МАРТенчето нови думички реди, удивлява ни със своите игри

  • 11 468
  • 258
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 815
мен пък чак ме е срам от моя бандит- така издърпва играчките на децата, а пък неговите не дава и да ги припарят- дори и да не играе с тях- носи ги на мен или ги крие в коша на количката- ужас е!! Това е резултът от двуседмичното посещение в яслата и ежедневната тренировка с каката- братвчедка, с  която постоянно си харесват едни и същи играчки- нали се сещате Simple Smile

# 31
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Добре дошла отново, tchara! Честит нов дом,да сте много щастливи в него,дълги години.
Мамо Веси, благородно ви завиждам за пързалката.Надявам се и ние скоро да опитаме от удоволствията на зимата.Мишо много обича пързалки и съм сигурна, че ще му хареса и снежната.
Той пък изобщо не е срамежлив, не се страхува и от непознати/това по нататък трябва да го попроменим/ и е много общителен/особено с деца/.На площадките веднага се ориентира към децата с коли/любимите му играчки/ и прави бартер-мушва неговата кола в ръцете на детенцето и грабва неговата.Защото сме го учили че за да му дават и той трябва да дава.Не успяхме да го научим обаче, че не се пипа в багажниците на чуждите колички.Редовно се опитва да ги прерови и да си извади нещо за хапване.Потъвам в земята от срам :oops.
Да свършвам,че пак започна рев за "Колите" #Cussing out.


 

# 32
  • Варна
  • Мнения: 2 576
tchara, честито за новия дом и от мен Simple Smile!
Много сладко този Георги, дето не си дава манджата  Grinning.
Горска Фея, Дариа е много добра в рисуването. Браво! Хриси е все още на чертички и с пастела да удря по листа и да остава точки  Mr. Green.
Хриси и той не е от срамежливите относно играчките. Ходи и си взима играчки, ако има и той играчка си я дава, но само в замяна на друга Wink. Опитвам се да го уча да не рови в чантите и количките на близките. За момента имам някакъв успех Simple Smile.
Mama Vessi, снимките ви са чудни. Тази година  май ще гледаме снега само на снимки Wink.

# 33
  • Мнения: 1 502
Ееей,  #Cussing out най-после успях да вляза в темата ни. Толкова бавно се зарежда и не ми зарежда почти винаги страницата. При вас така ли е?

Чара, честита ти нова къща! Благородно ти завиждам! Дано, глъчката смях, щастието и здравето никога не напускат дома ви!
Като чета, май вече трябва да се замисляте малкия Георги да става батко. Joy Сладур мамин.
Що се отнася до кокичетата, направо ме стегна под лъжичката като прочетох и дори съм си сложила на десткопа едни напъпили кокичета. Гледам ги и въздишам по тях. Днес говорих с нашите и съм им поръчала да ми съберат луковички, че живот и здраве ако и нас ни огрее да си купим къщата, която съм си харесала и аз на пролет да се похваля с градина о кокичета. Еех. Praynig

Иначе по темата за играчките ние сме абсолютно същите.
мен пък чак ме е срам от моя бандит- така издърпва играчките на децата, а пък неговите не дава и да ги припарят- дори и да не играе с тях- носи ги на мен или ги крие в коша на количката- ужас е!! Това е резултът от двуседмичното посещение в яслата и ежедневната тренировка с каката- братвчедка, с  която постоянно си харесват едни и същи играчки- нали се сещате Simple Smile
Само, че при нас е непрекъснато, види ли батко си да играе с някоя кола, веднага той трябва да я има и то да я има на момента. Другият пък не дава и започват ревове и крясъци, мани, мани... Ужасен става, сега сме на тема ядене на сняг. Види ли баща си да излиза да пуши на терасата започва да се тръшка да получи снежна топка. Днес събрахме очите на баба и дядо им. Говорихме по скайп с уебкамерата и като ги видяха как ръбат снега, започнаха да се вайкат и да ми нареждат как можело да им давам сняг да ядът, а тук е толкова обичайно. Да чукам на дърво вече седмица имаме сняг, което значи, че ядем сняг на глава, без да се закашлят и разсополивят, само Дани е с малко обрулени бузи от студа, но утре ще с раправям с даскалиците му защо не му слагат крема за студ. #Cussing out

Товае засега от нас, целувки на всички!

# 34
  • София
  • Мнения: 747
Много ви благодарим за пожеланията и за това, че се радвате заедно с нас Grinning

... а ти ако си в някой район около нас- бояна- симеоново- бъкстон- княжоево-горна баня или тн-  може да направим една среща- като се замислям- не че сме много, но не познавам нито едно мартенско дете


Цветина, точно по диагонал от другата страна на София сме. Ама и аз много искам да се запознаем наживо и с вас и с останалите и си мисля напролет една срещичка да направим в някой по-ценрален парк да е по-удобно за всички.
А живот и здраве да засем тревата и да направим пясъчника( дано поне това сколасаме да направим, че то планове големи, ама по-скоро са граничещи с мечти Mr. Green) ще наравим едно парти Grinning


Като чета, май вече трябва да се замисляте малкия Георги да става батко.

Момо Веси, мислим го, ама само мислим за сега де, малко по-късно ще действаме  Mr. Green

Георги е от децата, които не си дават играчките, особено ако са коли, а пък колите с дистанционно-абсурд! Забелязала съм , че доброволно дава играчка на по-малко дете от него. На непознати деца не им взима играчките, но с тези на неговите приятелчета се разполага сякаш са негови. Много обяснявам, всеки път, ама кога ще даде резултат-не знам.

