Оплешивяващо 3-месечно същество?

  • 1 364
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 39 746
спокойннннооооо
Дияна беше плешива отзад, плешива отгоре ... сега си е добре Wink

# 16
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Ние в момента сме така. Не се притеснявам, защото знам , 4е след няколко месеца ще му израсне коси4ка. Кака му беше по същия на4ин на тези месеци.

# 17
  • София
  • Мнения: 985
И ние бяхме с голо петно отзад доста време, след като почна да седи, малко по малко започна да расте косица и сега вече не си и спомням за него.

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 694
И ние сме така. Споко. Мажи я само ако има кел и след 20-30 мин.реши с гребенче. Иначе не е желателно да я мажеш.

# 19
  • София
  • Мнения: 301
Цитат на: marissha
Ами почна и Алито да оплешевява по-малко.
Но започнах да се притеснявам, защото на тила й има едно огромно кръгло плешиво петно- едно от кърменето, едно, че в легнало положение много често си върти главата в двете посоки. И аз да си въртях кратуната така, и на мен нямаше да ми остане никаква косица по главата!
Имат ли вашете бебчовци подобни неща?
И трябва ли да мажа петното с нещо-зехтин ли, крем?Страх ме е кожата да не се протрие.


Не се притеснявай, мила! При моят син не се получи така, но племенникът ми беше плехарче отгоре - като тия мъже, които си замятат перчеми отгоре на главата. Сега, точно на местото където му беше плешиво като бебче, има изключително гъста коса.

# 20
  • Мнения: 5 228
Аз само не разбрах какво има общо кърменето с оплешивяването?

Общи условия

Активация на акаунт