Син или червен цвят за автомобил

  • 6 518
  • 82
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 677
Култова анкета!
Авторката пита и избира цвета с по-малко гласове..
А и ако цвят вдига цената на автомобил с 20%..Егаси колата..5 боядисвания да струва.. Shocked

# 76
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
...А и ако цвят вдига цената на автомобил с 20%..

знаеш ли, когато не си в час и не знаеш нищо по въпроса, ми замълчи бре... Не е толкоз трудно.
Реза 1000 пъти вече помоли да си ограничавате флууда, спама и безмозъчните топици.

# 77
  • Мнения: 106
Култова анкета!
Авторката пита и избира цвета с по-малко гласове..
А и ако цвят вдига цената на автомобил с 20%..Егаси колата..5 боядисвания да струва.. Shocked


Не е точно така Simple Smile
Аз преди да пусна анкетата не харесвах червения цвят. След като прочетох всички за ... и неусетно съм започнала да го харесвам,
даже лично аз бях почти съгласна да изберем червено, но съпруга ми като говорил с неговите колеги мъже Simple Smile всички му казали твърдо да взема синия цвят та затова и него избрахме. Все пак аз нямам книжка и няма да шофирам колата, така че  Simple Smile
Ползата от такива анкети е огромна. Те не се пускат за да вземат другите хора някакво решение, а за да може да се добие по-пълна представа за ситуацията. Много от доводите в полза на единия или другия цвят научих от тук.

# 78
  • Мнения: 677
знаеш ли, когато не си в час и не знаеш нищо по въпроса, ми замълчи бре... Не е толкоз трудно.
Реза 1000 пъти вече помоли да си ограничавате флууда, спама и безмозъчните топици.
В кой час да съм..Разбира се,че не съм в който и да е..
И защо Реза да е помолила само нас да си ограничиме флууда, спама и безмозъчните топици.
Вие тук сте друга категория ли?
74 безмислени поста+анкета питаща за цвят..
И накрая автора избира другия цвят..
Кой е спамър и флудър?
И информира ли модератор за мнението ми,ако мислиш,че аз съм такъв?
Ти самата в качеството на каква ми правиш забележка,Шани?

# 79
  • Мнения: 106
74 безмислени поста+анкета питаща за цвят..
И накрая автора избира другия цвят..
Кой е спамър и флудър?

Хаиде да се въздържаме от квалификации дали постовете са безмислени и има ли смисъл от анкетата след като автора накрая избира друг цвят. Диалог става и е конфортно във форума когато всеки свободно изразява своето мнение, като се стреми да не обижда другите с определения от рода "Култова анкета!", леко подигравателен тон и т.н.

# 80
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
...Ти самата в качеството на каква ми правиш забележка,Шани?[/b]

не си /ми/ интересен. Чат-пат в този иначе женски форум идва един такъв като теб и почва да се меси навсякъде. След време залязва, естествено...
Ако искаш, мога да упътя Реза насам  Twisted Evil
Мисля, че Темата е изчерпана.

# 81
  • Мнения: 677
Ми що ми отговаряш?!Пък и не знаех,че трябва да съм ти "интересен"-пропуснали са го в правилата..
Чат-пат в този иначе женски форум идва един такъв като теб и почва да се меси навсякъде. След време залязва, естествено...
Имаш наблюдения или прорчески възможности?
Ако искаш, мога да упътя Реза насам  Twisted Evil
Мисля, че Темата е изчерпана.
Хм,не знаех,че си имаш личен модератор..
Да,викни я,нея или кой да е друг мод..Смешно е да ми правиш забележка за спамене в чисто спамърска тема-анкета-при това безрезултатна..
Ми що някой пуска анкета,а не се и съобразява с резултата..
Е тва е за мен спам!Капиш?

Последна редакция: чт, 25 яну 2007, 18:04 от Тони Сопрано

# 82
  • Мнения: 106
Здравейте, аз съм съпруга на Danin.

Благодаря много на всички активни в тази тема. Смисала беше от една страна да чуем вашето мнение за цвета но най-вече аргументите защо предпочитате точно този, за когото гласувате. Повечето са аргументирали мнението си, за което много благодаря.
Темата е резултатна и определено ще бъде в полза на следващите които я четат. Дава отговор защо синьо и защо червено. Също дава информация за някои потребители до колко 'ефективни' са в изказванията и има ли смисъл да си губи човек вретето да им ги чете.
Колата е поръчана и платена. Спряхме се на синята по лични съображения. Разликата в цената, кометирана по-горе идва от факта, че става въпрос за различни опционални пакета. Цвета в тях слабо (450 лв) определя тази разлика.
И така, моето лично мнение е, че ярко червения цвят е подходящ за по-спортни модели (представете си зелено ферари Simple Smile ) докато семейната кола бива да изглежда малко по-инкогнито и солидно. Затова избрахме синята въпреки 'победата' на червеното в 'предизборните резултати'!
Още въднъж много благодаря на всички участници, без изключение и мисля, че модератора може вече да я затвори.

Общи условия

Активация на акаунт