Търсим фирма за подмяна на водопровод / вертикални тръби в гр.София

  • 303
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 21
Здравейте на всички , от скоро съм в форума и никога не съм си представяла ,че бихме търсили майстори по интернет но за съжеление всичко е тук. Та ние сме едни от всички които си купихме апартамент през далечната 2018 г. в гр.София Младост 1  блока е стар и през времето правихме различни ремонти като боя , цокъл и електро но частично. Скоро почина домуоправителя и се възложи задача на съпруга ми да стане домуправител като най млад и оправен и т.н. Оказа се че проблемите са не малко като за такава длъжност в вход . Та търсим фирма за подмяна на тръбите който вървят в коридора и минават през апартаментите така наречените ''Вертикални тръби '' или Щрангове . Това е плануван ремонт от предишната управа и  събираме мнения , сега е пролет и трябва в близко бъдеще да го направим докъто не е почнал отпускарския сезон . Моля за препоръки някой който е използвал подобна фирма да сподели впечатления за да може да се ориентираме и ние . Като имаме контакт на фирма но все пак искаме да чуем мнения . Поздрави на всички

# 1
  • София
  • Мнения: 28 553
Вижте тази фирма – https://shalom-vik.com/
Имат договор, гаранция...

# 2
  • Мнения: 21
Ще ги преслушаме очаквам още предложения но явно е нещо което на нас ни се случва иначе са ни насочили към Хидропласт -10 някъде в кр Поляна им е офиса . Ще пиша малко по напред в времето като съберем оферти и препоръки от различни фирми

# 3
  • Мнения: 21
Здравейте на всички благодаря че се включихте в подбора на фирма за така прословутите ‘щрангове’ . Не съм вярвала ,че толкова скоро ще пиша и то негативно настроена но фирмата Хидропласт-10 която ми препоръчаха буквално ни въвлече в голями скандали с съседите. Както по рано писах търсихме фирма за подмяна на тръби във входа извикахме фирмата и това беше нашия край . След обаждане организираха посещение на следващия ден , след посещението което беше ден от седмицата Четвъртак ни предложиха Неделя  да дойдат и да извършат ремонта . За нас беше Ок , бяхме си  вкъщи. Първите 20 мин от деня на монтажа всичко беше наред докато незапочнаха да искат достъп до апартаментите и да искат да къртят като не ни бяха изобщо споменали за това ние категорично отказахме 2 техника от бригата започнаха ни обясняват и да ни се правят на интересни едва ли не да си стоим без вода.
Ако не искаме си тръгват и да се оправяме нищо че срязаха централно тръбата преди това. Разправий до обяд искаха да смъкнат стена зад тоалетната в на съседите банята за да насочачели тръбите по лесно. Е направиха го стана още по напечено положението  между нас и съседите защото ние ги извикахме. НИКОГА НИКОГА НЕ ВИКАЙТЕ ХИДРОПЛАСТ-1О . Тези хора не знаят какво правят да не говорим ,че бригата от майстори са хора който употребяват алкохол и  по време на работа и не са по работата изобщо не им пука какво ще издраскат влизат обути в апартаментите има издраскано в комшийския апартамент по стените . Уж има ремонта гаранция в същото време нямаме никакви документи страхотна суматоха. В крайна сметка извършиха ремонта и ни оставиха в няколко хил лв разходи по комшийските апартаменти като прикачам снимки сами да прецените това нормално ли е . Съжелявам че не съм чела достатъчно попаднах на тема с подобен казус други клиенти. Извинявайте са дългия текст но простоя съм бясна . НИКОГА ХИДРОПЛАСТ-10

Общи условия

Активация на акаунт