Фауст vs. Историята на къривурст-a (Забавна немска тема 243)

  • 27 760
  • 735
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 318
Наздраве Криси! Страхотно да си прекарате!

# 76
  • Мнения: 252
Криси,наздраве 🍷
Молим ти се,тУри нещо на кръста,че ще настинеш.🤣

# 77
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Благодаря! А ти да оздравяваш бързо, мама Ени. 😃

Борти, тука е 25°, не се оплаквам, никак. Smiling Imp Иначе фестивалът вече ме е снимал как нещо се възмущавам (нищо, че офиц е от утре), та вече съм съм в офиц снимки, добре, че в далечината...

# 78
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Eeeee, Криси яко да прекараме е наздраве! Чешкото пиво много го уважавам.

# 79
  • Мнения: 252
Криси,ако си беше седяла вкъщи нямаше да те снимат.😆Пожелавам ти проятно изкарване и много камизолки .🥳🤣

# 80
  • Мнения: 5 370
Пипи, и ние сме на Мейдън, но на север. През февруари Брус на крака ми дойде тук, и го изпуснах. Голяма мъка ми беше Confused
Съфорумци от Мюнхен, какви са тези цени бре? Отсега си търся хотел за едно месе догодина, или са аусгебухт или са над 1000 евро за нищо особено. Винаги ли е така, или специално за изложенията цените са такива?

# 81
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Phloxx, винаги вдигат цените като има панаири и т.н. това го знам от колежка работеща и в хотел.

# 82
  • Мнения: 5 370
Благодаря, така си помислих и аз. Уф, ще го мисля още, че и в селата наоколо е същата работа...

# 83
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 663
За месетата и октобърфеста са така Sad

# 84
  • Мнения: 7 034
Флокс, погледна ли във FeWo Direct и Airbnb?

# 85
  • Мнения: 5 370
Не бях се сетила за тях. От фе-во сме наемали за почивка, но за месе предпочитам нормален хотел с рецепция. Ще погледна все пак, благодаря за идеята!

# 86
  • Мнения: 98
Здравейте дами, с мъжа ми и детето на 1 годинка тъкмо се преместихме в Германия. Може ли да ми разясните как става записването за личен лекар на детето и може ли да препоръчате някой в района на  Germering? ( Мюнхен) Благодаря предварително! 🙂

# 87
  • Германия
  • Мнения: 3 429
Започвате да звъните, да обяснявате ситуацията и да питате дали записват нови пациенти. Ако някой се съгласи да поеме детето, отивате на място с картата на детето от здравната каса и за останалото персоналът си знае работата.

# 88
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 663
Добре дошла и безпрепятствен престой!
Лично не мога да помогна, нямам представа, но отвори в интернет и  провери кои са най-близо до вас, какви отзиви има за тях и след това трябва да ги прозвъниш и да питаш дали ще ви вземат. Предполагам вече имате здравна застраховка и детето има карта? С тях като ви дадат час отиваш и се записваш, като дадеш картата, от там нататък всичко е автоматично.
А, Тео, писали сме заедно Simple Smile

# 89
  • Мнения: 6 446
При първото ви посещение ще питат какви ваксини има поставени детето, така че е добре да имате документ под ръка. Ваксинационен паспорт, например.

Общи условия

Активация на акаунт