ДНЕВНИК - да отслабнем заедно - тема 112

  • 40 557
  • 745
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 7 723
защото отслабваме така
ти си младо момиче и можеш всякак да сваляш, ама по някое време вече не става
не е добре за организма, на мен винаги ми пада иминитета от моното

Барелина, лицеви опори и планк, хем ръце, хем корем
лицевите ги правя на серии по 10, няма по - добро от тях
мен ме мързи за вакумките, за друго още ме боли ръката, оправдания…

# 631
  • Мнения: 5 215
Барелина, лицеви опори и планк, хем ръце, хем корем
лицевите ги правя на серии по 10, няма по - добро от тях
мен ме мързи за вакумките, за друго още ме боли ръката, оправдания…
Мерси Heart Exl
Тези двете добре ли са за начало:
Скрит текст:


# 632
  • София
  • Мнения: 1 576
защото отслабваме така
ти си младо момиче и можеш всякак да сваляш, ама по някое време вече не става
не е добре за организма, на мен винаги ми пада иминитета от моното

Много се извинявам за това, което ще кажа, но това въобще не е вярно. Възрастта има значение за някои неща, да, но не може да се оправдаваме с нея.

# 633
  • Мнения: 25 732
Това е много пагубно за организма ви. Защо го правите?
Защото ако ядем повече, няма да сваляме. Лято е, извадихме банските.
Аз не закусвам, обяд рядко и то плод, вечерята ми е основно хранене. Салата плюс нещо.
Борба, какво да се прави....

# 634
  • Мнения: 7 723
е, оправдавам се за мързел
за другото ще ме разбереш след  20 год

тц, Барелина, не е ок, истински лицеви опори правиш, трудно е в началото, и друг път съм казвала, че е и смешно отсрани, ноооо… никакви свити крака, право тяло да си носиш килограмите на ръцете
свиква се по- бързо, отколкото мислиш
3х10 сутрин и 3х10 следобед
търкулваш се от леглото и започваш

планка всякак е ок
този правя, ап е

Последна редакция: ср, 07 юни 2023, 14:08 от Herzen

# 635
  • Мнения: 14 064
Вечерях пиле на грил, устисках. Като хапнах пиле и като ми се... дояде. Joy Joy И наблегнах на водата. Приготвих си бъркани яйца за утре, за вечеря планирам на очи. А така ми се яде таратор, дали пък в четвъртък да съм на това?

# 636
  • Мнения: 2 591
Петенцето след 20 години ще е стегната мацка (ако продължи навиците си, което го предполагам, най-малкото е фитнес треньор) и ще сваля на прилични калории. Същото прогностицирам и за себе си и за останалите, които тренират, ама не само за лятото и с паузи от по 6 месеца, ядат целогодишно умерено и поддържат кила в диапазон до няколко кг разлика, без йойо +/-5-7-10 кила през 6 месеца. Може да прозвучи снобарско и превзето за някои, но това е чистата истина. Сори....

Но е излишно да се заформят дискусии защо някой яде само на вечеря. Щом работи за другите, всичко си е ок според мен. Има и по-добри методи, но не за всеки.

# 637
  • Мнения: 25 732
По добри методи от контрола на храната и режим?
Дайте ги тия методи, не се стискайте.

# 638
  • Враца
  • Мнения: 2 205
Хей, недейте! Тук е супер забавно и от всеки може да си вземе нещичко полезно!
Не се увличайте по излишни и натоварващи спорове, моля ви!
Аз бих опитала това 30-дневно предизвикателство. Време е да включа и някаква физическа активност.
Даже сега ще опитам нещо  екстремно за мен - да е сутрин рано, около 6.30.
Отваря ми се една времева дупка, защото в момента трябва да ставам половин час по-рано от обичайното заради големия ми син и неговия график, а пък сега малкото дете ще го водя на градина с половин час по-късно, че в момента задръстванията намаляха и не тр. да тръгваме много рано.
Ще опитам да отделям малко време сутрин.
Само се чудя как ще се разбуждам, сутрин хич ме няма. По това време съм свикнала да правя някакви рутинни работи- лека домакинска работа, подреждане докато си отворя очите.

Последна редакция: ср, 07 юни 2023, 10:08 от Трън в Очите

# 639
  • Мнения: 7 723
така е, не сме тук да се заяждаме

Последна редакция: вт, 06 юни 2023, 23:44 от Herzen

# 640
  • Мнения: 5 508
Добро утро, момичета!
След първия пилешки ден -700гр.
За сега всичко върви леко ама така ми се яде риба...
Утре и петък ще са тегавите дни с тези зеленчуци. Хем искам да съм на свежи салати, хем знам че даже зеле с моркови не ме засища, а хич не ми се занимава с тиквички на фраера, а и те си 'гълтат' олио, макар и много по-малко, от колкото ако са пържени 🙄
Вече отчитам и минуси в обиколките на талията, корема и ханша, но ще изчакам да минат тези 12 дни и тогава ще се похваля Simple Smile
На въпроса как мислим да продължим след моното - аз лично смятам да мина на НВ-ВМ хранене като постепенно ще вкарвам нещата, които не съм яла сега, а са по режима. Смятам и съботите да си позволявам по 1-2 бири с цаца докато времето е хубаво и капанчетата работят 😁
Юли ще съм на почивка и тогава ще си ям и пия всичко 4-5 дни, август на морето - пак така.

# 641
  • Мнения: 18 524
Аз понеже не тренирам гледам да се разхождам поне по 3-4-5 км. дневно. За мен е супер лесно, просто излизам от работа и обикалям пеш, за да си свърша всичко, което може и с кола да се обиколи.

# 642
  • Мнения: 5 215
И аз, като Херцен разбрах, че коментарът на Петенцето е за моното, не за моята вечеря.

Снощи бях на свинска вратна пържола с шопска салата. Десерт една шепа ягоди. -200гр.
За днес ще е пилешко бутче със зелена салата, домат, краставица, пармезан. И отново ягоди.

# 643
  • Мнения: 12 624
Това както си на едно хранене, не идва ли твърде малко храна на ден? За от време на време ок, но за постоянно поне на мен не ми звучи много добре.

# 644
  • Мнения: 2 591
Аз пък коментирах главно ,,ще видиш след 20 години". Такива изказвания са ми ужасен trigger, малко като ,,ще видиш като родиш". Зависи от навиците. Добрите методи не са тайна и никой не ги крие. Всеизвестно е, че краш диетите и липсата на спорт или липсата на постоянство в последното не са пътят към успеха. Поне не към дълготрайния.

Написах по-дълъг пост и го изтривам. Мисля, че горните изречения са достатъчни, не ми се губи време в дискусии. Който се интересува, може да зададе конкретен въпрос или да потърси в нета. И все пак уважавам различните методи за поддържане на кг в групата, просто трябваше да се изкажа относно баенето ,,ще видиш ..". Joy

Последна редакция: ср, 07 юни 2023, 20:19 от snowwhite12

Общи условия

Активация на акаунт