imame zapek pomognete

  • 1 544
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 987
ot niakolko dena doxranvam sas suxo mleko i martin se zape4e. samo pracka , no ne moje da se izaka. pomognete mi . kakvo da mu davam , za da ne se ma4i. samo pracka i se gar4i i pla4e taka jalno..

# 1
  • Мнения: 384
Цитат на: minimo
ot niakolko dena doxranvam sas suxo mleko i martin se zape4e. samo pracka , no ne moje da se izaka. pomognete mi . kakvo da mu davam , za da ne se ma4i. samo pracka i se gar4i i pla4e taka jalno..


Е това за клюкарника ли е?

# 2
  • Мнения: 5 539
Не сме имали подобен случай с моята щерка, но може би ще се наложи да смените млякото. Педиатърът ви какво каза?
Междувременно има някакви чайчета и прочие за разхлабване, но не знам точно. По-добре пусни темата в Майки, там ще ти отговорят.
Бързо оправяне ви желая! Simple Smile

# 3
  • Мнения: 272
мами погледни в здравословни там имаше поне две теми по ?-са

# 4
  • София
  • Мнения: 1 511
сложи в млякото (50 гр) на Мартин една чаена лъжица рициново масло.Тано така се изхождаше,когато беше още на сухо мляко...Но иди незабавно при педиатъра,най-вероятното е да смените сухото мляко...има специални за запечени или разхлабени стомахчета.
 Не се притеснявай,просто се консултирай с педиатъра! Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 214
Цитат на: minimo
ot niakolko dena doxranvam sas suxo mleko i martin se zape4e. samo pracka , no ne moje da se izaka. pomognete mi . kakvo da mu davam , za da ne se ma4i. samo pracka i se gar4i i pla4e taka jalno..

Не пишеш на колко е бебето.Това е важно
Има съвсем скоро писано по тази тема в https://www.biberonbg.com.Става въпрос за хомеопатия.Може да помогне и във вашият случай Thinking

# 6
  • Мнения: 4 187
Цитат на: Krassi
Цитат на: minimo
ot niakolko dena doxranvam sas suxo mleko i martin se zape4e. samo pracka , no ne moje da se izaka. pomognete mi . kakvo da mu davam , za da ne se ma4i. samo pracka i se gar4i i pla4e taka jalno..


Е това за клюкарника ли е?


Че защо пък да не е???????? Тук поне има шанс да я видят повече хора!!!! Sly

# 7
  • Мнения: 299
Можеш да избереш някой от изброените варианти:

1. Термометър в ануса
2. Малко парченце сапун - пак там
3. Чай на Блевит за запек
4. Лек масаж на коремчето  - кръгови движения по посока на часовниковата стрелка + гимнастика на крачетата  - силно прибиране към коремчето
5. Ако детето е над 6 месеца сварява се овесена вода - прецежда се и с нея се прави млякото на детето.

Имай в предвид , че това обикновенно е първата реакция към адаптираното , мляко, освен ако не ползваш някоя специална формула за храносмилателни проблеми като Омнео например.

# 8
  • Мнения: 353
А вода даваш ли достатъчно?

# 9
  • Мнения: 2 596
Не знаем колко е голямо детето.
Може да му дадеш сок от киви. Моето само така се оправяше
Ако ядете пюрета, пюре от сливи върши чудеса.

# 10
  • Мнения: 823
bisi s golemija mi sin imahme tesi problemi ni6to ne pomogna oswen termometar

# 11
Моята бебка също имаше запек, когато минахме на сухо мляко. Дадох й дуфалак и се изходи след няколко часа. Сега ако закъснее с акото й давам пюре от сливи и има резултат.
Успех Laughing

# 12
  • Мнения: 3 211
Нормално е първите 14дни, докато свикне с млякото, ако продължи и след това трябва да смените млякото. А иначе запек е, ако не ходи 3-4 дни, ние се оправяхме с овесена вода, не за ни казвали, че трябва да е над 6мес., беше на 2мес., даже и а адаптираното мляко да правиш вместо с преварена вода с овесена

# 13
  • Мнения: 299
овесена вода = след 6 месеца заради глутена

Общи условия

Активация на акаунт