Как приспивате децата си

  • 2 933
  • 61
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 080
Добромир през деня в повечето случаи заспива на леглото на мама и тати, като разбира се мама му прави компания. Когато заспи го премествам в леглото му и отивам да си върша работата. Вечер обаче е друга традицията, тогава го слагам направо в леглото и му правя компания като играем на криеница с възглавници или той мята разни неща  извън леглото,а аз ги мятам обратно и така докато един от двама ни се измори. Ако аз се изморя 1-ва, лягам на спалнята и чета книга, докато малчо заспи.

# 46
  • Мнения: 1 800
Той още при храненето е почти заспал, като се оригне, оставям го в кошарата и си заспива сам.

# 47
  • Мнения: 2 006
Все още давам млекце и после си заспива сами4ка Grinning

# 48
  • Мнения: 5 140
Заспива сама,като преди това си изпива едно шишенце с кисело мляко,взимаме си бибата и "пипата" за успокоение,повъртим се из леглото и е готова за страната на сънищата. 1crib

# 49
  • Мнения: 433
От няколко дни и Максим заспива сам. Ако не му се спи никой и нищо не е в състояние да го приспи.

# 50
  • Мнения: 781
трудно Neutral Face  Crazy

# 51
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
На цица предимно,а от време на време и сам заспива.Зависи от това колко е уморен-ако е много,заспива на цица,а ако не-оставям го в кошарата и излизам от стаята

# 52
Ние сме с ужасни колики и се налага да се приспиваме на ръце. Най-лошото е, че има случаи когато не заспива изобщо, се реве като ненормален около 3-4 часа. УЖААААААААААААС! Sob

# 53
  • Мнения: 4 406
с люшкане на ръце и пеене на всякакви песни

# 54
  • Мнения: 3 932
Ами аз като отворих анкетата, май нещо ме хвана урокито и се друсахме половин час на ръце, докато заспи. Иначе системата течност за унасяне действа безотказно, а това днешното ще го пишем на зъбите.

# 55
  • Мнения: 2 000
На цица. От няколко дни се опитваме да го свикнем с шише или друсане, но за сега резултат няма  Imp Иска цицата човека и това е.

# 56
  • Мнения: 1 320

Баткото заспива самичък , а бебчо предпочита да заспива с мек , кожен биберон в устата. Innocent

# 57
  • Мнения: 830
Голямата - вечер с приказка , денем - без , а , и задължително си гушка любимата възглавничка за гушкане .
Малката - оставям я в леглото , в детската  , гушка си и тя едно тигърче - и заспива .
Кой както ги свикне Wink . Просто никога не съм давала течности с цел "приспиване " , нито пък съм ги люляла на ръце , нито съм ползвала кърменето / шишето за приспиване .

# 58
  • Мнения: X
Успешно - разказва ми какво се е случило в яслите, целува ме, дава ми водичка от нейното шише, скуби ме, мачка ме и... мама заспива  Twisted Evil

# 59
  • Мнения: 76
Цитат на: Reza
ъх....
лягам до Елина...тя започва да ме гало по бузата, ухото, шията....върти се, намества се....заспива....
после отивам ...кърмя Диана...тя заспива на цицата...опитвам се да се откопча...НЕ СТАВА....изчаквам да заспи дълбоко...измъквам се тихичко....
ЛЯГАМ СИ !!!
след около час-два-три....Елина се събужда сама в стаята, О! УЖАС!....тихичко става и се намъква между нас..разритва ни в двата края на леглото на косъм от ръба. След 2-3 часа Диана се събужда ГЛАДНА..................кърмя...задремвам.........
ЗВЪНИ ЧАСОВНИКА............и вече незнам дали ще се наспя някога....Simple Smile
)


И у нас е същото, само че дечковците са Любомир и Калоян... Като започне да се стъмва все си мисля, че това е краят, ама сутрините са такова щастие!!!

Общи условия

Активация на акаунт