Обезщетение за закъснение

  • 630
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 424
Здравейте.
Имам следния въпрос и ще се радвам, ако някой може да сподели опит.
Ка 15 април със семейството ми се прибирахме от почивка в САЩ през Париж. Първият полет от Ню Йорк до Париж се забави с излитането с два часа(самолетът закъсня от предходната си дестинация), съответно закъсняхме с час и половина в Париж и си изтървахме полета за България. Летяхме с Делта еърлайнс. Веднага ни пренасочиха към Атина и с втори полет за България. За полета от Париж до Атина нищо не сме плащали, но като стигнахме в Атина, ни казаха, че вторият полет не е платен и ние го платихме. Пуснах жалба(даже две) до Делта еърлайнс-отговор никакъв. Търсих връзка по телефон, месинджър и подобни, но навсякъде само роботи ми отговарят. Дайте съвет, ако някой е изпадал в подобна ситуация.
Предварително благодаря.🤗

# 1
  • Мнения: 4 312
не би трябвало да плащате нищо, и за съжаление първата стъпка е да се свържете с Делта. Не съм се занимавал, но няма начин да не може да прескочите роботите, трябва да има опция в телефонното меню да говорите с човек или го напишете в чата

# 2
  • Мнения: 26
До колкото съм запозната в Европа се дължи обещетение, ако закъснението е 2ч. мисля, че не е голямо максималната стойност е 200 евро. Има специализирани фирми, които точно с това се занимават да изискват обезщетенията и вземат малък процент.

# 3
  • Мнения: 3 379
Делта са суперкоректни, има лайв чат (ползвала съм го през апликация). Пишете им или им звъннете: +1 (800) 221-1212

# 4
  • София
  • Мнения: 1 424
Благодаря!

# 5
  • Мнения: 1
Обезщетение за закъснял или отменен полет - compensair.com За по-малко от две седмици ни издействаха обезщетение за закъснял полет от преди две години!

Общи условия

Активация на акаунт