ШОП-ФОТОшоп 13

  • 23 071
  • 295
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 271
Два дни нямам нет и сте исписали старата тема,а пусната и нова.Малена браво за оформлението!

# 46
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
И аз не виждам на Мимоза.
Диемма, текста ми е малко нечетлив, ако можеше малко по-наситен цвят.
Карилиус, втората!

# 47
  • Мнения: 1 884
SheDevil откъде тези плюшени елементи? Embarassed
Това май са килимчета,нали?

Да момичета, попаднах днес на страхотен сайт със много сладурски играчки и други красоти, щом ви харесват и на вас, веднага го споделям  Simple Smile. Има много красиви неща, особено за момиченца.
Заповядайте  Party
http://www.auboisjoli.com/au-bois-joli/kaloo-123-156/mini-zig-do … rk-123-kaloo.html

Malenna лек път, между другото мислех, че друго имаш  впредвид, обачеее не казвам какво, а за това  си права, странното е, че това е готов елемент, само му зададох сянка ...  newsm78


п.п.
...текстът беше "търси се Sage ...dead or alive.. за престъпления срещу фотошоп и естетическия вкус на човечеството" Simple Smile)
хахахахаха, глупости  Joy

# 48
  • Мнения: 6 039
i az q imam taq peperudaaa Laughing



blagodarq wi, momiceta Hug

# 49
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Ааааааааа, Малена, колата от тази снимка е любимата на сина ми  Simple Smile Между другото все се каня да те питам колко гигабайта с клипартове имаш? Лек път и от мен.
Много ми харесва рамката на diemma, хем семпло, хем красиво.
SheDevil, ще се възползвам от линка с играчките.

# 50
  • Мнения: 1 110
Лек път Малена Peace

И още веднъж мерси моми4ета 4е ми ре6авате дилемата с картинките Hug

# 51
  • у нас
  • Мнения: 5 715
запис

# 52
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Желаещи д ами помогнат???  Mr. Green

Как мога да постигна този ефект на прозрачност ,който е постигнат в европейското знаме - хем да е прозрачно, хем да се прелива?? newsm78

# 53
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Помагам.
Избираш си Регтангулар марк тул Mr. Green, даваш Федър около 20, селектираш участъка където искаш да се прелива, дел и готово. Сори, ама ме мързи да превключвам, дано си разбрала

# 54
  • Мнения: 1 237
Записвам се и бягам да дочета останалото,че не мога да смогна! Grinning

# 55
  • Мнения: 2 957
diemma    струва ми се че с теб се познаваме на живо от мнооого време:)Ако името ти е Мария значи не само ми се струва;)
А иначе за рамката-много ми харесва Wink

# 56
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Помагам.
Избираш си Регтангулар марк тул Mr. Green, даваш Федър около 20, селектираш участъка където искаш да се прелива, дел и готово. Сори, ама ме мързи да превключвам, дано си разбрала

Защо, като селектирам става кръгче?  Embarassed

# 57
  • Мнения: 2 863
защото селектираш малка област

# 58
  • Мнения: 1 084
katyadjin, опитай се да намалиш feather-а - може би резолюцята на картинката е малка newsm78 или пък както казва Jaly селектираш твърде малка част Simple Smile)

# 59
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Благодаря ви, момичета!   bouquet  bouquet  bouquet
Оправих се и постигнах желания резултат - на принципа проба - грешка... Embarassed
Картинката наистина е много малка.
Сега хубаво го направих, ама и аз незнам как постигнах ефекта. Ако се наложи да го правя, незнам дали ще успея  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт