете дали се бият. Ще дойдат и ще ги разгонят. Ако и комшиите ви се обадят става още по-добре.

# 226
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 686
Писала съм го и друг път - един съсед изля бутилка олио върху пейката и сбирките спряха. Доста време след това, когато олиото се изчисти с времето, намаза я с грес. Пак спряха сбирките за някое време. Третият път последва демонтаж и така.
Има супер прости и невъзпитани хора, за тях другите не съществуват и по мои наблюдения, все повече стават.

# 227
  • Мнения: 1 804
Скрит текст:
Откакто е топло, пред блока се събират групи младежи. Невъзможно е да си отвори прозореца човек и да заспи. То са едни крясъци, говорене на висок тон. Често съм си мислела, че се бият, но явно просто така си говорят. Момичетата се смеят на висок глас и също крещят. Ужасен тормоз е. Нищо в блока не може да ме натовари така, както тези. А дори не са от квартала - просто тук са свикнали да се събират. До 1-2 през нощта седят.
Често се случва съседи от терасите да им се скарат- омълчат се, тръгнат си, но на другия ден пак са там.
Не знам полицията дали ще реагира на такъв сигнал - не слушат музика и са на улицата.
Скрит текст:
А какъв погром оставят след себе си, направо не ми се коментира.
Миналата година децата бяха малки и седяхме там с количките и го чистихме ние - купища обелки от слънчоглед, опаковки от вафли, изплюти дъвки, кенчета бира и хел.
Отделно си форсират колите и си мерят коя по-силно може да ръмжи.
Ужасен тормоз и то от несъседи....
Реагират. Пред нас също имаше такава сбирка, цяло лято по цяла нощ, пиеха бири, люпеха семки, крещяха, смееха се, викаха си, караха се и отначало. Съседите им викаха всеки път полиция в продължение на седмици и всеки път идваше патрулка. Последният път ги заплашиха нещо и повече не са се вясвали. Имайте предвид, че често носят бири или марихуана, определено се плашат от полиция, защото може да им наложат глоба или да пренощуват в ареста.

# 228
  • Мнения: 68 642
Тези сбирки не трябва да се случват под прозорците на блоковете си мисля аз. Като искат, да се съберат под техния блок и да викат на родителите си, примерно де.......а не пред чуждия блок.

# 229
  • Мнения: 1 489
Ние също имахме такъв проблем. Ходихме при кварталния, писахме писмо със събрани подписи на живущите до Общината. Или да сме махнели пейките с масите, или да викаме всеки път полиция, ни отговориха. По същия начин след тях беше кочина. Карахме се, давахме им метли да си чистят. Всичко е до следващия път.
Скоро не са се събирали. Ще видим като се стопли как ще е.

# 230
  • Мнения: 2 209
Ако не са тези, други ще се намерят. Културата ни е такава, крайно нетолерантна.

# 231
  • Мнения: 506
Моят ад с господа ромите продължава. Никой нищо не може да направи. Дори понеже правя забележки си го хвърлят и пред нашата ограда. Пращат малките си деца явно с цел да не се карам на децата ама то по зле с тях..
Първо сигнал в общината, а след това ХЕИ, Закрила ва детето, Нова, БТВ и ако се налага купуваш парцела до вас и започваш да им взимаш по 20 лв такса на курс пренесени боклуци.

# 232
  • Мнения: 788
Преди години като студентка в София бях на квартира в Слатина и имаше същия проблем с невъзпитани тинейджъри. Една вечер както си пушех на балкона и се възмущавах съседа до мен извади един маркуч с който си мие терасата и директно върху тълпата и така няколко пъти. Имаше ефект.

# 233
  • София
  • Мнения: 11 470
Никой ли не се оплака, че комшиите го дразнят със стонове от секс?
Я сега наскоро ми попадна една тема от архива - 2007 г., мисля, "Правите ли орален секс".

Ти да видиш. Едно време какви забавни теми е имало. А сега? Всяко втора тема, не. Почти Всяка тема е: С какво ви дразнят мъжете, жените, майките, бащите, комшиите...чакам за Кучетата! С какво ви дразнят вашите кучета!

Виждате ли докъде се докарахме....

# 234
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
Не ме дразнят кучетата на съседите, стига да не ме близкат или да не ми скачат, като вляза в асансьора, което се случва редовно.
Това, че на тях си им е ок да бъдат близани и да им скачат не означава че и аз съм ок. Най мразя да си сложа чорапогащник и пола, да вляза в асансьора и да дойде някво псе да ми се радва и недай си боже да ми скъса чорабочащника. А тук всички имат по едно псе на апартаманет минимум.

# 235
  • Мнения: 2 139
Ако се разминеш само с чорапогащника...

# 236
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 686
Аз имам две и никога досега не са скачали по никого, освен по мен, но в къщи само на прибиране. То е до възпитание на животните. Стопаните трябва да го направят.

# 237
  • При семейството си
  • Мнения: 6 584
Роналд, имахме съсед, стар ерген. Имаше по едно време партньорка….спалните ни долепени….чудехме се БДСМ ли практикуваха или беше много добра в симулациите. Забавлявахме се, де.
Вече не ни е съсед и си е все стар ерген, де, май.

# 238
  • Мнения: 393
Никой ли не се оплака, че комшиите го дразнят със стонове от секс?
Я сега наскоро ми попадна една тема от архива - 2007 г., мисля, "Правите ли орален секс".

Ти да видиш. Едно време какви забавни теми е имало. А сега? Всяко втора тема, не. Почти Всяка тема е: С какво ви дразнят мъжете, жените, майките, бащите, комшиите...чакам за Кучетата! С какво ви дразнят вашите кучета!

Виждате ли докъде се докарахме....
Мен комшията под нас не ме дразни с това. Редовно го чувам, но поне знам, че е за кратко, а няма да го слушам цял ден и цяла вечер. Децата на горния етаж и техните родители с непрестанното им тропане, блъскане, дране и пищене обаче не мога да ги понасям.. Те не се спират и не изпитват никакво неудобство да крещят и да блъскат по пода от 7 сутринта до 12 вечерта. Егоизъм на най-високо ниво сякаш живеят сами в този блок.

# 239
  • Мнения: 580
Не е моя съседка, но една приятелка имаше доста “социална” съседка над нея. Жената беше прясно разведена, без деца и явно много за наваксване. На глас ѝ всеки оперен певец би завидял. Като студентка, често ходих във въпросната приятелка. Слушали сме изпълнения по над час понякога. Крясъци, блъскане по тръбите на парното, падане на тежки предмети (или хора) на земята. Лятно време се продължаваше с пушене на третата и разговор на висок тон. Всичко започваше винаги след 11-12 вечерно време. Засичали сме я във входа няколко пъти, все с различни мъже. Изпълненията обаче бяха еднакви. Моята приятелка беше там почти две години. Представленията бяха поне два пъти седмично. Как никой съсед не се е обадил в полицията 😁

Общи условия

Активация на акаунт