За симптомите при ранна бременност

  • 1 663
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 717
Цитат на: stella77
ЗАКЪСНЯ МИ 6 ДЕНА, КУПИХ СИ ТЕСТ, ОКАЗА СЕ АТРИЦАТЕЛЕН, СЛЕД ОЩЕ ТРИ ДНИ СИ КУПИХ ДРУГ, ТОЙ ВЕЧЕ БЕШЕ ПОЛОЖИТЕЛЕН.
УСПЕХ!!! Stuck Out Tongue


Същата работа, само дето междувремено и умрях от болка, точно като предменструалната, а гърдите не можех да си ги пипна.

# 16
Много зависи от чувствителността на теста...аз си бях взела 25 -ка и ми показа положителен резултат един ден преди да ми е закъсняло...нещата са много относителни. Аз също имах типични предменструални симптоми и дори вече знаех,4е съм бременна (от теста), но си мислех,че ще направя спонтанен, толкова много бях сигурна,че ще прокървя...Но слава Богу всичко беше О.К   Laughing

# 17
  • Мнения: 3 334
Цитат на: Steisi
Симптомите ми при бременността бяха абсолютно същите като преди цикъл. В началото изобщо не се усетих, защото и друг път ми е закъснявал доста. Обяснявах на съпруга си, че се чувствам много зле, че съм пред цикъл.......... Е, като се усетих, че му обяснявам това вече 2 седмици се замислих дали пък да не направя тест за бременност. Е, очакваме резултата в края на март. Grinning


и при мен беше така!!

# 18
  • Мнения: 5 140
Цитат на: Sim
Здравей и добре дошла във форума! Симптомите, които си изброила, са характерни и за началото на бременността, при мен беше така плюс страхотен апетит, отвращение от миризми като цигари, кафе и т.н. Пожелавам ти положителен тест и стискам палци!
                                И при мен беше по същия начин!Успех и дано теста да е положителен preggo

Общи условия

Активация на акаунт