Адаптирано мляко

  • 868
  • 6
  •   1
Отговори
Мами, кое според вас е най-доброто адаптирано мляко? Скоро си заминаваме за БГ и не знам, с какво ще храня там бебето си. Млякото, което ползваме тук, за съжаление го няма в родината ни.

# 1
  • Мнения: 92
Зависи детето ти дали има някакви проблеми с храненето. Тук мисля, че най-много мамите ползват Аптамил. Аз също я ползвам и съм много доволна.

# 2
  • Мнения: 684
Всяка мама ще ти каже че нейното мляко е най-хубавото.Ти трябва сама да си прецениш по бебето-то ше ти подскаже ако нещо не му харесва.Тук наистина много хвалят продуктите на MILUPA-APTAMIL и MILUMIL са им млеката и са доста добри и ние са храним с такива и има и за деца над 8м. частично адаптирано мляко на тази фирма.Моята Йоанна много ги харесва и все още пие от тях-MILUMIL 3 вече.Има още 3-4 наложени марки FRISOLAC, NUTRILON, NAN.....
Моят съвет е да пробваш първо APTAMIL или MILUMIL(КОЙТО ГО ДАВАТ ЗА НАДДАВАНЕ)но според мен не е така, а ако бебо нешо се противи ше го смениш.Успех!!!

# 3
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Има мнооооого теми за най-хубавото мляко.Пусни търсачката и ще прочетеш.

# 4
Благодаря ви Майчета!

# 5
  • София
  • Мнения: 1 845
Наистина всяка мама ще ти каже, че нейното е най-хубаво. иСТИНАТА Е, чу трябва да го избереш според твоето дете конкретно. Аз всъщност кърмя  и едва ли съм най-подходящата за даване на съвет, но установих, че има адаптирани млека против повръщане/антирефлуксни/,притив запек или даже срещу разстройство, хипоалергенни, в зависимост от възрастта...

# 6
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Аз съм много доволна от "Нутрилон 2". Давам го откакто спрях да кърмя - щом Мони навърши 7 месеца. Когато избирах какво мляко да започна да купувам, изчетох информация за много млека. Това, което ми хареса в "Нутрилон" е, че съдържа пребиотици и се доближава максимално до състава на кърмата (не че нещо може да я замени, де!). Изобщо не сме имали проблеми със запичане или растройство на стомаха при прехода от кърма на ад. мляко.

Общи условия

Активация на акаунт