Нещо антивирусните програми ми правят проблем и нито клипове виждам, нито снимки. Дано ги преборим, че съм любопитна да видя децата Grinning

# 35
Лианче, Мая обича и с момчешки колички да си играе  Grinning.... всъщност, не знам дали има нещо, с което да не обича да играе.
Феичке (поощрявай Дари да рисува  Peace), аз забравих да ви разкажа за една рисунка на Мая. Понеже кака й рисува много добре (и постоянно), Мая и тя се реди на опашката и все иска лист и молив. Вяра беше нарисувала с тъмен пастел някакво простичко човече с куче и аз обърнах листа, за да може Мая да си драска на чистата му страна. Тя обаче решила, че трябва да копира това, което се вижда отдолу  Shocked И беше успяла да се справи с главата на момченцето и с част от кученцето  #Crazy Паднахме от смях  Joy   Съжалявам, че не мога да ви  покажа "шедьовъра", но остана в БГ. Не мога да сваля и последните снимки от фотоапарата, защото забравихме кабела му в София  Confused Да я видите Мая как използва моето червило  и на какво прилича с него Mr. Green

# 36
  • Мнения: 1 639
Феичке (поощрявай Дари да рисува  Peace)

Правя го. Simple Smile
 У дома стените са целите надрас...... ъъъъ... красиво изрисувани от Дариа. Mr. Green
А онази сутрин беше докопала и моето червило и си беше омазала лицето, вместо крем.  Simple Smile Снимка нямам, защото бях сънена и се втурнах да я чистя , преди да е намацала цялата къща.  Simple Smile

# 37
А онази сутрин беше докопала и моето червило и си беше омазала лицето, вместо крем.  Simple Smile Снимка нямам, защото бях сънена и се втурнах да я чистя , преди да е намацала цялата къща.  Simple Smile
При Мая ефектът бяха едни красиви ...... мустатци  Laughing

# 38
Мамо Веси, пак ли на диета? Mr. Green

# 39
  • Мнения: 952
привет на всички и от нас. Честито на Чара за новата къща,наистина друго си е къщичка със двор,и ние като отидем при свекърва ми и малкия пощурява там,снове из градината къса цветя,гази всичко което прилежно е засяно и окупано Mr. Green Аз няма с какво да ви се похваля,Вики е болен май го хвана тоя гаден грип и не го пуска и това е #Cussing out почнахме с Т, която си подържаме все още после едни сополи се точиха два дена, сега пък кашля,абе много е гадно. Много е унил милия направо не мога да го гледам такъв кротичък, свива ми се сърцето само му се спи, не ще да яде, абе гадна работа. Утре пак сме на лекар да видим този път какво ще пием че една камара сиропи пием, само и само да избягаме от антибиотика Rolling Eyes Дано  поне не слезе на долу че засега са му чисти гърдите.Лошото е че и аз се разболявам и май ще се редуваме всички в къщи Tired

# 40
  • Мнения: 1 502
Еех, много лошо с тия болести. Гледах новините, грипа вилнее из цяла България. Ние засега сме здрави, да чукам на дърво, макар, че не спираме да ядем сняг.  Mr. Green Явно снега поизчисти болестите.
И ние много рисуваме, нали Тони непрекъснато рисува, пустите му самолети, Дани види ли моливите му, започва и той. Слава богу на стена нямаме изпълнения.

Мамо Веси, пак ли на диета? Mr. Green
Пак бе  ooooh!, килцата натежаха, че реших да вляза малко във форма. Колежките ми в детската градина, са изумени, че мога да издържа на изкушенията, нали се храним заедно с децата. На всичко отгоре все носят разни сладкишчета, а аз само ги гледам и преглъщам.  Sick Но ще трябва да се справя, че иначе ще се изложа, а предстоят 2 рожденни дни на скъпия и на един наш познат, как ще издържа не знам...

# 41
И аз качих малко килограми  в БГ, ама то няма как иначе, сред роднини и приятели е така  Wink
Момичета, май ще почвам работа от февруари и сега звъня по детски градини за Мая. Утре и в понеделник имаме срещи, дано успеем да намерим подходящата за нея. Надявам се да свикне бързо и да не боледува често  Praynig Ще ми липсват уютните дни с нея вкъщи де... Но по всяка вероятност работата ще е само временна  Simple Smile Ще ви пиша тези дни какви са ми впечатленията.
В Западна Европа се очаква ураган и не смеем да излизаме никъде. В момента се сипе дъжд и духа силен вятър.
Пишете

# 42
Малка Счетка, бързо да го преборите този грип  Praynig Давай много сок от цитрусови плодове, а също и по една малка ампула витамин С.
Мая пие всеки ден сока от два портокала.

# 43
  • Мнения: 445
Мартин беше за пръв път на фризьор вчера. Милия, изобщо не искаше да търпи в началото ножиците и завързаната престилка на врата си, но лека полека посвикна и мисля, че резултата е страхотен. Косата му беше бая порасла и от тези жеги напоследък бая се изпотяваше малката му главичка. Сега има момчешки вид, беше ми писнало да ме питат момче ли е или момиче, независимо че никога не го обличам в розово или други по-момичешки цветове.
Марти беше започнал да кашля от време на време, но след бързото ми включване с Мукоплант и ампули Витамин С, засега ни се размина грипа. Лоша работа. Бързо да се оправя и Вики!
Сега чакам момента, в който Марти ще тръгне на ясла. Надявам се от началото на март да сме ученици. Вилион, дано откриете най-хубавата детска ясла за Мая.
Повече усмивки и смях за всички от нас!

# 44
  • Мнения: 1 639
Мая пие всеки ден сока от два портокала.

А аз всеки ден правя плодова салата. Нарязвам  ябълка, портокал или мандарини, киви 
 и банан в една купа и двете с Дариа си ги хапваме.  Simple Smile Също така пие  Нестле джуниър.

Общи условия

Активация на акаунт