Пъзели 55

  • 21 688
  • 741
  •   1
Отговори
# 525
# 526
  • Мнения: 421
Честит рожден ден на Venislava Todorova и на Jenaiassez на патерици!
Живи и здрави да сте, с много сбъднати мечти! Flowers Bouquet
За събота още ми е рано да кажа, но по-скоро съм за Simple Smile

# 527
  • Мнения: 6 871
Честит рожден ден, Вени! Както и на всички останали на патерици! Бъдете здрави и много щастливи!

Аз подготвям един кашон за София, който да отпътува тази седмица (надявам се) с получател Евето (най-вероятно). Ако някой иска да се включи с нещо и да ми помогне да намаля кутиите с тези мога да се разделя в момента - https://airtable.com/shrJfco5rpU457GlK

# 528
  • Мнения: 2 341
Бухтичка, запази ми Риби, Всички зодии и първия с богинята на Black sea:)

# 529
  • Мнения: 6 871
Hot Summer , не ми помагаш да уплътня кашона Joy
Евето ми беше пратила 10 в едно мини кашонче, аз ще й пратя по-малко в един огромен Joy

Този е на добра цена с нарушена опаковка - https://www.ozone.bg/product/pazel-ravensburger-ot-2000-chasti-z … otinsko-tsarstvo/

# 530
  • Мнения: 2 341
Много съм лоша🤭
Уплътнявам моето място за съхранение на пъзели 😄

# 531
  • София
  • Мнения: 1 825
Бухтичка аз за да ти спестя носенето на огромен кашон ги групирах. Като знам как някой път не успявам да събера кашона в багажника.

# 532
  • София
  • Мнения: 8 520
Аз пък се завърнах и ММ вече отиде да праща един доста голям кашон на Весето (седи тука от преди да замина). За събота нямам шанс да дойда - хем имам да се оправям след пътуване и гости, хем съм изтощена и на работа добре са ме зачакали, та няма да си почина през седмицата.

Честити ви празници, изненадващи близначки! Аз си мислех, че жените близнаци са ми по-трудни и от мъжете, пък явно просто не съм имала представителна извадка Simple Smile Такива разчупени и сговорчиви хора, много ме изненадахте, че сте от тази зодия Heart Здраве, приключения и постижения ви пожелавам на всичките!  

Момичета, дали има желаещи да се пробват на холограмен пъзел? Кака (моята) черпи Simple Smile Купила го на разпродажба (не запомних добре, но май е бил реден), пробвала му се и не успяла; щеше да го хвърля, затова го прибрах. Частите уж би следвало да са всички, изглеждат в добро състояние. Мисля да се пробвам, че такова чудо не съм пипвала, но го взех предимно защото се надявам, че ако аз се откажа, все някой тук ще го нареди... и да не иде на боклука, че нали не е екологично, ако има още живот в него Simple Smile Кажете дали да го пусна в Пътуващи, пък ако някой си го хареса, накрая може да си го задържи (след като видим дали има липси):


И последно, да покажа един Галисън от 500 части, който отне 1:33 ч. Весето за толкова реди някакви супер еднотипни, аз с лесния не можах да се преборя по-бързо Simple Smile

# 533
  • Мнения: 683
Тони, добре дошла, ей сега получих съобщение за идваща пратка и супер се изненадах, но си била ти. Ех, момиче, опасна си.

А холограмният е много красив, аз лично с удоволствие бих му се пробвала.

Последна редакция: пн, 05 юни 2023, 13:13 от Vese.Vese

# 534
  • София
  • Мнения: 2 308
Честити рожденици! Много здраве и време за пъзели Simple Smile
Вчера сортирах много части и накрая като се стъмни поне рамката наредих доволна Joy
За събота няма да мога, девойката и половинката имат РД тази седмица и ще запразним от петък.

# 535
  • Мнения: 6 871
Резултатите от шампионата на Испания - https://aepuzz.es/usuarios/clasificacion.php?id=220&cat=1

Горе се сменят категориите. Има деца и двойки.
Не знам от кой свят е дошъл Алехандро. Аз редя напоследък някакви пъзели и се чувствам супер, ама супер бърза. Толкова много парчета си влизат от раз, чак не мога да повярвам късмет ли е или нещо друго. Но ми се струва непостижимо да падна под 50 минути. И дори хипотетично да успея, то под 40 минути вече наистина нямам никакво обяснение как е възможно за човешко същество.

# 536
  • София
  • Мнения: 3 001
Бухтичка, може да прави това по цял ден. Ако редиш постоянно, имаш пространствено виждане и фотографска памет, според мен е напълно възможно. Ти предполагам имаш и други задължения, работа, дете и мислиш за много неща. Аз не редя за време, не съм много запозната, но предполагам е като всяко друго нещо. Ако само това правиш, ставаш недостижим (като професионалните геймари, например).

# 537
  • гр. София
  • Мнения: 1 559
Честит рожден ден на празнуващите днес! Simple Smile Бъдете здрави, усмихвайте се повече и имайте свободно време за любими занимания! Simple Smile

Не мога да се похваля с пъзел. Тези дни не съм редила.

# 538
  • Мнения: 196
Честит рожден ден и от мен на всички празнуващи и днес и на патерици - на тези от вчера!

Нещо малко от мен. Отпреди няколко дни е, но нямах време да пиша...



Trefl, купен втора ръка от групите, за да тествам марката - спечели ме картинката де...
На предишното ходене до Париж нямахме време да се качим на Нотр Дам, а догодина когато планирам да ходя пак ремонтът още няма да е приключил, така че се наслаждавам на гледката от пъзела... Wink

# 539
  • София
  • Мнения: 3 001
Здравейте, реших да се разделя с двадесетина пъзела, че станаха много.
Всички са купени нови и са редени от мен по един път. Само този от 1500 части не съм го редила, той е чисто нов с външното фолио.
Прибрала съм частите отново в техните си найлонови торбички и разрезът съм залепила с тиксо.
За София може лично да се видим, иначе мога да пратя по Спиди или Еконт.
Дано съм се справила с този сайт, че ми е за първи път Blush
https://airtable.com/shrfrS1j10BtYJJgR

Общи условия

Активация на акаунт