Как приспивате децата си

  • 2 936
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 811
Малчо в осем почва да търка очите, помахва за чао и в леглото
Каката взе да си ляга след мене  Embarassed  Като се наиграе облича пижамата и в леглото /но понякога бърка и идва в нашто  Laughing /

# 16
  • Мнения: 1 038
Мони заспива сама,не ми се налага да я приспивам Sunglasses

# 17
  • sofia
  • Мнения: 1 426
В количката. Случвало се е, и то не рядко да бутам напред назад по 1 час, докато заспи. След обяд си спи там, а вечер премествам в креватчето. Ако се сьбуди, хоп в количката, и така някой пьт до безкрай! Такива бицепси сьм заформила от това упражнение че.... Аи той си тежи- 11.500 беше последния пьт, сега май е и повече.

# 18
  • Мнения: 786
Ние перз деня заспиваме сами,тя си пее на нейния си език и се приспива.Вечер обаче си имаме процедура.Къпем се към 22ч и след това сучем и сме готови заспали.Преди се къпехме в 20ч и спим 1 ч и хайде купон до 2-3ч през нощта.
С новия режим се живее Laughing

# 19
  • Мнения: 3 576
Ами и ние на ръце се приспиваме, даже пея песнички, ама не ми е лесно - вече 10-на кила тежи малкия мъж Sad
Много е лошо положението - само ако сме на разходка заспива в количката, а вечер му давам да цока и така заспива. Но сутрин и следобед, ако не излизаме навън, трябва на ръце.
В момента в който го оставя сам в леглото се изправя на крачета и започва да реве, и въобще когато му се спи - не се унася да спинка ами започва да мрънка за внимание. Как се стигна до тук - не знам.
Започнах да се чудя дали някога ще доживея момента да заспи сам, как можем да излезем от това положение, съвети приемам всякакви Thinking

# 20
  • Мнения: 46 508
Цитат на: nad_tab
А бебка отказва да заспи ако съм при нея, много добре си заспива самичка... трябва да е сама и в стаята си.... от една страна е добре, но ако сме на гости, отказва да заспи  Mr. Green  и  трябва да си ходиме....


Същата история е и при нас Grinning

# 21
  • Мнения: 6 315
Забравих да добавя, че през деня заспива сам в леглото. Вечер обаче се спазва ритуал - къпане, ядене и след това си изпяваме две приспивни песнички, на които обикновено бебето се хили и ме заача и после ако съм в настроение му чета нещо и го оставям да спи.

# 22
  • Мнения: 193
само на ръце. в много редки случаи и то преди обяд - сама, но трябва наистина много да й се спи

# 23
  • София
  • Мнения: 754
Обикновено си заспива самичка, но най-лесно и бързо като я гушкам. Преди време като ставаше неспокойна, се успокояваше ако й хванем ръчичката и пак се унасяше:)

# 24
  • Мнения: 530
Гласувах 'С приказки', но освен това при нас много помага и масажа - поглаждане по гръбчето, главата, дланите на ръцете, пръстите, а и самите ръце.

# 25
Цитат на: tedi_b
Оставям го в леглото, излизам, а той си заспива сам.
Така два пъти на ден.

Абсолютно същото - и при двете. И така от как са се родили

# 26
  • гр.Варна, сега Германия
  • Мнения: 409
Четем  приказка и излизам от стаята. Тя си заспива сама Simple Smile

# 27
  • София
  • Мнения: 797
Завиждам на всички майчета, чиито бебета заспиват сами. При нас не става, Вени не може да заспи, ако не го гушна, затова го взимам на спалнята и така заспива, после го местя в креватчето му, някой път и нощем спи при нас, когато плаче, знам че не е хубаво така да свиква, ама какво да направя. Вече спи само един път през деня, а вечер заспива чак към 23 ч. и е голяма борба докато заспи.

# 28
  • Мнения: 215
Докато не я залюлея в количката не заспива. След като я приспа в количката я местя в леглото.Опитвам се да я отуча от този навик ,но засега неуспешно.

# 29
  • Мнения: 444
През деня я оставам в кошарата играе си докато и се приспи и си заспива, вечер обикновенно с мляко! Wink

Общи условия

Активация на акаунт