В пухкавия сняг, СЕПТЕМВРИЙЧЕТАТА тъй игриви ще лудеят пак!

  • 9 328
  • 288
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 3 235
НАТИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!   bouquet


Да ви похваля Монито на Алекс - най-послушното човече - няма такова просто...слуша, изпълнява, не се тръшка като Елито  Whistling

Иве, недей така я хвали, че вечерта беше непоносима  Laughing И тръшкане, и викане, и всичко останало.

Съни, според мен добре си започнала, дано издържиш на ревовете, защото вече са големи, всичко разбират и ни манипулират, т.е. трябва да му се покаже че през нощта не се играе, ако ще и с цената на рев. А той как издържа на яслата, след като през нощта не спи? ти в колко го слагаш вечер да заспива?

Аз от вчера вечерта и днес съм много зле - ужасна кашлица, и много сополи  Sick Като се прибрах от работа и сложих маската, Мони горката цяла вечер не се доближи до мен, явно я беше страх. Преди лягане й измерихме температурата, 37.5 дадох й Панадол, дано не успее да се зарази. Като никога заспа веднага без да помръдне...Надявам се до утре вечер да съм се оправила, уж се лекувам  Praynig

# 46
  • Мнения: 919
Пипи как ме е яд. всяка сутрин слушам, баш теб ли пропуснах  Crossing Arms

Съни и Вероника имаше такъв период. Само, че аз го убих в зародиш - след 2 такива нощи на третата й казах, че нощта е за спане, а денят за игра. Не ме разбра, но около 2 часа мрънка. Ние дремуцахме на тъмно, но така приключи безсънието ни  Mr. Green

# 47
  • Мнения: 1 343
Съни ако знаеш колко добре те разбирам ... И аз и мъжа ми сме на мнение 4е крупни мерки срещу разглезване и налагане трябва да има.Още по убедена съм след нагледния пример днес.
Едно дете на около 7-8 гопдини може и по малко направи и майка си и нас на луди. Слизаме след яслата с още две майки и те с дечица от колата и излиза едно хлапе и почва да хвърля камъни и плочки ама където му падне. Майка му му каза СПРИ ама то и се изсмя и продължи а тя замина нанякъде . Премести се по близо до нас аз се развиках то почна да ме псува и да ми показва среден пръст. Аз и едната майка скочихме майак му се върна почна да го гони  Shocked а то я псува и продължава и накрая кво стана мислите го прибра О НЕ НЕ просто застана до него и почна да го гледа как си хвърля паветата.  #Cussing out #2gunfire Ей такова аз както съм с малко къси нерви смятайте го бях набила и прибрала в къщи.
Много викам признавам си ... тръшкания и глезотии хич не понасям / последните као продължат по дълго време /. Смятам че децата трябва да имат респект иначе след време не искам да се обвинявам че ...

# 48
  • Мнения: 5 393
        

                                               ЯНУАРСКА СРЕЩА


                                          ДАТА- 26 ЯНУАРИ,Петък
                                           НАЧАЛО- 20:00ЧАСА
                                           МЯСТО-   АТЛЕТИК
                                           УЧАСТНИЦИ-Евро_pipi67, Mecho_Pyx, Rady, Winny, Deysi, silvana i magito?,Maris, mama rosi, olja?,s sunny, pipiole, danisport, GALL78?, Sylvaky,nati, taigi, evichka77, Ruxi, evica,
    
 

Последна редакция: вт, 16 яну 2007, 22:26 от Mecho Pyx

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Нати, честит Рожден ден!
Много щастие, късмет и любов!!!

newsm59 newsm38  bigdance2  ura  Tada

# 50
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Нати, честито и от мен, срам- несрам, ама те забравихме! Embarassed

Съни, сега виждам, че проявявате интерес към барбекюто, винаги сте добре дошли, проблемът е ,че ходим в планината и пътят е доста заледен на места, качват се коли, ама не много лъскави....  Joy
А за по-строгите мерки те поздравявам  Peace, д-р Спок, който за мен е най- големият капацитет по отношение на възпитанието, пише, че дацата ежедневно ни изпитват- дали все още държим на нещата, които до вчера сме забранявали и ако веднъж се поддадеш, започват да настъпват все повече иповече. Вашият случай е бил такъв- детето си е имало режим, едни- два пъти си го погушкала малко повечко и повечко сте поиграли, вместо твърдо да му покажеш, че е време за спане и ето ти резултата- купона у вас не спира! hahaha Истината е , че няма универсална рецепта за възпитание, но вече децата ни са големи и започват да ни се налагат, така че очите на четири и повече Макаренко! Mr. Green

Мечо, традицията я имаме откакто се познаваме с мъжа ми, това ни е денят за почивка и едва ли са повече от пет годишно неделите, които пропускаме.Хайде ,спретвайте се и ще водим с нас който поиска!!!

