Великден наближава - бродерийки

  • 11 824
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 531
Доста сте работили.Рачето, изтеглих някои неща от твоите, за което  bouquet.Дъщеря ми сега се учи да бродира и много ентусиазирано работи върху един заек.Планът е до Великден да изработи поне 4 за братовчедките.Ще покажем.

# 16
  • Мнения: 2 910

Тези схеми предполагам си взела от Галерия Бродерия, от където шия и аз. За Великденския базар и аз уших тези две зайчета, но без останалите яйца и други фигури, защото щеше да стане много голямо.

# 17
  • Мнения: 679
Някой може ли да ми каже как става изрязването на бродирани върху панама мотивчета. Видях доста такива модели, но не знам как да го осъществя.

# 18
reniuga правилно предполагаш smile3525
В момента съм подкарала едно великденско зайче което в същност представлява малко мотивче и ми се иска да го оформя като картичка но да видим до къде ще стигна с тази идея Wink

Някой може ли да ми каже как става изрязването на бродирани върху панама мотивчета. Видях доста такива модели, но не знам как да го осъществя.
Ати  нещо не те разбирам какво имаш в предвид newsm78
Искаш да изрязваш от готов вече ушит модел ли?

# 19
  • Мнения: 679
Искам да направя нещо такова

# 20
  • Мнения: 883
И аз искам да следя темата. Може пък и да намеря време за конци и игли... Ако ми спрат нета. Embarassed

# 21
Ати как ме уцели  Hugточно това е зайчето което правя сега но имам още да му довърша главата
http://img64.imageshack.us/img64/841/dsc00789ir5.jpg
От един руски сайт видях че за целта трябва да се изреже около фигурката /но  да има разстояние 1-2 см от нея /и се залепя върху картон със същата форма  на мотивчето.

Последна редакция: сб, 17 фев 2007, 17:13 от fogis

# 22
  • Мнения: 679
Ами, интуиция! Виж като уцелих и как издаде цялата тайна  Grinning. И на мен ми хрумна нещо подобно - да намажа отзад с С200. Ще пробвам и ще покажа какво е станало.

# 23

Общи условия

Активация на акаунт