Седмичната 31.01-06.02

  • 2 322
  • 31
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Враца
  • Мнения: 5 201
Докатос е обърнем и този месец измина.
Никой не пуска седмичана, та аз се преборих за това право.
Поздрави и усмивки

# 1
  • Мнения: 4 324
Дааааааа, мина и този месец, ама от утре влизаме в месеца на любовта  Wink

Аз съм лекинко настинала - с блно гърло и боляща глава  Confused Ако някой знае "бабин" лек за гърлото, моля да ми пише, ще съм му много благодарна. Пробвах неоангин - не действа, изпих три опаковки трихизан - пак не действа. Последен опит ще правя с стрепсилс - да видим. А межовременно захарна фабрика спечели куп пари от количествата лукчета които изядох  Wink

Иначе на бебеправещичт фронт - в момента имам гостенка  Sad Но е добре така, защото доста лекарства изпих този месец.

Весела и успешна седмица на всички Ви  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 968
Здравей! Искам само да ти кажа, че на мен ми минава много бързо гърлото от хапчета за смучене Хексоралетен. Има ги навсякъде.  Wink

# 3
  • Мнения: 920
Бабешки лек давам веднага - компрес  - редиш шал, найлон, вестник, памук и отгоре поръсваш домашна ракийка и черно пиперче (внимавай да не прекалиш и с двете за да не си изгориш гърлото  Wink ). Мариноваш се така (ако устискаш и през нощта да спиш така още по-добре).

Иначе весела зимна седмица!

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 21 621
'Дравейте момичета !  Grinning
При мен нищо ново на въпросния фронт . Е , поне не ползвам никакви лекарства вече , а само презервативи . Wink

Таничка , аз на мойте давам мед със синап за кашлица . Ама за гърлоооо... незнам ама би тябвало да става , защото загрява .  Иначе за кашлица съм си копнала рецептички( бабини де ) , ако ги искаш свиркай !
Бързо да оздравяваш мила !

# 5
  • Мнения: 111
Здравейте от мен момичета
В момента навън е прекрасна зима - точно такава каквато аз си я представям и обичам......много сняг, много студ, който да държи снега, а в същото време слънце и синьо небе Grinning
Но дотук с хубавите неща в моя живот Tired  Close
Другото което ми се случва може да се види на графиката ми - при това доста обилно.
ДАли според вас сексът може да предизвика по-ранното идване на лелката?? Някъде бях чела че е възможно (когато се прави в дните близки до евентуално предстоящата менструация и ако няма оплождане, разбира се)

# 6
  • Мнения: 4 324
Благодаря и на трите за отговорите ви.

Ще пробвам и хапченцата и мариноването на шията ми. Тия, миличка успя да ме разсмееш.

А иначе, каква зимна седмица  Wink Тук в събота валя сняг, в недля почти се разтопи, а днес едно слънце пече и май ще го довърши  Wink

# 7
  • Мнения: 7 716
Тук има двадесет сантиметра сняг, колата ми е затрупана, трябва да излизам, да я разривам, Neutral Face
Таня, давай с мед и лимони.

# 8
  • Мнения: 920
Цитат на: Naya

В момента навън е прекрасна зима - точно такава каквато аз си я представям и обичам......много сняг, много студ, който да държи снега, а в същото време слънце и синьо небе...


Да ти имам представите Grinning  - то навън е -10 градуса #Shocked ...тя за слънеце и синьо небе говори..... newsm53 .

# 9
  • Мнения: 111
А няма ли слънце? newsm08  newsm03

# 10
  • Мнения: 111
Ние вчера с милото извършвхаме операцията РАЗРИВАНЕ на кола Simple Smile  
и си карахме с летни гуми - налудничаво #Puppy dog , но като не са сменени.....

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 21 621
Наиа , има слънце , но има и коффффти вятър , та е стууууд   бррр.... !

# 12
  • Мнения: 920
Хе хе който си кара колата да си я разрива....аз като съм си в къщи днес  ми е супер!!! #Milti Иначе за слънцето съм съгласна - времето през прозореца е страхотно - да видя обаче като ес върна от пазара какво ще мисля....

# 13
  • Мнения: 1 612
Здравейте и от мен момичета!
При мен нещата не вървят много добре.  Sad
Не стига, че лелката ме споходи по-рано, ами и днес бях на фоликулометрия и ми казаха, че по-големия фоликул е в десния яйчник, а дясната ми тръба не е много наред.
Направо ми идва да  Cry
Предписаха ми фолиева киселина и аспирин - по 1 на ден.
И така. В петък пак ще ходя да ми мерят фоликулчетата и ще видим какво ще ме правят.
За съжаление рожденния ми ден не е много весел, но аз с ерадвам, че Ви има и ме подкрепяте.

# 14
  • Мнения: 111
Вярно и студът е голям, не го отричам  Simple Smile все едно ще идва дядо Коледа Close-mas: .......само дето е почти февруари
Най-добре би било в това време  да си стоиш вкъщи и да се занимаваш с нещо приятничко на топличко........
Като Тиа..... Stuck Out Tongue Winking Eye

# 15
  • Мнения: 147
здравейте и от мен
И аз като lilia_n_s не съм много обнадеждена.В петък ходих на фоликолуметрия резултат-нямам доминантен фоликул имам малки фоликули . От утре започвам дуфастона на 3 февруари пак ще ми правят фоликулометрия . Тестовете за овулация са отрицателни. Много ми е скапано.Но кой знае надежда винаги има.
Пожелавам ви много топлина и положителни емоции.