Пипи, не се ядосвай, не си изпуснала нещо фундаментално  Party, накрая разговорът завърши с въпросът кой у нас говори повече, аз отговорих, че това е в основата на всички битови проблеми, че не можем да се надговорим, а Милена сподели, че не й е ясно как ВЪОБЩЕ ги слушам, след като говоря толкова много hahaha Имам си и подарък- коземетика за коса на PAUL MITCHELL- явно са ме харесали, защото не дадоха на друг! Joy Joy Joy

Уо, вече ни липсваше! Браво на зъбките, нашите са все още 6.

Магда, това е екзема и не е страшно, не е задължително да имате котка, за ад се получи. Даже домашните животни рядко носят такива зарази, защото са гледани.

Момичета, пазете се, в това топло време много вируси върлуват! Sick

Бравооооооо, списъчето за купона набъбнало вече!!! Party Party Party

# 51
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Нати миличка Честит Рожден Ден,
Много радости, много усмивки, много любов навсякъде около теб! От всичко по много от сърце!  bouquet  bouquet  bouquet

Благодаря!
Аз принципно съм строга и то, в повече май.Аз също не харесвам лигави деца, въпреки да си призная го поглезвам моя калпазан, но кой не Simple Smile.Много ми е страшно като плаче, защото той принципно ми е усмивко и много слънчев и когато заплаче ако реши, че ще плаче ставааааааа много страшно.Едни огромни сълзи, не спира поне около два часа, казано по поетично плаче много горко и това ми къса сърцето Confused Всеки път си казвам ако сега не го гушкам и галя и целувам, ми то кога - когато стане голям ли Sad ?! И в същото време знам, че трябва да се внимава, че са манипулатори.
Просто ме е страх или по-скоро не искам да се страхува от мен.Респект да, но страх твърдо не!Имам чуството, че само като кажа лягай и той заляга като че ли е под обстрел и това много ме плаши.В съботата даже го питах искаш ли да спиш да или не, след 30 минутно лягай, заспивай, веднага чуваш ли и т.н., а той милия не иска да помръдне даже.Едва след като излезнах от стаята скочи и на мен ми стана едно.....
Страх да не запомни това ми държание и.....
Alexandra Ми никак не издържа, мрънка, глези се, тръшка се и така до обяда докато го храниш още заспива, но какво от това - 40 минути спане го изправят на крака и пей сърце Crazy Лудна ли са и там, цялата детска градина го познава, явно го разкарват по групите да си говорят даскалките ooooh! А иначе ако съвсем не е спал, не го водя, за да мога тук вкъщи да си го приспивам и така/не, че и много го водя, още ми е трудно разделянето с него/.Но той никога не е спал много още от бебе, но сега вече 3 месец нещата са извън релси.С мъжа ми много се караме така да го нарека, че аз така съм правила с детето и на мен още повече ми се свиват сърмите Embarassed
Принципно ако има кой да се занимава непрекъснато с него няма и помен да му се спи, само ако му доскучае.Слагам го към 20/20.30 , но напоследък доста често се случва да се върти като пумпал до към 22 и после хоп в 3 или нааааааай-късно в 5 се е  Shocked
И на лекар го водих - нормално всичко, просто такава нервна система от малко се задоволявал.Какви ли не отвари давах, абееее нищо и т'ва си е Crazy


Лека нощ на всички до утре!

Последна редакция: пн, 15 яну 2007, 23:49 от s_sunny

# 52
  • Мнения: 823
Нати, честит рожден ден! Много здраве и щастие ти желая!

Момичета, явно при вас сайта бг-мамма се отваря с нормална скорост, но при мен не е така Sad От 2 дена насам, като реша да погледна темата и чакам поне по 10 минути да се зареди, а понякога изобщо зацикля и не става. С никой друг сайт го нямам този проблем Sad Не разбирам защо така. И сега едва дочаках след сума опити  Tired

Лека вечер и здраве желая на всички!   bouquet

# 53
  • Мнения: 3 595
Момичета, явно при вас сайта бг-мамма се отваря с нормална скорост, но при мен не е така Sad От 2 дена насам, като реша да погледна темата и чакам поне по 10 минути да се зареди, а понякога изобщо зацикля и не става. С никой друг сайт го нямам този проблем Sad Не разбирам защо така. И сега едва дочаках след сума опити  Tired

Лека вечер и здраве желая на всички!   bouquet

Всъщност се зарежда само, ако не се е стресирал за пореден път  ooooh!

# 54
  • Мнения: 6 472
Боц Mr. Green Минавам само, за да не ме забравите Laughing Чета си ви редовно, но нещо напоследък съм заклила здраво и не съм добра компания. Пък и дави кажа Мартина я виждам колкото да я разлигавя и нямам кой знае колко за споделяне около нея Embarassed

Нати, Честит Рожден Ден!!! Много здраве, щастие и къща пълна с усмивки ти желая Hug

Тайги, браво за къщата Hug Следващото събиране ще е у вас Twisted Evil

# 55
  • Мнения: 467
Нати - честит празник!:-)Здраве, щастие и много радост!

Тайги - а честито! Много ви се радвам на предприемчивостта!

