През ФЕВРУАРИ малките душички ще духат вече две свещички!

  • 8 265
  • 290
  •   1
Отговори
# 30
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Здравейте мамита! Hug
Ние сме билни от гадния грип,много е лош с висока температура.Първо Ицко се разболя в понеделник а вчера следобяда и Иван вдигна температура.
Пазете се много и дано никой от вас не се разболее.  bouquet

# 31
  • София
  • Мнения: 3 688
ние вече го изкарахме,наистина е много гаден,Светльо не се размина с антибиотика

# 32
  • Мнения: 562
ние вече го изкарахме,наистина е много гаден,Светльо не се размина с антибиотика

И ние така, за първи път ни беше антибиотика и с големи мъки Яна го гълташе 4 дена  Sick

Момичета, казвайте за 4 март след 5 часа съгласни ли сте за рожден ден на малчовците?

# 33
  • София
  • Мнения: 3 688
ние със Светльо сме съглсни!

# 34
  • Мнения: 2 641
и ние сме

# 35
  • Мнения: 523
здравейте на всички:)
а сега аз се тропясах от този гаден грип:( вече 2-ри ден съм в къщи, а днес пратих дани на ясли, за да е по-далеч от мен... ама шанса да съм го заразила е огромен Cry
но до март ще сме оздравели:) пишете ме и мен Laughing
трябва да направим списък, за да се знае колко деца ще са, че нали има куверти newsm78

# 36
  • Мнения: 166
Здравейте момичета,ето ни и нас отново след гадния грип...Изкарахме го по Коледа,после тъкмо се оправи и пак текнаха едни сополи и започна кашля....Абе ужас направо.Сега сме добре и вече сме на линия. Simple Smile
  bouquet

# 37
  • Мнения: 1 919
Няма ли желаещи за сутринта?
Примерно към 10 на 4 март. Марти спи от 2.30 до към 5.30, а и майка ми има РД и следобяд ще сме на гости.

# 38
  • Мнения: 366
Здравейте и от нас,

В общи линии ние сме съгласни и за сутринта, и за вечерта на 04-ти март. Руми обикновено спи между 13-15, или 14-16 или 15-17, но дори и да позакъснеем малко, не е фатално Simple Smile. Да не говорим, че рядко го докарва до 2 часа сън, обикновено е час и 15-20 минутки.

За статистиката: очакваме с по-голяма вероятност сестричка (естествено не е сигурно) на 04.04.2007 година, но може би ще избърза, ако прилича на кака си Simple Smile и ще е мартенско бебе.

Нямам още подарък за рождения ден. Запазих от новогодишните една кукленска люлка, но няма да мине само с това. Конструктори има много - от класическите 2 размера и няколко нестандартни. Абсолютно с всчки реди само кули, подобно на Дени на Небесна, но цветовете спазва само с низаницата, от която също прави кули. Строи ги и от 4-те комплекта кубчета с картинки, но картинките не са й интересни, а просто трупа нагоре, докато паднат и тогава е най-интересно - изобщо не завиждам на съседите под нас Simple Smile))). За сега съм предприела тактиката да прибирам на скришно и да вадя по един-два конструктора или мозайка, или кубчета, влакчета, кукли, сервизи или каквото дойде с надеждата да ги позабрави и да се позаиграва по-дълго, че в чудо съм се видяла с тези компютри - иска да гледа само себе си и клипчетата си и по цял ден би киснела пред монитора..... (да не споменавам, че иска и на двата компютъра да и ги пускам - за стерео Simple Smile))).......  Но в общи линии не мога да се оплача от интереса й към играчките - играе с абсолютно всичи (и женски, и мъжки), като и книжки и пр........

Та толкова от нас за сега, приятен уикенд и дано поизсъхне да изведем дивачетата да полудуват вън Simple Smile))

# 39
  • Мнения: 457
Здравейте и от нас!
За протокола: Вики е 12 кг. и 84см.
Присъединяваме се към общия рожден ден на 04.03.2007! Вики спи от 14.00 до 16.00ч., ама сутрин през уикендите доста си поспиваме, така че за нас по-добрия вариант е за 17.00 часа.

# 40
  • София
  • Мнения: 3 688
момичета вече мислили ли сте от къде ще поръчвате торта за мъниците
Искам да я някаква фигурка..и да е вкусна,дайте идеи

# 41
  • Мнения: 523
аз ползвам само една фирма:) и за мои рожденни дни и за дани, дори за сватби:)
Гаврош - винаги със страшен кеф им правя рекламата:)))
вече си поръчах тортата за РД на Дани, само още не знам с каква форма и картинкада е:)
за протокола:
Дани е 12,5 кг. (13 кг. с дтрехите и обувките) Ама го изскара само 75 см... което ми се струва малко, та ще карам татито да го мери в къщи отново.

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Здравейте и от нас!
Вчера се завърнахме от Боровец!
Много багаж, много нещо завлякохме  ooooh!, ама хубаво изкарахме  Hug
Времето беше гадно и дъждовно Crossing Arms, обаче Влади цапурка с баща си в басейнчето и джакузито на хотела, така че уплътнихме почивката Joyимахме си и комапания и на децата им беше забавно.
Ходихме да ги пързаляме,ама нашият много се противеше на шейната и всъщност парзалянето на снега беше неуспешно  Confused
Засега сме здрави  Praynig, мен ме боли глава и гърло, но сега ще пия някакви илачи,че да не "оцапаме работата".
Влади бърбори нон-стоп. Повтаря всички реклами и е голям папагал  bowuu
За общия РД- ние сме ок и преди обяд и следобяд, тия дни младежът не спи следобяд  newsm78 и ми разбърква програмката  ooooh!
Това е от нас!

# 43
  • Мнения: 384
Здравейте,момичета!Много се радвам,че ще си направим общт рожден ден!Аз съм за Двете феи,устройва ме и сутрин и вечер,Надина спи от 12.30 до 14.30ч.,но може и по-късно да си легне,ако се наложи.Вече всичко съм подготвила за рождения й ден-ще е в Мики Маус 2,тортата е на Лагуна,с едно пате-формичка,а не картинка.Реших,че всички деца познават патето и ще се радват.Надина като го видя на картинка много му се радва.Тя разбира,че ще има празник и само повтаря-ден ден,торта-па-па,духа парито и изброява имената на всичките си приятелчета.Само се моля да сме здрави всички!За мерките и ние още не сме ходили,ще се отчета по-късно.А подаръци съм си поръчала само дрехи и всичко друго,но да не са играчки.По Новогодишните празници получи много и вече почти всички са счупени и разпилени,не си ги пази въобще.С палатката много си играе и май скоро няма да я махнем.Много рисува,драсканици,но се кефи и занимава.Айде,дочуване!

# 44
  • София
  • Мнения: 3 688
Честит Рожден Ден на София на vili:)!

Общи условия

Активация на акаунт