За дългите косички

  • 1 175
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 928
Аз не използвам сешоар за моята коса,че за петте косъма на бебешорската глава ли?!Колкото е вреден за нашите коси-10 пъти по- вреден е за нежната детска косичка.Затова подсушавам само с хавлиена кърпа.Докато малката се нахрани и поиграе,косичката изсъхва сама.

# 16
  • Мнения: 987
и аз не използвам сешуар . яна има много дьлга коса , но никога не сьм я сушила така . само я избьрсвам хубаво с кьрпа след банята . затова като ще мием косата се кьпем по рано , за да може да исьхне преди лягане . аз и за мене не ползвам сешуар.  и за бебо не смятам да ползвам .

# 17
  • София
  • Мнения: 13 206
Цитат на: Beni
Мили мами използвате ли сешоар за да изсушавате косичките на дечицата си след баня.Аз през лятото не използвам, но сега през зимата да, защото косичката й е дългичка. Дали е правилно или не-как мислите вие и как ги изсушавате? 4470


Да, ползвам, иначе няма изсушаване...

# 18
  • София
  • Мнения: 13 206
Цитат на: boo
Ама мойта има 2 косъма на кръст, все ме питат момченце ли е, облечена от горе до долу с розово и с фиби на 2-та косъма!


Егати.. моята пък с косище и ме питат момиче или момче е, защото често е облечена в сини дрехи... Аман... защо са решили, че момичетата трябва да се разпознават по розовото, а момчетата по синьото  #Onfire То от 100 км й личи , че е момиче, ама те хората пак питат и после казват "Ами, щото е облечена в синьо"  Shocked  Shocked  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт