Бебешки дневник

  • 3 083
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Майка ми е водила такъв дневник за мен и брат ми и смятам че е един страхотен спомен.MАЛКО OFF:Да не ви казвам че е съхранила перфектно всички мои дрешки и аз отделих някои от тях(по-скоро пелени за изписване и др такива) и ще ги запазя за Марти.А имаме в семейния архив и пелената,с която е изписан дядо му (баща ми от родилния дом).А,и много е забавно да видиш шише CICCO от преди 25 години.           А сега по темата: Bulb Ако имате и вие такива семейни "съкровища" може да накиприте бебе и да му направите снимки.Мисля,че ще намерят място в бебешките ви дневници и албуми.Аз отдавна се каня да го направя и най-скоро ще го реализирам

# 31
  • Мнения: 201
Цитат на: maia_sevova
...и мъжът ми каза че изглеждам леко глупава като го правя.
 Thinking


Никак даже не е глупаво това за дневника!

Аз пиша всичко за дечко още от раждането, освен това попълвам и в един от готовите дневници.
Трябва да ви кажа, че сега си мислим, че няма как да забравим това или онова, свързано с бебчетата, но не е така. Почти всичко се забравя с течение на времето, колкото и да е било интересно и забавно. Казвам го от личен опит. Ако не беше дневникът, който водех на първото си дете преди повече от 13 години, едва ли щеше да си спомням кой знае какво! А сега този дневник ми служи доста, постоянно го разлиствам, сравнявам нещата, припомням си! Много е мило и приятно, а така също полезно, нищо че много неща са се променили!

# 32
  • София
  • Мнения: 15 219
Благодаря ти, Чета! Grinning

# 33
  • Мнения: 210
Цитат на: djidjislava
FF[/b]:А имаме в семейния архив и пелената,с която е изписан дядо му (баща ми от родилния дом).


и аз имам такава пелена и при това доста запазена и я ползвам в момента да я постилам на бебка докато си играе.

# 34
  • Мнения: 1 489
Здравейте,мами.И ние имаме дневник,в който записвам абсолютно всичко.мъжа ми ми се подхилква като види,че пиша нещо вътре,но аз не му обръщам внимание.след време като го разгледаме сигурно много ще се смеем. newsm03
аз също смятам да й го подаря на 18 рожден ден.и до тогава ще вписвам най-интересните случки от детството й.

# 35
  • Мнения: 2 000
Аз купих на бебока от бебешките дневници, в които се пишат важните събития от живота му, а има и място за снимки. Много съм доволна и дори преди малко го разглеждахме с Митко, а той взе да се хили на снимките.

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Не виждам нищо глупаво в това да водиш дневник на детето си   Shocked, а напротив - много си е мило, даже!
Мъжете по-мога да ги оправдая, че се чудят на тез неща, ама жени, които имат деца и това им се струва странно.... Thinking
незнам как да ги определя?! Rolling Eyes
Аз също съм купила дневник  на Бебко и вече съм понаписала туй онуй  Laughing

# 37
  • Мнения: 177
Цитат на: chockolina
Аз също си водя дневник, като записвам най-важните неща. Освен това, също като SAYONARA, съм събралa дрешките от изписването, първите буйки, теста за бременност, снимките от ехографа, пъпчето и списанията, в които е била публикувана Мони.

Е чак теста за бременност ....  Laughing   Laughing   Laughing

# 38
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Цитат на: liddia
Цитат на: chockolina
Аз също си водя дневник, като записвам най-важните неща. Освен това, също като SAYONARA, съм събралa дрешките от изписването, първите буйки, теста за бременност, снимките от ехографа, пъпчето и списанията, в които е била публикувана Мони.

Е чак теста за бременност ....  Laughing   Laughing   Laughing


Теста и аз си го пазя,по-скоро намерих го без да искам скоро. Embarassed

# 39
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Цитат на: liddia
Е чак теста за бременност ....  

Ти остави, че си бях направила цели шест, докато повярвам! Но пазя само първия!

# 40
  • Мнения: 5 250
Аз купих "Моя бебешки дневник"  Simple Smile Хареса ми че е направен като книжка.А майка ми пише в някакъв тефтер нещата които и разказвам за Йоан.  Simple Smile

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 694
Цитат на: cheta
Аз водя даже два  Laughing
Единия е в един тефтер пиша всичко интересно, а другия е от тези готовите, с твърдите корици и гланцираните страници. Отделно водя и един тефтер само за храненето.


И аз така. Не виждам нищо глупаво в това.
Майка ми така е писала в едни тефтери и сега ми е страшно приятно да ги чета / даже си поплаквам, защото за съжаление нея вече я няма/. А и на мен самата ще ми е приятно да си ги чета и да си спомням, как е пораствало детенцето ми.

# 42
Аз също попълвам дневник на моя мъник, от готовите е. А отделно на няколко листа съм написала и няколко спомена от бремеността си. Да знае, мама през какво е минала, за да го има.

# 43
  • София
  • Мнения: 2 019
Ужасно съжалявам, че не съм водила такъв дневник на дъщеря си. С второто дете обаче такава грешка няма да правя. Имам купища снимки и видеокасети, но те не помагат да си спомниш за всички интересни моменти от живота на детенце.

Общи условия

Активация на акаунт