Отговори
# 180
  • Мнения: 531
Аз излизам в отпуск от 19.06 и тогава ще съм извън страната. След това,  когато се върна влизам в 45-дневния болничен и ще съм си нашето море.
Гледам, че във вис витлис има намаления до 30.06. Може би ще ида да взема нещо, че освен количка друго нямаме купено😄😄😄

Последна редакция: ср, 07 юни 2023, 08:21 от deiza

# 181
  • Мнения: 684
Аз излизам в болничен от 19.06 и тогава ще съм извън страната. След това,  когато се върна влизма в 45-дневния болничен и ще дъм си нашето море.
Гледам, че във вис витлис има намаления до 30.06. Може би ще ида да взема нещо, че освен количка друго нямаме купено😄😄😄


Ох, аз много се разочаровах от Вис Виталис. Направих голяма поръчка (към 700 лв.). Пратиха ми легло с доста дефекти, както и объркани други артикули… Сега не мога и да го сменя, защото уж нямали друго налично (нищо, че още го предлагат в сайта). Ще чакам да ми върнат парите, но си оставаме без легло 😵💫

# 182
  • Мнения: 531
Аз излизам в болничен от 19.06 и тогава ще съм извън страната. След това,  когато се върна влизма в 45-дневния болничен и ще дъм си нашето море.
Гледам, че във вис витлис има намаления до 30.06. Може би ще ида да взема нещо, че освен количка друго нямаме купено😄😄😄


Ох, аз много се разочаровах от Вис Виталис. Направих голяма поръчка (към 700 лв.). Пратиха ми легло с доста дефекти, както и объркани други артикули… Сега не мога и да го сменя, защото уж нямали друго налично (нищо, че още го предлагат в сайта). Ще чакам да ми върнат парите, но си оставаме без легло 😵💫
Аз затова ще отида на място. Защото многон неща ми харесват в страницата им, обаче на живо като ги видя не ми харесват.

# 183
  • Мнения: 222
Аз съм качила 10кг до момента 😀 в началото много ми се ядеше хляб ии от там нещата излязоха извън контрол, вече не ям ноо все така 10 кг си ги държа 😀


Някой поръчвал ли е от jukki, след колко време идва поръчката?

Аз поръчах на 31,05, когато имаше промо код за безплатна доставка (иначе е 15 лв).  Срокът за доставка им е 4-7 дни, но при мен имаше забавяне, защото Румъния са почивали 01-05,06, а поръчките за България минават през нея. Снощи имаше обновяване на статуса.

# 184
  • Мнения: 611
Привет момичета! Heart
За контракциите - и аз преди 2 седмици имат такива втвърдявания през 5-6 мин и ходих до спешен кабинет. Предложиха ми прием за вливки или увеличен магнезий и вкъщи и избрах втория вариант. Казаха ми в общи линии същото - нормално е за този етап да бременността да има 10ина на ден, стига да няма болка.

От jukki съм поръчвала - дойдоха за 4-5 дни, но тогава нямаше промоции, сега може и да се бавят повече заради намалението.

Аз съм качила около 10кг. Heart Eyes

# 185
  • Мнения: 423
А нормално ли е да няма контракции? .. 🤔 или аз не ги усещам?!

# 186
  • Мнения: 393
Аз излизам в болничен от 19.06 и тогава ще съм извън страната. След това,  когато се върна влизма в 45-дневния болничен и ще дъм си нашето море.
Гледам, че във вис витлис има намаления до 30.06. Може би ще ида да взема нещо, че освен количка друго нямаме купено😄😄😄


Ох, аз много се разочаровах от Вис Виталис. Направих голяма поръчка (към 700 лв.). Пратиха ми легло с доста дефекти, както и объркани други артикули… Сега не мога и да го сменя, защото уж нямали друго налично (нищо, че още го предлагат в сайта). Ще чакам да ми върнат парите, но си оставаме без легло 😵💫
Какви дефекти има леглото? Ние също поръчахме легло от този магазин, но все още не сме го разопаковали. Мислех сглобяването да остане за преди раждането, но май ще трябва да проверим дали е наред по-рано.

# 187
  • Мнения: 758
И аз исках да видим как са нещата дето ги поръчахме, ама ММ се помотваше. Оказа се че на кошарата механизма ѝ за регулиране на височината само от едната страна не работи. Expressionless
За тия пари наистина не го очаквах

# 188
  • Мнения: 21 275
Няма ли как да ги върнете ? Рекламация?

# 189
  • Мнения: 238
Днес ме приеха в болницата. Слушаха тонове, всичко наред, няма да съм на системи. Няколко дни съм на стероидната терапия за белите дробчета. Мога да кажа, че тези инжекции болят!
За кг съм +6, 29+3.

# 190
  • Мнения: 758
Няма ли как да ги върнете ? Рекламация?
Има начин да го върна, но ми е занимавка. ММ видя къде е проблема и за 5 минути го оправи.

# 191
  • Мнения: 423
И на мен една приятелка ми беше казала каквото поръчаме, като пристигне да го разопаковаме и проверим. Те поръчали количка и са я оставали така в кашона до последния момент за да не събира прах и след това какво да видят едната гума била спукана ли деформирана ли не помня точно ии срока за връщане/рекламация де факто са изтървали после поръчаха отделно нова гума ..

# 192
  • Мнения: 1 324
Днес ме приеха в болницата. Слушаха тонове, всичко наред, няма да съм на системи. Няколко дни съм на стероидната терапия за белите дробчета. Мога да кажа, че тези инжекции болят!
За кг съм +6, 29+3.

Sad дано всичко да е наред! Кортикостероидната терапия веднъж ли с прави или се подновява? Къде бият инжекциите?

# 193
  • Мнения: 18
Дано всичко е наред!
Аз бях в 28+3 е болницата за кортикостероидна терапия. 3 инжекции за три дни,но въобще не усетих даже ,че ми ги бият. Никаква болка при мен не е имало. Но дори и да боли,е за добро Heart .. Стискам палци за най-хубавия финал
quote author=iv_vd89 link=topic=1560554.msg46539606#msg46539606 date=1686128222]
Днес ме приеха в болницата. Слушаха тонове, всичко наред, няма да съм на системи. Няколко дни съм на стероидната терапия за белите дробчета. Мога да кажа, че тези инжекции болят!
За кг съм +6, 29+3.
[/quote]

# 194
  • Мнения: 238
Мисля че само веднъж се прави тази терапия. Бият я в дупето. И се усеща самата течност като влиза.

Днес ме приеха в болницата. Слушаха тонове, всичко наред, няма да съм на системи. Няколко дни съм на стероидната терапия за белите дробчета. Мога да кажа, че тези инжекции болят!
За кг съм +6, 29+3.

Sad дано всичко да е наред! Кортикостероидната терапия веднъж ли с прави или се подновява? Къде бият инжекциите?

Общи условия

Активация на акаунт