Варненски зимнотии (14)

  • 10 275
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 41
аксаково марина(shushu) никол 7.06.2001год.габриела30.12.2005год.

# 16
# 17
  • Варна
  • Мнения: 893
аз да се похваля :
днес ходихме с татито до пазара и си купих малко разкрасителна козметика  newsm03
червилце, сенки, спиралка, лак за ноктите дето ги отрязох  Mr. Green такива неща
като бях бременна много се подух и хич не отиваше да се гримирам - на прасе мязах Rolling Eyes
та сега изхвърлих всичко старо и си взех нови за да бъда хубава мама  Sunglasses

# 18
  • варна
  • Мнения: 193
и аз да се запиша в новата темичка. днес бяхме на разходка с двете деца. лудницата беше пълна. но така е по-весело. утре няма да мога да изляза, но ще пратя бабата на разходка. за вторник ако е хубаво времето съм на линия.
баткото почти оздравя. много рядко се закашля и нослето тече малко, но положението е значително по-добри. всички болни да оздравяват, че е ужасно с тези болести Hug

# 19
здравейте и от мен!най-накрая и аз да се запиша-ние се родихме на 01.05.2006г  и сме момченце.Казва се Любослав и живеем във Възраждане.Много добре се развиваме и гоним годинката вече.Това е за сега хайде чао

# 20
  • Мнения: 678
 :welcome    комшийке /Svetlanka 84/


Virginity мнодо е пораснала малката Лора не й ли вързваш вече опашчици.

# 21
  • Мнения: 56
Добре дошли нови мами,с пожелания само хубави работи да пишете в този форум!!!Аз както се каних да не се разхождам сама си останах сама с малки изключения.Първо дойде Герито с мъжа си поседяха па си тръгнаха(бях седнала на летния театър).После на прибиране познайте кой срещам?Ми КалиМа бе с болното гърло дето щяла да се лекува и се прибрахме заедно към вкъщи.
Вижте сега ще се караме!!! smile3513,дайте да си размениме телефоните че къде да ви позная като се разминаваме.Всеки се разхожда по единично или по двойки, тройки.Като сме повече е по веселко smile3521

# 22
  • Варна
  • Мнения: 144
Честито на мама Веси78 и нека бебе Йоана да расте здрава и послушна smile3503

Ама вие сте много продуктивни ! От няколко дни несъм влизала и вие сте изписали старата тема та , а пък и новата напреднала .
Ох ... момичета пазете се много , а още повече малките човечета ! Този грип е ужасен ! Така ме е гепал , че незнам как ще се отърва. Така не съм се разболявала от детските си години ! Слава богу Анди още се крепи и не му се дава . Ама и аз помагам като давам Витамин С !Доно помогне !!!

Гери като оздравеем ще ти звънкам !

# 23
  • Мнения: 33
Добро утро! Всичко живо спи. smile3524 Браво на вас, завиждам ви. Аз вече и кафето си изпих  food010 и баткото изпратих на училище  smile3529 и прането си прострях  hang въобще мнооооооого работа свърших Mr. Green. Днес най-после успях да кача снимки на малкото слънчице Марти от Майчин дом, който иска може да ги види.

# 24
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Момичета,
Първо да Ви пожелая много хубава седмичка на всички,а на болните-скорошно възстановяване!
Да питам сега няколко нещица:
1.Още ми е малко рано,но искам да Ви питам да препоръчате педиатър в Района на Окръжна или Левски.Ние живеем до 35блок.Искам да бъде отзивчива и да не е прекалено заета, както и ако може да не предписва антибиотици на бебо за щяло и не щяло!!!!
2.Кажете ми ако може как стават записванията за курсовете,които са в Района на ФК.Априлските мами сме около 5-6,които сме навити да ги посещаваме
3.Нужно ли е да се режат ноктите ни,ако имаме маникюр, при влизане за раждане?Чувала съм,че трябва,но бих се радвала ако и Вие споделите
Лек ден

# 25
  • Мнения: 335
здравей, hristina_k.
Ноктите мисля,че е хубаво да се отрежат като влизаш да раждаш,защото можеш да одраскаш бебчето без да искаш,а тяхната кожа е много тъничка и лесно се наранява.
А за добър педиатър бих ти препоръчала д-р Ружа Панчева.Кабинета и е под окръжна болница.Много добър специалист,ако искаш мога да ти дам и точните координати.

# 26
  • Мнения: 3 970
tydy д-р Панчева е доста заета и в момента не приема нови пациенти
 Меги извинявай че не дойдохме Rolling Eyes Hug

Днес ще излизаме ако някой иска да свирка Whistling Hug

# 27
  • Варна
  • Мнения: 893
моите нокти ги отрязох няколко дена преди да родя  Peace
като го вземаш на ръчички ще ти е по-спокойно а и после в къщи като тръгнеш да го мажеш с кремчета и зехтин е хубаво дя ги няма - доста са шавливи бебоците Mr. Green Peace

момичета имам питанка:
знаете ли дали в някоя банка все още оедряват стотинки? че имам около 1кг стотинки в къщи събрани  Laughing 
и се чудя къде да ги дяна  #Crazy
преди ги ги сменяха за левчета в БНБ...ама сега не знам  newsm78

# 28
  • Мнения: 2 096
Хрис, докторите на поставят изискване за отрязани нокти, но на теб ще ти е по удобно с бебо ако си с къс маникюр или без. Това което искат в болницата е да нямаш червило и лак когато те приемат. Ноктите и устните са първият показател за проблем. Първо те посиняват. Това е идеята.

# 29
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Моят проблем е малко глупав,заради тов апитам за ноктите!
от малка не давам да ми режат ноктите до дъно.Не мога да пипна нищо.Скомен ме е!!!Много е гадно....Затова смятам,че без нокти ще съм съвсем за никъде:( ooooh!
смятам да ги подкъся максимално обаче:)
Лек ден и мерси за отзивите
Чакам още мнения за Педи:)

Общи условия

Активация на акаунт