Обеци ?

  • 3 386
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 10 309
Цитат на: vanina82
Ниеще ги пробием на 25.03. тогава е Благовец и тогава било най-добре да се побият-незная защо ,но така ни казаха.

Лелее, наистина ли вярваш в подобни суеверия... щом сте решили да ги пробиете едва ли деня е от значение  Wink щерка ти е голям бонбон, тя ли си поиска да и пробиете ушичките?
По темата: не бих пробила ушите на Али, без нейно желание, а и ми се струва опасно, за малки шаващи бебоци... да не направят някоя беля...

# 16
  • София
  • Мнения: 3 679
Аз не смятам да и ги пробивам скоро - като порасне и сама изяви желание - тогава.

# 17
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Цитат на: deja pere
Няма да пробиваме и ние Simple Smile

еи го на убедихте 4овека
е 4естито !
сега трябва да сте  щастливи 4е се намесвате в ли4ния живот на хората

аз съм твърдо за пробиването на уши ама които когато си реши  Wink

# 18
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
? е..той пита човека, ние си казваме....
ти пък...Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 39 754
Дияна също има обици и навсякъде се хвали, че са с циркон Wink Пробих й ушите на 2г. Тя все по обици се захласва, та не знам като порасне още колко дупки ще си направи (моите са само 5) Wink

# 20
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Цитат на: Reza
? е..той пита човека, ние си казваме....
ти пък...Simple Smile

е да де Simple Smile понеже пита за мен логи4но е да си помисля 4е иска Simple Smile
  4овек които не иска , не пита .... зна4и се двоуми
и щот имам опит (беба от 3- месе4на има обици)  казвам 4е няма нищо страшно и лошо  Wink
колкото по рано толкова по добре
не се намесвам в ли4ния и живот !!!! това също държа да го под4ертая
плюс 4е по света масово се прави .... ама всеки си знае за него си

# 21
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
amka, по твоята логика трябва въобще да спрем да даваме мнения тук...
щом пита и се двоуми, защо да не му кажем какво мислим?
а щом се е отказал, значи не е искал чак толкова много...туй то.

и аз...също от опит ти казвам, че няма нищо страшно и лошо  да не пробиеш ушите на детето...въпрос на гледна точка...

# 22
  • Мнения: 8 769
Абе като реши девойката, може и на дупарата и клитора да си сложи халкици...ама ще почакам да реши сама.... Crazy

# 23
  • София
  • Мнения: 10 309
Цитат на: amka
Цитат на: Reza
? е..той пита човека, ние си казваме....
ти пък...Simple Smile

е да де Simple Smile понеже пита за мен логи4но е да си помисля 4е иска Simple Smile
  4овек които не иска , не пита .... зна4и се двоуми
и щот имам опит (беба от 3- месе4на има обици)  казвам 4е няма нищо страшно и лошо  Wink
колкото по рано толкова по добре
не се намесвам в ли4ния и живот !!!! това също държа да го под4ертая
плюс 4е по света масово се прави .... ама всеки си знае за него си

Твойто мнение е за... мойто против, какво лошо има да ги споделим, а всеки сам преценява какво да направи  ooooh!

# 24
  • Spain
  • Мнения: 3 750
съгласна съм с вас!!! Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue
писах "всеки си знае за него си "

това е

 само не разбирам  защо толкова краино се изказват хората - намеса , ре6ение на дето, загрозяване , затова се вързвам в безмислени  спорове . казали са - колкото хора толкова и мнения
аде тогаз някои да я пробва тази анкета - колко са жените във форума без обеци ? та рано или късно се пробиват уши   Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 1 399
Цитат на: DiVA
Освен всички доводи против, казани по другите теми по въпроса, имам и още един. Не е изключено формата на ушите да се промени с годините и като стане на 15 примерно, да се окажат пробити на съвсем неподходящо място.
До шест години растяло ухото и имало опасност да се промени мястото на дупката. Незнам дали е вярно, ние ги пробихме на 7 и то по нейно желание. Може ли да се различаваме от съученичките #Silly  #Silly
Иначе и аз спазих традицията и я заведох на 25.03 Laughing Може и да е суеверие, ама какво да направя като ме беше страх повече  и от нея Blush

# 26
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
аха....
значи е намеса в живота на някой, ако му кажеш, че според теб не е нужно да се пробиват уши на бебе...но да пробиеш ушите на детето не е намеса...?
все пак детето ти може да има различно от твоето мнение по въпроса някой ден, не мислиш ли?

незнам някой да е казал, че грозно...къде видя такова нещо?
освен ако имаш предвид изказванията по повод момчешките обеци...

а че детето трябва само да взима подобни решения, когато е на съответната възраст е мое разбиране, което нямам намерение да защитавам...

то...май нямаше спорове допреди малко...

# 27
  • Мнения: 1 399
Цитат на: amka

само не разбирам  защо толкова краино се изказват хората - намеса , ре6ение на дето, загрозяване , затова се вързвам в безмислени  спорове
Без да искам да влизам в спор - защото на мен пък ми се струва мъчение да си подложа бебето на някаква болка, само и само да има обици. Какво, по-красиво ли ще стане? Защото наистина си боли, аз първия път си пробих ушите в 5 клас, след това си дупнах и още една дупка Crazy / и докато заздравее усещането е отвратително. Та затова реших, че е по-правилно дъщеря ми сама да пожелае. Като разбира се уважавам чуждите решения и няма да седна да убеждавам някого за и против. Всеки си знае.

# 28
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Reza в една от предните теми4ки е обявено за
Цитат
За мен е гавра да се кичи малко бебе с обеци

извиняваи Reza оба4е просто имам мнението 4е един път 3 души да се изкажат против и става като лавина, просто другите не се обаждат . пък мен не ме притеснява  и понеже ги имаме затова имам опита - нито се зака4ат , нито ги дърпа , ама нищо от нищо....ето виждаш ли аз споделям опит .
да се обади друга мама , ТАТИ Simple Smile  4иетои дете се е " увредило" след като са му пробили у6ите като бебе
напълно съм съгласна 4е един ден може да не ги иска, тогава просто си ги маха , оба4е аз си знам 4е съм и спестила това " съзнателно" страдание по пробиване , раздвижване на обеци .
плюс 4е "намесата ми в живота и "  в слу4ая е била за добро - така разсъждавам аз .

# 29
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
amka, разбрах те...Simple Smile
не се връзвай на всяка реплика, написана някога от някой тук.
Никой не те обвинява за това, че си пробила ушите на детето ти. И аз не мисля, че ще му навреди...

просто за мен, пробиването на ушите е решение, което човек трябва да вземе сам за собствените си уши.
аз имам дупки, но не нося обеци  
бих искала да ги нямам тези дупки....

Общи условия

Активация на акаунт