На болничките - съчуствам, много е нприятно - оздравявайте бързичко.

Ивче- милото пироманчеSimple SmileНадявам се всичко е наред, а миризмата - знаеш как се маха Wink Heart Eyes

Пипи67 - представям си дискусията. То Милена и тя не е от най-слушащите hahahaЧестита козметика Wink

За възпитанието - и аз съм по- строгичка, ама тук при свеки ни ми поопропастиха крутите мерки. Дядо й и леля и така я глезят, че на моменти се чудя как да не вземя сурвачката и да ги почна наред!Не може на всичко да се огаждаSad( В един момент днес беше такава герултия, че просто се спасих в другата стая. Тя и Аля е леко накисната, щото и пробиха 4те кучешки накуп най-после и сега докато излязат #Crazy

От сега се точа за срещичката  Sunglasses

Като цяло сме добре. Чета редовно, ама нещо ме мързи да пиша.

Поздрави на всички  и не се чудете за часа, просто станах до едното място и минах да спра компютъра... преди 30 мин Joy

Последна редакция: вт, 16 яну 2007, 18:17 от Winny

# 56
  • Мнения: 48
 Добро утро,
днес кафето за събуждане е от мен  food010
 Благодавя ви за милите пожелания за рожденния ми ден Hug
За възпитанието аз също се опитвам да туширам всякакви прояви на инат. Последните дни се боря с желанието й да си събува пантофите и да ги носи в ръце.  В коридора и в кухнята няма постелка и е студено, а тя като види, че искам да я хвана да я обуя все там отива.  а последната ми "победа" е, че заспива сама в леглото си. беше се научила вечер да заспива на спалнята и аз да съм до нея, но вече не - в леглото и сама Simple Smile и я слагам около 8 часа, сутрин спи до 7.
 Пипи, имате много хубава традиция  Wink
алито ме вика много настоятелно.  лек ден на всички

# 57
  • Мнения: 1 599
Боц Боц  Mr. Green   Mr. Green
Мнооого ме мързи да пиша, да знаете  Embarassed и мнооого ме е срам  Embarassed

# 58
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Аре , бе , мързели!!! #2gunfire

За цял ден три поста- в 4 и половина - Уини, ти не спиш ли?!?!Или вече си била станала! Mr. Green В 9 - от Нати, за да се похвали как се гонят за пантофите  Joy и в 13.30, и то  Марис за да напише че я мързи- плужек с плижек, няма го командира и тя се разплува! #Cussing out

Сега, като ви стегне Баба Зима, ще ви видя колко постинга на ден ще пускате! hahaha

Марис, кадвай кога ще идвам да ни разходиш из Младостките градинки!  bouquet

Отивам, че Тея се е събудила от половин час и си играе в стаята....  Embarassed

# 59
  • Мнения: 823
Ха здравейте,

Днес се зарежда доста бързо сайта Simple Smile

Днес бях на интервю за работа. Час и половина ме мъчиха. Трябваше първо за 30 минути да интервюирам част от персонала, да заведа саписки и да напиша какво ме е впечатлило и какво трябва да се подобри от друга страна, според мен. После ме пратиха да интервюирам клиентите и да напиша какви са отзивите. След това мен ме разпитаха добре двама мениджъри и накрая аз на тях задавах въпроси  Mr. Green Честно казано, след разговорът с персонала, вече не съм сигурна дали имам желание да започна работа наистина в тази фирма. Повечето казаха, че не им харесва работата там, отношението на мениджърите и прочее  Thinking Ако не ми се обадят, ще ме улеснят в решението много  Joy

Утре съм на още едно интервю, но още от сега съм предубедена и за там. Ама няма как да не съм, тъй като получих добра възможност и за малко работа от вкъщи, та най-вероятно това ще остане  Grinning

Да се наоплаквам, че да не остана назад - Тео падна от леглото ни сутринта и си дрънна много яко главицата в пода. Голям рев беше, но мина. Мъжо ми се обади одеве обаче (точно преди да се прибера) и то, за да ми изкара акъла. Малкият бил отнесен, много спял и подобни. Щях да умра дорде се прибера да го видя. И познайте какво - Тео е весел, по-палав от всякога, нарисувал стените и масата в кухнята с молив и върви и повтаря 100 пъти в минута ''мама, мама, мамааааа''. Много си е добре детето! Нацелувах го и го напрегръщах много и даже се радвам на творенията му по стените  Laughing

Хайде чао засега. И не се безпокойте, че дребосите не слушат. Това им е работата сега, а нашата - да ги вкараме в правия път  Joy

Общи условия

Активация на акаунт