Училища в района на "Плиска" - мнението ви за тях ? !

  • 13 849
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
дъшеря ми ше бъде 1ви клас имам нужда от информация за училищата в район слатина.записала съм я в 31 но се колебая .някой може ли да ми каже нещо за 93 соу

# 16
  • София
  • Мнения: 650
дъшеря ми ше бъде 1ви клас имам нужда от информация за училищата в район слатина.записала съм я в 31 но се колебая .някой може ли да ми каже нещо за 93 соу
93-то това на ул.Коперник ли беше, ако е то не ти го препоръчвам, познавам и една от началните учителки /една пълничка с едно ярко червено червило и изрисуване вежди/- много зле, на нищо не ги учи децата, 31-во е по-доброто от двете, иначе и на нас 93-то ни е най-близо.

# 17
  • Мнения: 580
По системата на Сендов в 119 не учиха ли само 3 випуска? Защото нещо не им потръгна на децата след 7 клас? Или бъркам?

# 18
  • София
  • Мнения: 650
По системата на Сендов в 119 не учиха ли само 3 випуска? Защото нещо не им потръгна на децата след 7 клас? Или бъркам?

Отдавна я отрекоха тази система като неуспешна, въпреки че и аз съм учила по нея и имам добро мнение. Децата масово били претоварени и с главоболие. При сегашните системи няма как да ги претоварват, на никой учител не му се старае чак толкова.

Общи условия

Активация на акаунт