ЮЛСКИТЕ момчета и момичета радват се на първите кокичета!

  • 9 612
  • 281
  •   1
Отговори
# 30
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
малкото пие около 300 гр. вода и 400 фграма мляко на ден....някой пьт и сок, ама по и3ключение Naughty

# 31
  • Мнения: 3 356
Пие много вода,много сок,много кисело мляко.Събират му се сигурно 2-3 литра на ден.

# 32
  • Мнения: 1 878
Ооооо Флеа, така е само защото баткото е на градина, иначе той дежурно се буди в 8.00, но пък съм го дресирала да си пуска филми докато майка му стане  Mr. Green Общо взето Явор се е метнал на мен - обича да седи вечер до късно и спи сутрин пак до късно  Hug

Явор не пие много вода, иска, но като му предложа пийва малко и губи интерес - сигурно не се събират 200гр. на ден  newsm78, но пък ме цока 2 - 3 пъти в денонощието, а там вече грамажа не го знам  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 104
Здравейте.Бързам да ви се оплача:Буби има АКБ=алергия към белтъка на кравето млко. На 3 месеца ни откриха анемия.Повръщаше като из ведро до 9 месец,точно до тогава аз изцеждах в мивката кърма за да има повече та следващи път като поърне всичко да има какво да яде че бяхме и много слаби. Сега все още се кърим на обедния сън,но сме много трудни с храненето.Пюрета,каши,попари не харесваме,хапваме от готвеното на мама по 5 лъжички.Най се страхвам че не пие мляко,адаптираното го пием по120мл със залъгване,кисело все още не можем заради АКБто, а от утре започваме захранването с жълтък и дано вече всичко да е наред. И като капак на всичко стои проблема с биенето по главата когато нещо не и се угоди или не може сама да се справи с нареждането на кубчетата например.Помоооощ

# 34
  • Мнения: 496
Добро утро от нас Hug
Днес пак ще бъде един хубав ден, ще го оползотворим Peace

Ох, това със сестрите пак Sad

# 35
  • Мнения: 248
До скоро Ники не пиеше сок. Но в това болно време започнах да му правя фрешове от банан, портокал и мандарина. Като му ги сипя в чашката за вода, отказва да пие. Пие сок само от шише със сламка.

# 36
  • Мнения: 601
...Пие сок само от шише със сламка.
Моите деца идват малко смотани в това отношение. Ирен се научи да пие сламка на около 3 години Simple Smile Дани като гледам, също натам върви. Цял индианец е  hahaha . Течности пие доста- вода, компоти, чай, сок, айран - за денонощие му се събират сигурно около 1 литър минимум. Забравих и бирата  hahaha - задължително пийване на пяна веднъж дневно!
Бубе, относно паузите- преди и след хранене, при Дани няма схема. Пие и по време на хранене понякога  Crazy . Луда работа.

# 37
  • Мнения: 669
Честит рожден ден Хипо. Бъди най-вече много здрава, и много да те радват всички хора, които обичаш.

Емчо се научи да пие от сламка, след като му порадиха едно шише със сламка, ии 2 дни се учихме, и точно на 2-рия ден когато схвана как става номера, от кеф не го изпускаше и само ходи и пие с него и го трясна от земята и го счупи. После купихме ново, но си пие доста добре.
Сега като му налея сок в това шише, го изпива на един дъх и ми го носи да го пълня пак. Сега вече е на второто шише за днес, при положение, че е буден от 1,30ч.

# 38
  • Мнения: 1 808
Хайде пак от мен  Hug
baloni newsm59 baloni newsm51Честит Рожден Ден  newsm38Ивче !!! baloni newsm59 baloni newsm51
Бъди преди всичко здрава, много, ама много щастлива,  а останалото да можеш да си го купиш  newsm51

# 39
  • София
  • Мнения: 9 966
Честит рожден ден, Иве! Да си жива и здрава!

# 40
  • Мнения: 1 737
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!
 newsm59  Party Time newsm59  Party Time newsm59

# 41
  • Мнения: 3 926
Ч.Р.Д. Иве, Желая ти здраве, щастие, любов и ...нека цветът на пожеланието ти подскаже какво още  bouquet  bouquet  bouquet Също така спокойствие у дома, споделени радости и обич, много професионални успехи и хиляди детски усмивки Hug


Аз да ви се оплача Sad Сияна отказва да яде готвена храна. Дори и нашата. От около 2 седмици кара на руска, млечна салата (ако има) друга салата - всякаква; хляб, печено месо и кюфтета... В момента обядва краставици и вода Rolling Eyes Ще спра един месец кухнята, защото само изхвърлям, изхвърлям... , а детето папа "кокуул" (кокал), пипи (пиле) и марули, и зеле Crazy А, не отказва и макарони, но без сосове, без масло, без сирене - чисти, само сварени, при това "ал денте", защото ако са разварени не ги яде Crazy И рядко смесва храни - изобщо имам си една малка дама, която още от сега се храни разделно и диетично Confused

# 42
  • Мнения: 22
Хипо, ЧРД! Пожелавам ти много здраве, късмет, да си много обичана и щастлива! newsm59


Вики също пие много вода /за разлика от мен/. Като количество не знам колко изпива на ден, но много често й пълня наново шишето, а и тя постоянно се сеща за водата и си я иска...Пие преди, по време и след ядене...

# 43
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 397
 bdbaloni
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ИВЕ! ПОЖЕЛАВАМ ТИ ЗДРАВЕ, СЕМЕЙНО ЩАСТИЕ И ЕДИН НЕИЗЧЕРПАЕМ ИЗВОР НА ЛЮБОВ, ОТ КОЙТО ДА ГРЕБЕШ С ПЪЛНИ ШЕПИ!
  bdbaloni

Последна редакция: вт, 30 яну 2007, 16:32 от Izida

# 44
  • Мнения: 601
Честит Рожден Ден Иве! Бъди здрава и много щастлива!

Общи условия

Активация на акаунт