# 16
  • Мнения: 249
Успешна и ползотворна седмица от мен момичета. На всички бебеправещи - успех, а на останалите - не се предавайте!!!! Един ден всичко ще си дойде на мястото.  Simple Smile  
Аз започвам втора работа тази седмица и влизането във форума ще ми е като лукс Wink  
Поздрави на всички и до писане!

# 17
  • Мнения: 7 716
Цитат на: Dobi
здравейте и от мен
И аз като lilia_n_s не съм много обнадеждена.В петък ходих на фоликолуметрия резултат-нямам доминантен фоликул имам малки фоликули . От утре започвам дуфастона на 3 февруари пак ще ми правят фоликулометрия . Тестовете за овулация са отрицателни. Много ми е скапано.Но кой знае надежда винаги има.
Пожелавам ви много топлина и положителни емоции.


По принцип повечето лекари не препоръчват взимането на дуфастон преди спукването на фоликула, защото има опасност да не се спука и да стане на киста.

# 18
  • Мнения: 147
Lali благодаря ти за включването ще попитам лекарката какво точно е имала впредвид.Тя предполижи че може да съм имала фоликул преди 12 ден ,който се е спукал,но тестовете за овулация са отрицателни.Благодаря ти още веднъж.После ще споделя резултата.

# 19
  • Мнения: 506
Аз започнах седмицата с грип.Толкова висока температура не съм имала от дете.Вече трети ден едвам успявам да се надигна от леглото.Пия шепа хапове(много мразя да взимам лекарства). Момичета,пазете се,защото казват че започвала грипна епидемия,което хич не звучи добре.Сега отивам да си полегна и да меря температурата.
Хубава седмица!

# 20
  • Мнения: 1 612
Момичета можете ли да ми кажете колко струват тестовете за овулация и какви марки ползвате.
Мног Ви благодаря!

# 21
  • Мнения: 9 092
Лили,комплекта на Clear ovu Test е към 10 лв,вътре са 5 тест-ленти за овулация + един тест за бременност.

# 22
  • Мнения: 1 612
Благодаря ти Stefanie!
Аз като питах преди 2 години ми казаха, че струват към 50 лева и не посмях повече да питам.
Ама щом са толкова и аз ще си взема. Дано да има ефект!

# 23
  • Мнения: 2 723
Здравейте и от мен!
Доста време ме нямаше, ама то далеч от вас не се издържа.
Имах някои лични и семейни проблеми, но вече са отстранени. На 8-ми февруари ще се развеждам Mr. Green Историята е дълга, но добрата новина е, че сега имам до себе си човек когото много обичам и съм много щастлива.
Сега след 12 дневно лечение на гъби Shocked, пак съм на вълна бебеправене.
Желая бебеносна седмица на бебеправещите и успех на всички останали!

# 24
  • Мнения: 2 723
Цитат на: Stefanie
Лили,комплекта на Clear ovu Test е към 10 лв,вътре са 5 тест-ленти за овулация + един тест за бременност.


Къде в София може да се намери този комплект? Никъде ги намаше преди  Confused

# 25
  • Мнения: 1 612
Здравей Nixi!
Радвам се, че след лошата новина има какво да те радва.
Желая ти успех в бебеправенето и много скоро да отидеш в Мамешкия форум!
Нов ник - нов късмет!

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 21 621
Цитат на: Nixi
Къде в София може да се намери този комплект? Никъде ги намаше преди  Confused


Аз го купих ококтомври някъде от аптека на ул. Раковски близо до бул. Сливница .

# 27
  • Мнения: 2 723
Много ти благодаря Моренка, още днес ще се направя една разходка по Раковска.

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 21 621
Няма за какво Никси , дано да го има . Ето тук горе - долу , от дясната страна .

# 29
  • Мнения: 920
Цитат на: Nixi
Къде в София може да се намери този комплект? Никъде ги намаше преди  Confused


В разните аптеки също има - попитай и ако в твоята квартална няма (както беше в моята) нека аптекарката просто ти ги поръча. Иначе също има и в електронния магазин на Мамма - ето ТУК

# 30
  • Мнения: 111
Здравейте и от мен Grinning
В крайна сметка днешния ден ще се окаже добър за разлика от леко нервната сутрин
Сутринта ходихме със Съкровището да правим спермограма.............в Център София.........хем беше подтискащо, а всъщото време  много смешно Embarassed  Wink  Вкараха ни в стаичката, пуснаха филмче (според мен отвратително, но...)  Милото се притесни - аха да стане и нищо не става.......в крайна сметка пусна нещичко Embarassed  Confused  - аз като видях колко е малко съвсем ми се развали настроението - дори си мислех че няма да е достатъчно за спермограма - но се оказа че резултатите са много добри Grinning ............Ми до сега не съм виждала цялото количество което отделя в чашка - и ми изглеждаше "ню-ню" #Silly  :sillly:
Извинете, че стана дълго..............та това е засега от мен

# 31
  • Мнения: 147
Здравейте
Днес бях на поредната фоликулометрия.Днес ми е 18 -ят ден от цикъла, резултатът е че имам един малък фоликул 11 мм. който според лекарката едва ли ще расте повече.И най вероятно този месец ще е ановулаторен.Знам че е нормално и това не ме притеснява толкова.На 11 февруари отново на преглед.Продължавам с дуфастона.Това е от мен.
Пожелавам ви много късмет.
Поздрави

Общи условия

Активация на акаунт