Бои за текстил

  • 149 814
  • 397
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 448
Здравейте ! От къде мога да си купя маркери за текстил в София ? Не искам през сайт, а на място. Има ли някое магазинче за такива неща- маркери за стъкло, за текстил, за свещи и др. видове декорации ?
Благодаря !

# 391
  • Sofia
  • Мнения: 26 187
В Слънчоглед на ул.Иван Вазов.
На бул.Христо Ботев има магазин за худ.материали/преди салона на Капанов/,има и още един в посока към Женския пазар,в сградата с/у 32 СОУ.
Срещу ЦУМ,като излизаш от подлеза има магазин за немски стоки и до него има два за худ.мат.

# 392
  • Мнения: 448
В Слънчоглед на ул.Иван Вазов.
На бул.Христо Ботев има магазин за худ.материали/преди салона на Капанов/,има и още един в посока към Женския пазар,в сградата с/у 32 СОУ.
Срещу ЦУМ,като излизаш от подлеза има магазин за немски стоки и до него има два за худ.мат.

Много благодаря !!!
 Flowers Bouquet

# 393
  • Мнения: 63
Някой има ли идея от къде мога да си купя така наречената Iron Transfer Paper и дали е нужен специален принтер за целта  Thinking
И аз да попитам, дали някой успя да намери такава хартия?
А някой ползвал ли е тези бои http://www.kadifecraft.com/product/4147/tekstilna-boya-dekola-12-tsvyata.html и какво му е мнението?

# 394
  • Мнения: 555
Да, аз си купих от ибей такава. Има за мастиленоструен или за лазерен принтер. Аз ползвам за лазерен, съответно според принтера Wink Има ги и в БГ, но не знам на какви цени.
Продавам 7или 8 листа трансферна за мастиленоструен. Повече на ЛС

Боите са много хубави, правят страхотен ефект, но по мое мнение не са толкова издръжливи Peace Сравнявам ги с на марабу и други за текстил

# 395
  • Мнения: 63
Благодаря, Bertichka. А имаш ли идея къде мога да намеря хартия с която да пренасям само контур, кройка върху плат, не знам как точно се казва, май използват такава за пренасянето на татуировките от хартията върху кожата, или това е същата хартия? А някой използвал ли е бои Nerchau и какво е мнението ви? Друго за което исках да питам е за контура на рисунката, използвате ли нещо специално или просто черен маркер, боя?

# 396
  • Мнения: 555
Не знам как се нарича тази хартия. Аз рисувам само на ръка. Не копирам контури и прочие. Иначе контура върху текстил го правя с креди за кроене  Peace Повечето се изтъркват и само с ръка, други след пране.

# 397
  • Мнения: 1 109
Здравейте, дами!
Не съм изчела цялата тема, признавам. Надявам се, все пак, че някой ще може да отговори на въпроса ми.
Отскоро се занимавам с рисуване върху коприна. Досега използвах Марабу, те се фиксират с ютия. Сега обаче ми се иска да си купя Дюпонт, които се водят професионални и по-високо качество бои. Притеснява ме само фиксирането. Пише, че се фиксират с пара. Видях, че за целта има професионални машини, те обаче са доста скъпи. На този етап не ми се инвестира в подобна. Дали някой от вас е опитвал домашен метод за фиксиране? Из нета циркулира една схема с тенджера. Отделно се чудех, продължително гладене с пара дали няма също да свърши работа? Благодаря предварително на всеки, който се включи!

Общи условия

Активация на акаунт