Хайде на театър - 10

  • 68 935
  • 896
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 24
В 199 на 8.юни ще гледам пак след мн.време "Шинел".Препоръчвам!

# 31
  • Мнения: 2 780
Подарявам билет за театър
"Язовецът" - Нов Театър НДК
30.05.2023 - 19:30

# 32
  • Мнения: 1
Бях на комедията "Жена ти се сгоди" в Русе, много смях! Гледам, че са обявили,че ще играят в Театро този петък и май пак ще отида.

# 33
  • Мнения: 452
Гледах "Монолози за вагината", хареса ми и  ме трогна на моменти, не очаквах. След малко отивам на "В очакване  на Годо". Кеф!

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 9 711
И аз гледах Монолози за вагината. Хареса ми и на мен. На моменти ми дойде малко тежко, но пък страхотна актьорска игра, особено Койна Русева. Нещо друго да препоръчате с нея?
Днес и за Чамкория оставям отзив - и тук страхотна игра на Захари Бахаров. Честно казано ми беше една идея по-дълго, отколкото ми е приятно, но пък каква игра, невероятен!

# 35
  • София
  • Мнения: 6 663
Майстора и Маргарита с Койна Русева в ролята на Воланд - точно така си представям Воланд, всъщност. Страхотна!

# 36
  • София
  • Мнения: 267
Здравейте, "Всички страхотни неща" с Бойко Кръстанов ще бъде ли забавен за момичета на по 12-13 години? Ако имате други предложения, ще съм много благодарна. Искат някаква комедия.

# 37
  • Мнения: 10 568
Според мен е за по-големи деца. И не е комедия.

# 38
  • Мнения: 238
Здравейте, "Всички страхотни неща" с Бойко Кръстанов ще бъде ли забавен за момичета на по 12-13 години? Ако имате други предложения, ще съм много благодарна. Искат някаква комедия.
Подходящи комедии, за които се сещам, са "Ало, ало" в театър Възраждане и "Аз досадникът" в Сълза и смях.

# 39
  • Мнения: 884
"Аз, досадникът" става ли за тийнейджъри?

# 40
  • София
  • Мнения: 267
"Аз досадникът" вече сме го гледали. Препоръчвам, включително и за тийнейджъри

# 41
  • Мнения: 82
Вчера гледах "Дневникът на един луд "в 199. Прекрасно превъплъщение в образа на героя на Стелиян Радев. Гледах го и в "Шинел" , където също много ми хареса, но тук беше 10/10. Харесвам постановките на Нина Димитрова.

# 42
  • София
  • Мнения: 739
"Пилето, което казва ку" ме разочарова доста. През цялото време имах усещането, че гледам някакво менте на Мариус Куркински, включително мимиките и изграждането на един от персонажите напомняха много "пазача на овесената нива", не в добрия смисъл. Много харесвам Иван Юруков като актьор, но този моноспектакъл просто никак не му се е получил според мен. Може би не на всеки добър актьор му се получава да режисира себе си, а може би и Александър Урумов не е Хайтов.
Покрай това обаче се замислих, че много ми се гледа Мариус Куркински в постановка, а напоследък виждам в София само "Мариус 50". Срещали ли сте друго негово представление?

# 43
  • София
  • Мнения: 9 911
"Пилето, което казва ку" ме разочарова доста. През цялото време имах усещането, че гледам някакво менте на Мариус Куркински, включително мимиките и изграждането на един от персонажите напомняха много "пазача на овесената нива", не в добрия смисъл. Много харесвам Иван Юруков като актьор, но този моноспектакъл просто никак не му се е получил според мен. Може би не на всеки добър актьор му се получава да режисира себе си, а може би и Александър Урумов не е Хайтов.
Покрай това обаче се замислих, че много ми се гледа Мариус Куркински в постановка, а напоследък виждам в София само "Мариус 50". Срещали ли сте друго негово представление?
Все съм си мислел че има нещо общо с Пилето от Уортън...
има ли нещо по темата (или Полетът над кукувиче гнездо)?

# 44
  • София
  • Мнения: 739
Нищо общо няма с Уортън тази постановка.
Постановка по "Пилето" на Уортън има в Младежки театър и е добра според мен (като се има предвид какво предизвикателство е книгата за поставяне на сцена). По спомени обаче май това е последният сезон, проверете дали е така и дали има обявени дати.

Общи условия

Активация на акаунт