Училищата в район Младост, София - VI част

  • 12 060
  • 182
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 29 323
Кое ви е училището по район?

# 46
  • София
  • Мнения: 5 466
Кое ви е училището по район?
То ни е за 1 клас прилежащо,но нали за предучилищна се кандидатства с критериите за детска градина и това няма значение.

# 47
  • Мнения: 193
За 145то не мисля, че ще приемат деца извън района, но през септември винаги има размествания. За 131во едва ли ще има проблем.  С уточнение, че става въпрос за паралелки без Шилер.

Да става въпрос за граничен район. Благодаря!
Значи, ако не сме 1ва гр. и нямаме 4 т. от ПГ няма никакъв шанс за влизане там.

# 48
  • Мнения: 29 323
Е, то не се знае. И за 125то години не е имало свободни места за 1 клас почти никога, обаче тази година май беше (...или пък предишната) и в септември дори имаше. Пускате си документите, пък каквото стане. Пак казвам - точно преди учебната година се понагласят децата.
Когато моят беше за първи клас, имаше две деца, които ги преместиха на 10 септ. някъде и 2-3, които пък дойдоха от други училища, така че има размествания.

# 49
  • Мнения: 193
Е, то не се знае. И за 125то години не е имало свободни места за 1 клас почти никога, обаче тази година май беше (...или пък предишната) и в септември дори имаше. Пускате си документите, пък каквото стане. Пак казвам - точно преди учебната година се понагласят децата.
Когато моят беше за първи клас, имаше две деца, които ги преместиха на 10 септ. някъде и 2-3, които пък дойдоха от други училища, така че има размествания.

Какви документи,  нали през ИСОДЗ се кандидатсва  ?

# 50
  • Мнения: 29 323
Е, хубаво де, през системата. Преди нямаше такава....

# 51
  • Мнения: 2 418
Аз се интересувам от учебниците,по които учат децата в Луис Карол във втори клас и бих се радвала да споделите.

# 52
  • София
  • Мнения: 5 466
Аз се интересувам от учебниците,по които учат децата в Луис Карол във втори клас и бих се радвала да споделите.
Тук може да изтеглиш

https://luiskarol.com/obuchenie-%d0%bf%d1%80%d0%be%d0%b3%d1%80%d … 0%bd%d0%b3%d0%bb/

# 53
  • Мнения: 2 418
Благодаря!Това са материалите за 2 срок,а през  първи как протичат часовете?

# 54
  • София
  • Мнения: 1 397
Здравейте, надявам се тази тема се чете и от родители с по-големи деца.
Синът ми завърши 4 клас, започвам издирване на добра школа по МАТ за септември, моля споделете.
Благодаря!

# 55
  • Мнения: 29 323
За какво ще  е тази школа - подпомагане в училище или надграждане с по-сложен материал? Ако е второто - СМГ Учители, Междучасие.

# 56
  • София
  • Мнения: 1 397
За какво ще  е тази школа - подпомагане в училище или надграждане с по-сложен материал? Ако е второто - СМГ Учители, Междучасие.
По-скоро подпомагане в училище.

# 57
  • София
  • Мнения: 230
Здравейте, надявам се тази тема се чете и от родители с по-големи деца.
Синът ми завърши 4 клас, започвам издирване на добра школа по МАТ за септември, моля споделете.
Благодаря!

Вижте и "Да Винчи", там предлагат както състезателна, така и "обикновена" математика:

https://davincikids.eu/page/Kurs_po_matematika_za_5_klas

# 58
  • Мнения: 354
Ние също сме в ДаВинчи. Синът ми е 6клас и съм много доволна. Следващата година продължава с тях.

# 59
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Освен ДаВинчи, препоръчвам също Когито и Скарабей, но там не знам има ли 5 клас или започват от 6.

Общи условия

Активация на акаунт