За пюретата

  • 2 899
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
От плодовите _на Ганчев ,когато започнем зеленчукови ще пробвам и на АМ_ АМ ooooh!  При такова разнообразие.......да се чуди човек Thinking

# 46
  • Мнения: 35
Плодови - ХИП,зеленчукови - Ганчев.
Ползвали ли сте пюрета на "Мандев"

# 47
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Приготвям ги в къщи на пара.

# 48
Отначало давах ХИП - био, но тъй като им вдигнаха цените, сега минаваме на Сънвал, защото също са биологични и биодинамични. аз също не приготвям домашни, защото не знам какъв буклук купувам от пазара. имам представа от ползване и негативни ефекти на пестициди и нитрати, затова не бих си позволила да давам на детето нещо купено от пазара. Ако имах градина да си произведа, щеше да е друг въпроса. Понеже съм запозната и със системите на сертификация на биологични продукти, смятам, че засега са най-добри.

# 49
  • Мнения: 6 206
Максимум home made, хич не ми минават тези, че не мога да улуча пропорциите и не са минавали контрол продуктите. 90% от нещата са отгледани от на мъж ми баба му, да е жива и здрава. Когато давам готови пюрета /плодови/, то е Хип, хвалят ми много и тези Хаме, ще видим може и да купя да пробвам. А за соковете няма как да стане да купя готов сок, само фрешче и това е.

# 50
  • Мнения: 3 932
Малко е относително, Ганчев купувам предимно месни, иначе др. си ги правя домашни.

# 51
Напълно съм съгласна с Clar4e за българските. Дъщеря ми я отгледах с български на Ганчев и домашно приготвени, сега също купувам на Ганчев и АМ-АМ. С две деца няма толкова време за приготвяне и затова карам на готови. Много съм доволна и нямам претенции, Дани яде всичко.

Общи условия

Активация на акаунт