За БУРГАС едно се знае - с мамите си той сияе!

  • 12 361
  • 313
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Честит ни нов Бургаски гражданин Мартин!
Честита книжка на  tadela, леко и безаварийно каране - ама като излизаш давай маршрута, да не минаваме оттам. Joy
tedka* да ти е яко дупе, дано мине по-бързо, че ужас, аз вече оздравях, но душа берях и аз преди 3 дни.
Оф, то и аз почти магистратура имам за задържане, хич не знам как ще се навия за второ.

# 31
  • Мнения: 1 701
Честито ново бебе Мартин и честита книжка! Simple Smile
Аз вече съм възможно най-спокойна и се чувствам толкова добре, че направо не мога да повярвам. Само като дойде ред да си обувам или събувам чорапите се сещам че съм бременна. Иначе всичката ми е наред. Да видим до кога! Simple Smile

# 32
  • Мнения: 1 975
Привет на всички бургазлийки Hug

Ние позачезнахме малко, но така е хубаво при мама Laughing

Честито на tadela за книжката и да ни е жив и здрав малкия Марти и много да радва мама и тати Hug  bouquet


Айде толкова от нас, утре повече  bouquet

# 33
  • Мнения: 1 298
Честито ни бебе Марти !
Честита книжка на Тадела! Гледай знаците,че аз до скоро нямах навик и резултатът е фиш.Сега вече ги гледам.

Уиш това за тривката са бабини деветини.Аз кърмя 7-ми месец моят бебо.Как ме виждаш да се трия или да опъвам зърната напред  Whistling Първият месец кърих със зърната на Чико.Силно ти ги препоръчвам ако имаш нужда.После ми се оформиха зърната и бебо си засука  Peace

тедка много неприятно  Confused бързо да оздравявате, както и всички останали болни  Hug

# 34
  • Мнения: 1 111
  Момичета, от вчера съм на диетата Японско чудо.Ако има желаещи да отслабват може заедно Laughing

# 35
  • Мнения: 1 975
Ji става въпрос за диетата с яйца и зеле, нали newsm78 Ако е тя аз съм била на нея и наистина действа, но накрая кудкудяках. Правих я 3 седмици и свалих около 7-8кг., но сега нещо нямам воля. Все не идва моят понеделник за начало, но от февруари съм твърда Hug

# 36
  • Мнения: 252
Каква е тази диета JI ти зашто ште отслабваш изглеждаш доста добреееееееееее

# 37
  • Мнения: 995
Честито повяване на бял свят на Мартин!

Ji, учудена съм че си на диета, но да кажа, че с Японската си свалих килцата от бременността Peace
galiq_82 , диетата е с яйца, но няма зеле. Да не си правила подобна?

# 38
  • Мнения: 1 111
 Диетата я има в Красива мама.Има яйца, но зеле не. Laughing Моят любим също е на тази диета, заедно се мъчим, но е много забавно.Аз имам 4кг.+, а той 5-6  Grinning.Ама няма да казвам колко тежим, защото на някои ще им се стори смешно.Айде, до другия петък ми е/аз само 1 седмица, че ако наистина се слабее толкова ще изчезна/, така че в събота чакам купон. Simple Smile
 Катка, чакаме те в отбора на двудетните.Как си?Кога ще се местите в новия апартамент?И не ми каза кога чакате бебо. Grinning
  Приятна вечер от мен, момичета!  bouquet

# 39
  • Мнения: 995
Ji, мисля си, че много трудно ще си свалиш килцата с диетката, защото се свалят, когато са в повече Wink
Ще се местим в началото на март, а терминът ми е на 25. 08. Във вторник съм на преглед да видим дали нещата се развиват по план, че имах няколко инцидента  Sad

# 40
  • Мнения: 1 975
КаТка дано всичко при вас с бебо е наред Praynig, а за диетата същата е, само че в моята пишеше - зеле с лимон, а не салата с лимон Laughing

Галхен къде се губиш, какво стана с градинката, намери ли най-накрая Heart Eyes

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 6 303
Галхен къде се губиш, какво стана с градинката, намери ли най-накрая Heart Eyes

Подадох документите в тази ,за която писах, но се оказа че новите деца тръгват септември и малкия  ще е почти  на 4 г. тогава , а дотогава трябвало да бъде в яслата , ама те дали ги държат толкова дълго не знам  newsm78.


Японското чудо и аз му се чудя,но много "гладна" диета ми се вижда , ще си помисля.Сега пробвам една ,с която искам да си запазя кг от Зелевата супа .Много лесна ми се струва - някой ако иска може да опита - през ден се яде кисело мляко и плод,на следващия всичко,но без да прекаляваш.


Катка , fingerscrossed

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 6 303
Ще правим ли среща ? Аз не съм много в час със заведенията и затова не давам предложения  Embarassed

Снощи бяхме в Београд - много вкусна кухня  и приятна обстановка, но е доста скъпо.

# 43
  • Мнения: 1 111
  Kатка, стискаме ти палци всичко да е наред!
      Диетката ми има ефект, за два дни съм свалила над 2 кг, ако продължавам така направо не знам до петък колко ще стана. LaughingНо много се кефя. LaughingАко трябва после пак ще напълнявам. Grinning
    Галхен, къде е този Београд?Да ви кажа на мен много ми харесва Хепи, имат и големи маси, ако сме 10-12 човека няма никакъв проблем да се съберем там.Ако за другата седмица нищо не се организира групово, предлагам най-сериозните все пак да пийнем и хапнем някъде.
  Айде, от мен това!  bouquet

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 6 303


ул.Славянска № 20

Дано да се съберем , ако не тази другата седмица поне.

Общи условия

Активация на акаунт