Върнахме се!

  • 2 120
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 655
Радвам се, че сте по-добре. Преди няколко дни се чудих какво става с вас, нали търсехте да купувате инхалатор...
Обстановката в болницата ми е до болка позната, дано не ви се налага повече.
Моят син го беше докарал до вашето положение, но успяхме да се справим (да не дърпам дявола за опашката), не благодарение на медицината обаче. Ако те интересува - можеш да ми пишеш на лични, ще се радвам ако мога да помогна.

# 16
  • Sofiа
  • Мнения: 3 239
Добре дошли отново.
Стискам палци да се оправи малкия юнак по-бързо

# 17
  • Мнения: 6 243
Боже, аз си помислих, че просто си затрупана от работа.
Ужасно съжалявам за това, което ви се е случило. Знам какъв ад е да си по болници, каквито и да са те. Дано всичко много бързо да се оправи. стискам ви палци.

# 18
  • Мнения: 1 629
Добре дошли обратно! Стискаме палци всичко да е наред оттук нататък.

# 19
  • Мнения: 1 680
Поля, наистина ми липсваше.
Дано бебо се оправи и зло да ви забрави.
Можеш ли да ми кажеш как се стигна до тук? Защото нашата лична при зачервено гърло, кашлица и температура последния път ни изписа антибиотик и каза, че е превантивна мярка срещу бронхит.

# 20
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Поля, дано всичко се оправи и то бързо! Нека Спасчо да оздравява без остатък!

# 21
  • Мнения: 3 777
Миличките

Дано всичко със Спасчо е наред. Дано не оставате повече в болницата и всичко това е да е само лош спомен.

Много поздрави на мама и целувки на Спасчо.

# 22
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Ооооо, какво сте преживели само! Никакви болници вече! Ние ви стискаме палци страшно много и си мислим за вас!
Спасчо да се оправя бързо и всичко най-добро ви желаем!

# 23
  • Мнения: 3 932
Скорошно оздравяване и дано скоро да забравите болничните емоции!!!Ти със сигурност още дълго ще живееш с тях, но дано бебо  ги забрави.
Стискам палци и кураж!!!

Общи условия

Активация на акаунт