Звездни Компромати - Юни'23

  • 256 641
  • 2 045
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 9 648
Да добавя и аз една ретро снимка на две красавици:
Скрит текст:

# 181
  • Мнения: 1 745
Този Папи Ханс е много противен.
Не знам кой го е излъгал, че може да пее.

# 182
  • Мнения: 795
Ми като сте почнали, освен и аз да се включа с малко ретро снимки за оправяне на вкуса от предните гнилочи.

Ким Катрал през 80те. Много ми е чаровна на тази снимка.
Скрит текст:

Мадона и Антъни Кийдис. Яд ме хваща на какво се направи Мадона.
Скрит текст:

Деми Мур и Брад Пит. Има слухове, че са имали кратка забежка след развода ѝ с Брус Уилис.
Скрит текст:

Пенелопе Круз
Скрит текст:

Сара Мишел Гелър
Скрит текст:

Травис Фимел и Жизел Бюндхен. Трависчо най - много го харесвам от Рагнарския му период. Тук много женствен го дава.
Скрит текст:

# 183
  • Мнения: 10 256
Боже какви нормални хора е имало на този свят.....Сега с тези надути и размазани физиономии, не ми се мисли какво ще ни заобикаля след остаряването им. Някакви снимки на Ивайла Бакалова ми се въртят заради последните събития, даже не ми се и чете за какво става въпрос. Но тя изглежда бетер шибек. Черна, захабена, съсухрена, с уста на някъде.....Егасимус, не съм уцелила подходящо време кога да се родя, но пък и сред маймуни ще умра някой ден ако доживея старини.....

# 184
  • на село
  • Мнения: 830
Грозните чехлѝ на Марчето ме потресоха повече от зъбите на Джони Деп (от миналата тема.

Папи Ханс се е поразголил, но не е като оня от Imagine Dragons, дето е още по-гол. Ама вносен.

# 185
  • Мнения: 8 759
Втория поне пее по-добре от Папи.
Инфантил голям, наистина не е на център и се има за голяма звезда.

# 186
  • Мнения: 7 706
Michele Morrone
Скрит текст:





# 187
  • Мнения: 1 919
Клинт Истууд е имал РД , роден е на 30 Май 1930г.

# 188
  • Sofia
  • Мнения: 9 712
Натали Портман и съпруг имат брачни проблеми, след като тя е разбрала за негова афера.
Скрит текст:
Това е предполагаемата любовница:
Скрит текст:
Натали е разбрала за аферата тази година, но двамата работят над брака си. Господинът много съжалявал, аферата била краткотрайна и вече е приключила. Миналата година са имали други брачни проблеми, заради които са били разделени за кратко.
Тук има подробности (на английски).

# 189
  • Мнения: 2 916
Хм, миналата година брачен проблем, тая година проблем.. колкото и да работят над тях,  краят е предизвестен.
Ама да се помъчат да лепят пукнатата стомна.

.........................................
Един анти секси Шон Конъри от ретро раклата.
 *Zardoz* 1974 год - не съм го гледала.
Скрит текст:

Последна редакция: сб, 03 юни 2023, 08:21 от проксима

# 190
  • Мнения: 3 656
Рири
Скрит текст:

# 191
  • Мнения: 6 701
Кога ще ражда Риана?

# 192
  • Мнения: 12 662
Кога ще ражда Риана?

Всяка година.

# 193
  • Berlin
  • Мнения: 11 245
проксима, откъде го извади този Шон Конъри?LaughingLaughingLaughing This cannot be unseen now.

За Селена слуховете (а може и да не са слухове) са, че всичките й болести са заради злоупотреби, Лупус, проблеми с бъбреците май преди това, не беше ли и в клиника по едно време за отрезвяване (тука си измислям, ама може и да съм уцелила, то си е редовно за някои селебритита).

# 194
  • Мнения: 2 985
Любовницата на мъж Портман има типична лукава физиономия на жена, която се увърта около женен мъж.

Общи условия

Активация на акаунт