ШОП-ФОТОшоп 13

  • 23 032
  • 295
  •   1
Отговори
# 285
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Ларадо, и аз съм за втория вариант.

# 286
  • Мнения: 1 110
Ларадо на мен тази с елхи4ката по ми харесва, по жизнерадостна ми е някак... ама нали и по шарени4ко по си падам Rolling Eyes

# 287
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
лардо №2   Peace
изтеглих си ФШ цс-3 ама как го написах но не ми се сменя езика .... сега ще го инсталвам и ще го разцъкам има и бг език и добри отзиви за него четох ...

# 288
  • Мнения: 1 884
лардо №2   Peace
изтеглих си ФШ цс-3 ама как го написах но не ми се сменя езика .... сега ще го инсталвам и ще го разцъкам има и бг език и добри отзиви за него четох ...

Мда, това май е бета версия.  Grinning Давай отзиви, и аз хубави неща чувам за нея. Дано скоро излезе цялата...

# 289
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
дам бетата е SheDevil сега го разучавам ... има приятен интерфейс и по-улснена работа с прозорците/да не пречат толкова много/ това което виждам на първо четене е и нов инструмент quick selektion tool - още не съм го пробвала ... продължавам с теста  Grinning

# 290
  • Мнения: 5 026
Имам нужда от вашата компетентна помощ. Малко ми е неудобно   Blush, но ми трябва снимка в рамка на моя бебко, която искам да сложа на поканата за кръщене. И ето тук е неудобството  Embarassed-преинсталирахме Windows-a и в момента нямам инсталиран фотошоп. Ще се наеме ли някой да ми вкара снимчицата в рамка? Много се надявам някой да се навие, защото съм решила да не поръчвам поканите, а да си ги изработя сама. Най-редовно следя творенията на Малена и им се възхищавам  Peace

# 291
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
лардо №2   Peace
изтеглих си ФШ цс-3 ама как го написах но не ми се сменя езика .... сега ще го инсталвам и ще го разцъкам има и бг език и добри отзиви за него четох ...

Фотошоп на български език ли има? Това е само за мен, както не се справям с английския език... Платена версия или има начин да се качи по втория начин?

# 292
  • Мнения: 2 956
Фотошоп на български ? И на мен ми стана много интересно.От къде си го дръпнахте момичетааааа???? Praynig

# 293
  • Мнения: 1 884
Това е бета версия, има я в data.bg, около 400 mb e. Аз ще изчакам засега. Да живее прогреса!  Simple Smile

Заповядайте вече в новата тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=157544.new#new

Последна редакция: чт, 18 яну 2007, 16:27 от SheDevil

# 294
  • Мнения: 1 873
Запис и пускам една снимка за коментар:

# 295
  • Мнения: 6 039
KaРмeНчеТо, много е хубава

но вече има нова тема


: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=157544.new#new

Общи условия

Активация на акаунт